Go to content

Jak spędzić Walentynki? Garść pomysłów na święto zakochanych!

Zastanawiasz się nad tym jak w tym roku będą wyglądać Twoje Walentynki? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie, dlatego przystąp do działania i zorganizuj Wam niezapomniany wieczór (albo i cały dzień). Pomysłów na przyjemne spędzenie Walentynek jest mnóstwo, więc przeanalizuj Wasze potrzeby i preferencje, a następnie wybierz najciekawsze możliwości. Podpowiadamy Ci w jaki sposób możesz spędzić Walentynki z drugą połówką. Czym prędzej sprawdź nasze pomysły i nie zostawiaj niczego przypadkowi!

Jak spędzić Walentynki? Skorzystaj z tych propozycji

Nie do końca wiesz jak spędzić Walentynki? Szukasz dla siebie atrakcyjnych propozycji, dzięki którym Twój partner/partnerka będą w pełni usatysfakcjonowani? Pomyśl o tym, czego konkretnie potrzebujesz i co sprawi Wam największą przyjemność. Nie troszcz się tylko o siebie, ponieważ jest to święto zakochanych (par) i obie strony powinny być tego dnia w doskonałych humorach.

Jednym z najciekawszych sposobów na spędzenie Walentynek jest oczywiście romantyczna kolacja w eleganckiej restauracji. Zarezerwuje stolik w Waszej ulubionej knajpie lub zabierz drugą połówkę do miejsca, w którym jeszcze nigdy nie byliście. Koniecznie sprawdź opinie innych użytkowników, aby się nie rozczarować. Wybierz także odpowiedni prezent na Walentynki, który wręczysz drugiej osobie na uroczystej kolacji. Może to być m.in.:

  • książka,
  • perfum,
  • kosmetyk,
  • biżuteria,
  • zegarek,
  • świeca do masażu,
  • walentynkowy miś.

Jak widzisz pomysłów jest dużo, więc masz w czym wybierać. Drugą ciekawą opcją na to jak spędzić walentynki jest oczywiście wizyta w kinie, teatrze czy też filharmonii. Zarezerwuj bilety na ciekawy film lub spektakl, a nie będziesz tego żałować. Alternatywnymi pomysłami są: romantyczny spacer po parku lub w blasku księżyca lub też wspólne gotowanie we własnym domu.

Jak spędzić Walentynki? Trafiony prezent to podstawa sukcesu

Jeśli jesteś mężczyzną i od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym jaki prezent na Walentynki dla niej okaże się strzałem w dziesiątkę przemyśl najpierw to, czy Twoja partnerka nie wspominała ostatnio, co chciałaby od Ciebie dostać. W pierwszej kolejności weź pod uwagę biżuterię. Kobiety bardzo lubią dostawać nowe pierścionki, kolczyki czy też bransoletki, chociaż równie dobrze możesz jej kupić wyjątkowy zegarek. Jeśli nie dysponujesz zbyt dużymi możliwościami finansowymi postaw na coś romantycznego, a konkretniej na misia, wino czy też czekoladki. Pamiętaj, że liczy się gest, a nie to ile wydasz pieniędzy na prezent dla ukochanej.

Powinieneś już wiedzieć jak spędzić Walentynki, ale skup się na tym, aby prezent wręczyć ukochanej w odpowiednim momencie, np. wtedy, gdy jesteście przytuleni lub wyznajecie sobie miłość. Postaw na portfel, kosmetyki do pielęgnacji urody i włosów, zestawy do makijażu, broszkę czy też zestawy do ćwiczeń i dorzuć do tego walentynkową kartkę. Kuszącą propozycją jest też zmysłowa i seksowna bielizna na Walentynki, która urozmaici Wam wieczór, a być może nawet całą noc. Pomyśl o szlafroku, biustonoszu, majtkach, kompletach bielizny, gorsetach, rajstopach i podkoszulkach.

Jak spędzić Walentynki? Pora na krótkie podsumowanie

Przejdźmy w tym momencie do krótkiego podsumowania. Nie musisz od razu wiedzieć jak spędzić Walentynki, ale warto o tym pomyśleć i się w to bardzo zaangażować. Druga strona z pewnością będzie w stanie to docenić.

Wśród najpopularniejszych pomysłów na spędzenie walentynek znajdują się m.in.: wyjście do eleganckiej restauracji (kolacja), wyjście do kina lub teatru, romantyczny spacer, ale też wspólne gotowanie w domowym zaciszu. Najważniejsze jest to, abyście słuchali siebie nawzajem i zadbali o przyjemną atmosferę. Bądźcie ze sobą blisko, a tegoroczne walentynki będą dla Was niezapomnianym przeżyciem.

Zastanawiając się nad wręczeniem wyjątkowego prezentu swojej ukochanej kobiecie powinieneś pomyśleć m.in. o: bieliźnie, kosmetykach, książce, walentynkowym misiu, portfelu, zestawie do makijażu i ćwiczeń, biżuterii, zegarku czy też po prostu o walentynkowej kartce i winie.