Go to content

Dzisiaj też bądź dobra dla siebie. Tydzień pierwszy, dzień #5

Fot. Flickr / CC BY

I przyszedł weekend. Może będzie inny niż wszystkie tym razem? Bo nie zabiegany, zaprzątany i zagotowany. Tylko odrobinę spokojniejszy. Bardziej skupiony na tobie? Znajdziesz w chwilę dla siebie?

Wierzymy, że tak. Że po raz kolejny zrobicie sobie przyjemność. Że zostaniecie w tej naszej wspólnej już akcji #Bądźdobradlasiebie

To może dzisiaj spacer. 30 minut. Bez względu na pogodę. Ubierz się wygodnie i wyjdź z domu. Pospaceruj, bez pośpiechu, uważnie rozglądając się wokół, albo nie rozglądając się. Tak, jak lubisz. Pozwól sobie na ten czas. Bądź tylko dla siebie. Zachęcamy bardzo 🙂

A jeśli nie spacer to napisz koniecznie, co dziś dla siebie zrobiłaś!


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Pierwszy tydzień: 10-16.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień pierwszy:
    2 x voucher pielęgnacyjny do kliniki Profemed
    4 x zestaw kosmetyków ufundowany przez debiutującą na polskim rynku, markę francuskich kosmetyków VALCENA

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień pierwszy – zobacz wszystkie zadania