Go to content

Dzisiaj naprawdę prosty pomysł, jak być dobrą dla siebie. Tydzień drugi, dzień #2

Fot. Pixabay/ PublicDomainPictures / CC0 Public Domain

I jak mija wam listopad? Widzimy, jak walczycie, jak się staracie, by nie zapaść się w jesienną aurę. Wierzymy, że nam wszystkim się to uda i w dobrych nastrojach dotrwamy do momentu, kiedy w oknach pojawią się świąteczne lampki.

Dzisiaj w drugim dniu drugiego tygodnia proponujemy wam naprawdę banalną rzecz, która, mamy nadzieję, ostatecznie okaże się dla was bardzo łatwa.

Otóż znajdźcie dziś pięć minut dla siebie, weźcie kartkę papieru i wypiszcie wszystkie dobre rzeczy, które o sobie myślicie. Bez korygowania się. Nikt tego nie będzie oceniał, wartościował. Masz piękne włosy – napisz. Cudowny uśmiech – koniecznie. Można tobie zaufać, świetnie bawić się w twoim towarzystwie? Jesteś fantastyczną przyjaciółką? Rewelacyjnie gotujesz? Wszystko jest ważne. Wypiszcie to, co wam przyjdzie do głowy. Od najbardziej błahych rzeczy, do dla was najważniejszych. I nie korygujcie się. Bądźcie dla siebie dobre i wypiszcie wszystkie dobre rzeczy, które o sobie myślicie. Ważne, by znalazły się one na kartce papieru – namacalnie, a nie tylko w głowie.

Tę kartkę, gdy będzie gotowa, schowajcie i zaglądajcie do niej raz na jakiś czas. A jeśli poczujecie pewnego dnia, że jeszcze coś trzeba do tej listy dopisać – zróbcie to.

Pamiętaj #Bądźdobradlasiebie


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi tydzień: 17-23.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień drugi:
    2 x  Voucher na zabiegi, ufundowany przez gabinet kosmetyczny S&B 
    1 x zestaw kosmetyków ufundowany przez markę Sesderma

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień drugi – zobacz wszystkie zadania