Go to content

Horoskop: jak radzisz sobie w sytuacjach podbramkowych?

Fot. Pexels / Unsplash / CC0 Public Domain

Tym razem przyglądamy się, jak poszczególne znaki zodiaku reagują (przynajmniej w teorii) na sytuacje nagłe, niespodziewane, podbramkowe. Czy jesteś gotowa do działania w każdej chwili, a może zmiany odbierają ci chęć do życia? Sprawdź, czy się zgadza!

Baran

Napędza cię adrenalina, więc w sytuacjach awaryjnych jesteś w swoim żywiole. Jesteś bohaterką, która po prostu wchodzi do akcji.

Byk

Nie znosisz zmian i niespodzianek. W nagłych wypadkach po prostu… zamierasz. Trudno ci wykonać jakikolwiek ruch.

Bliźnięta

Nie boisz się ruszyć do boju, gdy coś pójdzie nie tak. Najpierw uratujesz siebie, a później może pomartwisz się o innych.

Rak

Jesteś „naprawiaczką”, której bardziej zależy na innych niż na sobie. Jeśli ktoś, kogo kochasz, jest w niebezpieczeństwie, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby pomóc.

Lew

Załamują cię najdrobniejsze niepowodzenia. Ale, o dziwo, jesteś spokojna w nagłych wypadkach. Zachowujesz spokój i przejmujesz dowodzenie.

Panna

Ciągle się zamartwiasz, więc sytuacje awaryjne rzadko cię zaskakują. Przemyślałaś już każdy scenariusz w swojej głowie, więc dokładnie wiesz, co robić.

Waga

Robisz się naprawdę cichutka. Wewnętrznie wariujesz, ale starasz się tego nie okazywać. Starasz się być silna dla wszystkich wokół ciebie.

Skorpion

Złościsz się, gdy coś idzie nie tak. Próbujesz znaleźć kogoś, kogo możesz za to obwinić. Masz problem z kontrolowaniem siebie.

Strzelec

Nie jesteś zaskoczona, gdy coś pójdzie nie tak. Jesteś pesymistką, więc wszystko ok.

Koziorożec

Zawsze zachowujesz spokój, nawet gdy w środku wpadasz w panikę. Jesteś idealną osobą na wypadek sytuacji awaryjnych, ponieważ sprawiasz, że wszyscy czują, że wszystko będzie dobrze.

Wodnik

W nagłych wypadkach wybuchasz płaczem. Nie będziesz w stanie kontrolować swoich emocji.

Ryby

W sytuacjach awaryjnych wyciągniesz telefon i nagrasz dramat. W rzeczywistości możesz spowodować więcej szkód.