Go to content

Gosia Ohme: do wszystkich kobiet, które przestały wierzyć w siebie

Nazywam się Gosia Ohme, jestem psycholożką i zapraszam do mojego świata i podcastu – LAJF NOŁ MAKEUP, który powstał z ogromnej potrzeby niefałszowania rzeczywistości, bycia fair ze sobą i innymi.

„Z największych słabości, z największych „nieidealizmów” rodzą się najpiękniejsze rzeczy. Prawdziwy człowiek z krwi i kości jest różny, jest bogaty w doświadczenia”.

Wiecznie słyszę, że to niemożliwe, żeby nieustająco być w dobrym humorze, mieć tyle energii, że to na pokaz. Ciągle pewnie niemożliwe, ale umiem od serca się zachwycać i być wdzięczna za każdy dzień swojego życia. Lubię pogodnych ludzi, bo sama taka jestem, szukam jasnych stron kryzysów, gorszych dni (któż ich nie miewa!), a jednym z najważniejszych moich celów życiowych jest nadanie SENSU wszystkim, co robię i co czuję.

Dlatego chcę ukoić Was w ciągłym poczuciu Waszej niedoskonałości, nie dość dobrego myślenia o sobie, niewybaczania, stawiania siebie na ostatnim miejscu. To będzie najbardziej autentyczne miejsce w sieci. Tu też będziemy płakać i śmiać się na zmianę. Ale zawsze prawdziwe.

W pierwszym odcinku podcastu jestem bardzo szczera, ponieważ to spotkanie odbywa się … ze mną. A ten projekt pojawił się w idealnym dla mnie momencie, ponieważ dzisiaj jestem najbliżej siebie. Jest mi najlepiej ze wszystkich momentów mojego życia. Jestem dla siebie najlepsza, z wszystkiego zła, jakie sobie wyrządzałam. Coraz częściej staję w swojej obronie, potrafię zawalczyć o siebie.

Chcę zawalczyć i o Was kochane kobiety, bo to do Was mówię od lat i to Wy jesteście mi najbliższe ze wszystkich ziemskich stworzeń. Posłuchajcie mojej spowiedzi, może okaże się, że Wy również tego bardzo potrzebowałyście. Zapraszam.

Posłuchaj podcastu:

Zobacz na YouTube:

Partnerem odcinka jest Dove, autor kampanii Self-Esteem – Budowanie pozytywnej samooceny