Lifestyle Święta

Inspirujący prezent? KALENDARZ CreateYourself 2019 od Mateusza Grzesiaka

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
 

Już jest! Kosztował mnie wiele pracy, która przyniosła ogromną satysfakcję. Przedstawiam Wam pierwszy w historii, wydany przeze mnie kalendarz — CreateYourself 2019!

To po pierwsze świetne narzędzie do planowania swojego czasu i rozwoju, a po drugie ogromna dawka merytorycznej, psychologicznej wiedzy bowiem kolejne miesiące to inne obszary, w których dzięki temu kalendarzowi możesz się rozwijać każdego dnia.

Styczeń poświęciłem planowaniu, luty — motywacji, marzec — finansom, w kwietniu popracujemy nad kwestiami dotyczącymi rodziny, maj to temat wyglądu, czerwiec — relacje, lipiec — duchowość, w sierpniu zajmiemy się zdrowiem, we wrześniu kwestiami pracy, październik — komunikacja, listopad — zmiana, i ostatecznie grudzień, czyli uczenie się. 12 miesięcy i 12 obszarów, w których chcę, żebyś się rozwinął. Każdego dnia znajdziesz w kalendarzu CreateYourself 2019 nową dawkę wiedzy w postaci teorii i praktycznego ćwiczenia.

Oprócz wiedzy kalendarz dostarczy Ci narzędzi planowania i zarządzania swoim czasem i rozwojem. Możesz z nim zaplanować kolejno miesiące, tygodnie i pojedyncze dni. Wypisać swoje cele rozwojowe i operacyjne oraz zrobić to-do list. Znajdziesz też miejsce na swoje notatki, najważniejsze lekcje z każdego dnia i masę inspiracji.

KALENDARZ CreateYourself 2019 znajdziecie już w Empikach i na www.empik.com

Sam będę z niego korzystał i serdecznie go Wam polecam.

2019 rok zapowiada się świetnie 🙂

Odwiedź mnie na:

FB/mateuszgrzesiak

Instagram/drmattofficial

 

Wesołych Świąt życzy

 

 


Lifestyle Święta

Szukasz czegoś praktycznego, bezpiecznego i pomysłowego? Podaruj bezpieczeństwo! Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
 

Smart Kid Belt – najmniejsze na świecie urządzenie przytrzymujące służące do bezpiecznego przewożenia dzieci jest świetnym rozwiązaniem! Sprawdzi się jako prezent dla nowoczesnych rodziców, dziadków, krewnych i znajomych!

Smart Kid Belt to urządzenie przytrzymujące, przeznaczone dla dzieci z grupy 2 i 3, w wieku od 4 do 12 lat (rekomendujemy dla dzieci od 5 roku życia), ważących od 15 do 36 kg. O użyciu każdego urządzenia powinien decydować nie wiek, a wzrost, waga i sylwetka dziecka. Smart Kid Belt posiada certyfikaty bezpieczeństwa ECE oraz FMVSS, zgodnie z kodeksem drogowym

🎁Obejrzyj prezent🎁

Więcej informacji: https://smartkidbelt.com

Odwiedź nas na: www.smartkidbelt.comFacebook/smartkidbelt

 

Wesołych Świąt życzy


Lifestyle Święta

Takich prezentów się nie zapomina! Tradycja i nowoczesność. Prezentownik Oh!me 2018

Oh!Prezenty
Oh!Prezenty
7 grudnia 2018
Plantwear

Drewniany zegarek Seria Flake – Rose – Klon, cena: 429,00 zł

Zegarek zaprojektowany przez kobietę z myślą o kobietach – drewniany zegarek Flake Rose Klon. Jasny i uniwersalny dzięki kopercie wykonanej z klonu. Niepowtarzalny i oryginalny za sprawą drewnianej tarczy z naturalnymi łuskami. Subtelność właśnie nabrała nowego wyrazu. Dla dziewczyny, żony, mamy, przyjaciółki – dla kobiety, która lubi niebanalny styl. Zegarek zaprojektowany i wykonany ręcznie w Polsce.

Drewniany zegarek Seria Fusion – Dawn – Klon, cena: 799,00 zł

Zegarek powstał z fascynacji światłem. Z zamiłowania do delikatności. Z chęci zatrzymania tego, co ulotne. Jest jak letni poranek: świetlisty, radosny, świeży. Niby prosty, a jednak urzekający. Z jednej strony: minimalistyczny i klasyczny. Z drugiej: nowoczesny i nieoczywisty. Łączy to, co z pozoru sprzeczne. Wiąże elegancję drewna z błyszczącym chłodem metalu. Czystość klonu rozświetla blaskiem w kolorze różowego złota. Pod szafirowym szkłem. Na pasku z naturalnej skóry. W eleganckim, drewnianym pudełku.

Drewniany zegarek Seria Fusion – Dusk – Orzech, cena: 799,00 zł

Zegarek powstał z gry między światłem i cieniem. Z fascynacji mrokiem. Jest granicą między dniem i nocą. Magią niedopowiedzianego.Powstał jako ten, który wprawia w ruch. Rozpoczyna zmianę. Akcentuje siłę. Urzeka prostotą. Klasyczną formą z nowoczesnym akcentem. Chłód metalu czy elegancja drewna? Nie trzeba wybierać. Można je połączyć.

Pod szafirowym szkłem. Na pasku z naturalnej skóry. W eleganckim, drewnianym pudełku.

Odwiedź nas na: www.plantwear.pl

FB/plantwearPL

Instagram/plantwear_pl

 

Wesołych Świąt życzy

 

 


Zobacz także

Wielcy i sławni. Czyli rzecz o tym, jak przybliżyć dzieciom sylwetki nie tylko wybitnych, ale i bardzo ciekawych postaci

„Nie zaczynaj związku, dopóki się nie zakochasz”. 20 złotych myśli, które mogą odmienić twoje życie

Każdego dnia stawia zdjęcie swojej zmarłej żony na murku, by z nią popatrzeć na morze. Wzruszająca i piękna miłość