Go to content

Impulsywna czy ostrożna – jaka się wydajesz innym ludziom? Wiele o tym powie ten obrazek

Sposób, w jaki postrzegamy siebie, znacznie różni się od tego, jak postrzegają nas inni. I chociaż możemy nigdy nie poznać dokładnej prawdy o tym, co inni o nas myślą, psychoanaliza z całą pewnością może nam w tym pomóc.

W XX w. naukowcy Hermann Rorschach i Sigmund Freud używali testów plam atramentowych i innych symboli, aby lepiej zrozumieć sposób myślenia swoich pacjentów. Wierzyli, że sposób, w jaki ich pacjenci interpretowali obrazy, może odblokować klucze do ich prawdziwej psychiki, rzeczy, do których by się nie przyznali. I w wielu przypadkach pomogli i zrozumieli wielu ludzi. Ponadto utorowali drogę współczesnej psychologii.

Jest wiele takich wiele złudzeń, plam atramentowych i testów psychologicznych, które krążą po Internecie, zapewniając dogłębny i dokładny wgląd w ukryte prawdy naszej duszy, a także w postrzeganie nas przez innych. Przyjrzyj się poniższemu obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczysz. Następnie spójrz na wyjaśnienie, aby dowiedzieć się, jak postrzegają cię inni. Bez oszukiwania!

Co zobaczyłaś jako pierwsze? Kaczkę czy królika?

Jeśli zobaczyłaś kaczkę, wyglądasz na kogoś, kto jest bardziej impulsywny emocjonalnie i szybko wyraża swoje uczucia. Czasami możesz wydawać się innym osobą intensywną, innym razem jesteś postrzegana jako pełna pasji.

Jeśli zobaczyłaś królika, jesteś postrzegana jako osoba bardzo ostrożna. Zatrzymujesz się przed reakcją w prawie każdej sytuacji i jesteś bardzo logiczną osobą, która lubi myśleć o rzeczach z różnych aspektów.