Go to content

Jak skutecznie dodać skórze blasku i wygładzić jej koloryt, a efekt zatrzymać na kilka miesięcy?

Fot. Materiały prasowe

Rozświetlona, zdrowo wyglądająca skóra to marzenie wielu kobiet. Jak ją uzyskać wiedzą Koreanki, słynące na świecie z zadbanego i pięknego wyglądu oraz zamiłowania do innowacyjnych rozwiązań z dziedziny beauty. Nie dziwi więc fakt, że kolejny, hitowy zabieg w pielęgnacji skóry  – BB Glow dotarł do Polski z Korei.

BB Glow został stworzony przede wszystkim z myślą o rozjaśnieniu i wygładzeniu kolorytu skóry oraz jej intensywnej rewitalizacji. Stał się również pomocny w walce z nieestetycznymi przebarwieniami, z uciążliwymi piegami, śladami po trądziku czy widocznymi bliznami, czyli z bardzo powszechnymi problemami, wpędzającymi w kompleksy tysiące kobiet. Na czym polega zabieg, jakich efektów możemy się spodziewać – wyjaśnia Blanka Pawłowska, ekspert beauty i właścicielka Kliniki Młodości.

Fot. Materiały prasowe

Opatentowana formuła zabiegu polega na wprowadzeniu w naskórek za pomocą specjalnego urządzenia z mikroigłami preparatu pielęgnacyjnego, który dzięki zawartości substancji czynnych oraz dodatków pigmentacyjnych powoduje efekt rozjaśnienia oraz regeneracji skóry. Widoczne rezultaty już po pierwszej aplikacji, to zasługa wykorzystania w zabiegu serum pochodzenia koreańskiego, wzbogaconego o naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste, peptydy oraz niacynamid, czyli witaminę B3. Starannie dobrane składniki stymulują syntezę kolagenu, zwiększają produkcję ceramidów, będących głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry. Zmniejszają również utratę wody w skórze, powodując lepsze jej nawilżenie i poprawę elastyczności. – tłumaczy Blanka Pawłowska.

Jak przebiega zabieg BB Glow?

Efekt zabiegu w postaci promiennego wyglądu skóry, wygładzenia i kamuflażu niedoskonałości, to nie tylko zasługa wyjątkowego składu serum wykorzystywanego w BB Glow, ale również sposób podania samego preparatu. Dzięki zastosowaniu mezoterapii  mikroigłowej, substancje odżywcze i antyoksydacyjne wnikają w głąb warstwy skóry, intensywnie ją regenerując i odmładzając. Pierwszym krokiem jednak, mającym również istotny wpływ na rezultat widoczny już po pierwszym zabiegu, jest dokładne oczyszczenie skóry oraz nałożenie delikatnego kwasu złuszczającego martwy naskórek. Dopiero po odpowiednim przygotowaniu skóry na przyjęcie preparatu, rozpoczyna się proces jego wprowadzania przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami. Specjalista wykonujący zabieg, stosuje znieczulenie, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny i komfortowy. Ostatnim krokiem jest zmycie nadmiaru preparatu oraz nałożenie kremu regenerującego.

Fot. Materiały prasowe

Dlaczego warto poddać się BB Glow?

Już pierwszy zabieg przynosi widoczne efekty, a długotrwałe rezultaty nawet od  6 do 12  miesięcy można uzyskać po nieprzerwanej, powtórzonej 4-5 razy kuracji. Zabieg jest rekomendowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn praktycznie w każdym wieku, na twarz, szyję, dekolt jak również na dłonie. Szara zmęczona cera, nieestetyczne przebarwienia spowodowane trądzikiem, procesem fotostarzenia czy przeszkadzające nam zbyt widoczne piegi  – to problemy, z którymi radzi sobie BB Glow. Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych. Wspomagają również ochronę skóry przed działaniem promieniowania UVB oraz przed wolnymi rodnikami.

Zabieg rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, zapobiega powstawaniu kolejnych, działa przeciwzapalnie oraz skraca okres gojenia istniejących zmian zapalnych. Serum BB Glow zawiera również specjalne peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF, które stymulują wzrost i podział komórek. Tym samym są one odpowiedzialne za proces odmłodzenia skóry. – dodaje Blanka Pawłowska, ekspert beauty i właścicielka Kliniki Młodości.

Fot. Materiały prasowe

BB Glow doskonale sprawdza się także w roli zabiegu bankietowego. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleca się wykonanie go na dzień przed ważnym wyjściem. Należy jednak pamiętać, że przez cały czas trwania terapii nie wolno eksponować skóry na słońce.

Okres jesienny, to idealny moment, aby zadbać o przesuszoną po lecie skórę, szczególnie gdy brakuje jej blasku, promiennego wyglądu i intensywnego odżywienia. Zamiast inwestować w kosmetyki, kamuflujące powierzchownie niedoskonałości naszej skóry, możemy przetestować zabieg pozwalający uzyskać długotrwały i naturalny efekt nałożenia kremu BB o właściwościach tonujących. Zabieg BB Glow zyskał uznanie wymagających Koreanek słynących z porcelanowej i zadbanej cery, furorę zrobił już w Rosji, a od niedawna szturmem zdobywa polski rynek beauty.

Więcej informacji na: www.klinikamlodosci.com

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Kliniką Młodości Blanka Pawłowska