Go to content

Inspirujący prezent? KALENDARZ CreateYourself 2019 od Mateusza Grzesiaka

Już jest! Kosztował mnie wiele pracy, która przyniosła ogromną satysfakcję. Przedstawiam Wam pierwszy w historii, wydany przeze mnie kalendarz — CreateYourself 2019!

To po pierwsze świetne narzędzie do planowania swojego czasu i rozwoju, a po drugie ogromna dawka merytorycznej, psychologicznej wiedzy bowiem kolejne miesiące to inne obszary, w których dzięki temu kalendarzowi możesz się rozwijać każdego dnia.

Styczeń poświęciłem planowaniu, luty — motywacji, marzec — finansom, w kwietniu popracujemy nad kwestiami dotyczącymi rodziny, maj to temat wyglądu, czerwiec — relacje, lipiec — duchowość, w sierpniu zajmiemy się zdrowiem, we wrześniu kwestiami pracy, październik — komunikacja, listopad — zmiana, i ostatecznie grudzień, czyli uczenie się. 12 miesięcy i 12 obszarów, w których chcę, żebyś się rozwinął. Każdego dnia znajdziesz w kalendarzu CreateYourself 2019 nową dawkę wiedzy w postaci teorii i praktycznego ćwiczenia.

Oprócz wiedzy kalendarz dostarczy Ci narzędzi planowania i zarządzania swoim czasem i rozwojem. Możesz z nim zaplanować kolejno miesiące, tygodnie i pojedyncze dni. Wypisać swoje cele rozwojowe i operacyjne oraz zrobić to-do list. Znajdziesz też miejsce na swoje notatki, najważniejsze lekcje z każdego dnia i masę inspiracji.

KALENDARZ CreateYourself 2019 znajdziecie już w Empikach i na www.empik.com

Sam będę z niego korzystał i serdecznie go Wam polecam.

2019 rok zapowiada się świetnie 🙂

Odwiedź mnie na:

FB/mateuszgrzesiak

Instagram/drmattofficial

 

Wesołych Świąt życzy