Go to content

Dzień #9. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay/Foundry / CCO

Przypomniałam sobie dzisiaj callanetics. Dla mnie to były jedne z pierwszych ćwiczeń, które można było wykonywać w domu i taki trochę europejski podmuch. Za to pamiętam, jak świetnie kształtował sylwetkę. Może czas odkopać te ćwiczenia?

A Wy jak dzisiaj zadbacie o swoje ciało? Dajcie mu pozytywnej energii, pozwólcie endorfinom was uszczęśliwić i… przyłączcie się do naszej zabawy.


 

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.