Go to content

Jak się ubierać, gdy masz szerokie biodra

Fot. iStock / gremlin

Choć każda posiadaczka szerokich bioder przeklina je w myślach, mogą być atutem totalnym. Wiem, brzmi to nieprawdopodobnie, zwłaszcza jeśli w myślach przywołujesz ostatnie wspomnienie z przymierzalni popularnej sieciówki, gdy kolejny rozmiar spodni wciągałaś tylko do kolan. Ale nawet szerokie biodra mogą wyglądać olśniewająco i pięknie!

Szerokie biodra są najszczęśliwszym fantem, jeśli mamy figurę klepsydry. Gdy zamieniamy się w gruszki robi się dla nas kobiet dołująco – zupełnie niepotrzebnie. Bez względu na to, jaką figurę masz, pogłaszcz swoje ciało – szerokie biodra zawsze mogą wyglądać dobrze! Wystarczy wiedzieć, co ukryć, a co pokazać!

Jak wykorzystać swój kształt ciała, by zawsze wyglądać olśniewająco? Wystarczy przestrzegać dosłownie kilku modowych zasad i sobie nie szkodzić.

Jak się ubierać, gdy masz szerokie biodra?

Porozmawiajmy o kobietach z większymi biodrami i jak używać tego kształtu ciała, aby wyglądać seksownie i stylowo przez cały czas.

Spódnica

Kiedy potrzebujesz spódnicy, powinnaś poszukać takich cech:

  • długość midi lub długa
  • wysoka talia,
  • również ekstrawagancki krój będzie wyglądał świetnie.

Uważaj na wzory. Możesz nosić spódnicę w pionowe paski, które sprawią, że będziesz wyglądać na szczuplejszą i wyższą. Utrzymaj górę stroju w jaśniejszym kolorze – stworzysz iluzję, że jesteś szczuplejsza w dolnych partiach ciała.

Jeśli masz duże piersi, upewnij się, że pokazujesz, co (i ile) potrzeba!

Spodnie

Najbardziej odpowiednie spodnie to te, które mają proste nogawki. Wybieraj modele z wysokim stanem i pozwól nogom przejść w kształt prostych rurek.

Zapomnij o geometrycznym wzorze lub kwiatach na swoich spodniach – to nie dla ciebie. Wybierz jeden kolor.

Na przykład dopasuj burgundowe spodnie z beżową koszulą i czarną kurtką – będziesz wyglądać niesamowicie, wyobrażam to sobie.

Bluzki i swetry

Lepiej wybrać bluzki i swetry dłuższe niż sięgające do talii. Muszą dotrzeć do środka twojego ciała. A także, pochwal się wąską i dopasowana talią – paski i wiązania są dla ciebie stworzone.

Idealnie sprawdzą się ciuchy krótsze z przodu – dłuższe z tyłu. Wybieraj również bluzki, które mają jakąś ozdobę na szyi lub ramieniu. W ten sposób odwrócisz uwagę od bioder.

Płaszcze i kurtki

Gdy wybierzesz płaszcze i kurtki, stawiaj na modele typu „slim cut”, paski w talii będą idealne dla twojego ciała. Najlepsze będą długie płaszcze, które osiągają co najmniej powyżej kolan.

Dodatki

Torby i akcesoria. Wbrew pozorom, to ważne, jakie dodatki wybierzesz. Za ich pomocą możesz skupić uwagę na konkretnej partii ciała.

Z rezygnuj z noszenia torby na ramieniu, ponieważ będzie ona lądowała akurat tam, gdzie nie chcesz skupiać cudzych oczu, poszerzy jeszcze bardziej twoje biodra i pupę. Wybierz torbę z krótkimi uchwytami, aby nie ulec pokusie, aby nosić torbę na ramieniu.

Możesz nosić ją w zgięciu łokciowym lub trzymać w dłoni.

Jeśli chodzi o akcesoria, stawiaj na krótkie naszyjniki, które mogą być duże i kolorowe.

Bądź dumna!

Ale jest coś jeszcze, śmiało możesz eksponować biodra i pupę – przecież to bardzo modne. Gwiazdy wypychają przecież pupy implantami. Bądź dumna ze swojej figury!


źródło: makeup-mania.net