Go to content

Dominika Gwit urodziła! „Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy”

fot. @martajanickafotografia

Radosną nowiną podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. „Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie💙 Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy” – napisała na Instagramie. Chłopczyk urodził się 18 stycznia. Gratulujemy najserdeczniej!  

Para o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała w sierpniu zeszłego roku. Aktorka przyznała przy okazji, że wraz z mężem starali się o dziecko od dawna. „Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy”. Ze zdjęcia wprost biło szczęście.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni 💕 Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic🥰 – pisała wtedy na Instagramie.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są małżeństwem od 4 lat, a za kilka miesięcy ich rodzina powiększy się o maluszka.

Jak to dobrze czytać takie dobre informacje już z samego rana!

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ NASZ WYWIAD Z DOMINIKĄ GWIT: „Zrozumiałam, że chcę być sobą, bez tego ciągłego ważenia się i obsesji na punkcie rozmiaru. I w dupie mam, co ludzie nieżyczliwi o mnie myślą”