Go to content

Jak stracić dobrą kobietę? Antyporadnik w 14 punktach, dla każdego mężczyzny

Fot. iStock/South_agency

Miłość to piękny, choć specyficzny stan. Po wspaniałym początku i spoglądaniu na świat przez różowe okulary, przychodzi niekiedy bolesna i szara codzienność. Wtedy też życie weryfikuje, komu jest pisane bycie z daną osobą, a kto nie ma szans na powodzenie. Bywa i tak, że ktoś ma wielkie szanse na szczęście u boku wybranki/wybranka, ale psuje to koncertowo. 

Mówi się, że wszystko zależy od starań, zaangażowania i uczuć włożonych w relację. Związek to swego rodzaju inwestycja, która dobrze pokierowana zaprocentuje w przyszłości. Ale równolegle istnieje wiele sposobów na to, by jedna osoba w związku, często w sposób nieświadomy, zniszczyła wszystko. Dziś przygotowałyśmy „antyporadnik” dla facetów, który w jasny sposób systematyzuje wiedzę, jak szybko i skutecznie zniechęcić do siebie partnerkę 😉

Jak stracić dobrą kobietę? Antyporadnik w 14 punktach, dla każdego mężczyzny 

(Panowie, nie próbujcie tego w domu!)

1. Bierz za pewnik jej obecność

Kobieta jest, bo jest? No i fajnie! Przestań doceniać ją i wszystkie rzeczy, które ona dla ciebie robi, przecież dobrze wiesz, że to nic nadzwyczajnego. Zapomnij o wdzięczności za wasz wspólny czas, daj jej odczuć, że nie za wiele cię to obchodzi.

2. Baw się jej emocjami

Czułość lub poczucie bezpieczeństwa? Przereklamowane! Zafunduj jej ekstremalne emocje, zabaw się jej uczuciami. Mów jedno, rób drugie. Sprawdź, na ile sobie możesz pozwolić.

3. Wykorzystuj

Czerp maksymalne korzyści z waszej relacji bez konieczności nazywania tego związkiem. Wymyślaj oryginalne wymówki, dlaczego nie zamierzasz się mocniej angażować. Nigdy się nie w tym dążeniu wolności nie poddawaj.

4. Ignoruj jej potrzeby

Nie dotykaj, nie przytul i nie całuj. Skup się raczej na sobie i swoich potrzebach. Ona ręce przecież ma, umie o siebie zadbać. Spraw, by czuła się ona niemile widziana i niechciana.

5. Nie słuchaj jej

Jednym uchem wpuszczaj, a drugim wypuszczaj to, co ona do ciebie mówi. To zapewne nie jest coś wielce istotnego, by zawracać sobie tym głowę. Na koniec, jeśli zdarzy ci się zwrócić uwagę na jej słowa, pamiętaj o pogardzie w odpowiedzi do jej słów.

6. Trzymaj ją w niepewności

Jednego dnia mów o tym, że nie jesteś pewien, czy chcesz z nią być (nie musisz podawać sensownych powodów), a drugiego udawaj, że nie ma tematu. Skołuj ją totalnie, spraw, by niczego z twojej strony nie mogła być pewna.

7. Nie szanuj jej

Traktuj ją tak, jakby nie była kimś dla ciebie najważniejszym. Zachowuj się jak zwykły palant, wytknij jej wszystkie błędy i żądaj natychmiastowej poprawy zachowania. Rozmawiaj o jej sekretach z przyjaciółmi, pewnie nawet dla niej nie są one aż tak ważne. Sprawdzaj jej telefon i maila, zwracaj się do niej, jak do największego wroga.

8. Olewaj drobne gesty

Powstrzymaj się od robienia małych rzeczy, które naprawdę mają dla niej wielkie znaczenie. Nie mów do niej czule, zapomnij o kupowaniu kwiatów i waszych wieczornych spacerach w drodze z jej pracy. Odpuść wszystko, co sprawia jej przyjemność i wpływa na to, że czuje się ważna i kochana.

9. Powstrzymaj swoje emocje

Bądź twardy jak skała i zimny jak lód. Nie okazuj uczuć i nie rozmawiaj o swoich problemach. Nie pozwalaj się jej zbliżyć do ciebie, choć dotychczas byliście naprawdę blisko. Żartuj w poważnych sytuacjach, popsuj dobrą atmosferę. Po prostu bądź emocjonalnie nieuchwytny i daleki.

10. Traktuj ją jak obiekt seksualny

Niech stanie się dla ciebie zabawką, wartą uwagi dla niezwykłych „funkcji”. Pożądaj jej ciała, ale nie wnikaj w jej serce i duszę. Pokaż, co tak naprawdę dla ciebie, jako prawdziwego samca się liczy.

11. Nie bierz za nią odpowiedzialności

Bądź tak defensywny, jak tylko potrafisz i troszcz się wyłącznie o siebie. Nie martw się o nią, olewaj jej potrzebę bezpieczeństwa, pozwól jej absolutnie na wszystko, nawet, jeśli może siebie tym krzywdzić.

12. Patrz się w telefon

Uciekaj z jej świata, zajmuj myśli czymś innym, niż tym, co ona chce tobie przekazać. Patrz w telefon, zabieraj go ze sobą nawet do waszego łóżka. Zaprzyjaźnij się ze swoim urządzeniem i pozwól, by twoja nieobecność zrujnowała wasz związek.

13. Zdradzaj i kłam bezwstydnie

Wierność jest strasznie przereklamowana i ty dobrze o tym wiesz. Znajdź sobie kochankę i kłam. Bądź tak podstępny, jak to tylko możliwe, oszukuj tak często, jak możesz. Nie rób sobie wyrzutów jeśli ona się dowie. To i tak nie ma żadnego znaczenia.

14. Udawaj, że nie widzisz problemu

Problem? Jaki problem?! Jeśli ona, resztkami cierpliwości próbuje nakłonić cię do zmian w twoim zachowaniu, odpowiedz jej , że się czepia , bo wszystko jest w normie. Przecież ty nie musisz pracować nad jakimś tam problemem. Zrób wszystko, aby oszczędzić sobie intensywnej pracy emocjonalnej.

Jeśli jesteś kobietą i myślisz, że czytasz o sobie i twoim facecie, jest nam przykro. Uciekaj, trafił ci się wyjątkowo beznadziejny egzemplarz. Natomiast jeśli jesteś facetem i czytając to kręcisz głową z niesmakiem, zapamiętaj powyższy „antyporadnik” i zrób wszystko, by twoja ukochana nie miała powodów, by uciekać od ciebie.


 

źródło: www.bolde.com