Go to content

Dlaczego warto przejść do nju mobile?

Rozważasz zmianę operatora? Chciałbyś obniżyć miesięczne rachunki za telefon? Poznaj ofertę przygotowaną przez nju mobile i wybierz rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom. Przeniesienie numeru jest łatwiejsze, niż myślisz.

Zmiana operatora nie musi wiązać się ze zmianą numeru. Zachowując dotychczasowy numer telefonu, unikniesz niepotrzebnego zamieszania. Przeniesienie numeru do nju nie jest skomplikowane. Wystarczy, że skorzystasz z formularza on-line: https://www.njumobile.pl/oferta/przenies-numer-do-nju. Na starcie wybierz abonament, który Cię interesuje. Masz trzy możliwości.

Abonament bez limitu 39 zł:

  • nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i roamingu UE
  • internet mobilny: 20 GB na początek (później do 60 GB).

Abonament bez limitu 29 zł:

  • nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i w roamingu UE
  • internet mobilny: 10 GB na początek (później do 30 GB).

Abonament bez limitu 19 zł:

  • nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE
  • SMS-y za 9 gr i MMS-y za 19 gr (maksymalnie: 9 zł)
  • internet mobilny: 1 GB na początek (później do 3 GB).

W następnym etapie wybierz opcję „chcę przenieść numer do nju” i podaj numer telefonu, z którego korzystasz. Otrzymasz wiadomość z kodem weryfikacyjnym. W kolejnym kroku podaj informacje wymagane do zawarcia umowy z nju. Aby przeniesienie numeru było możliwe, dane muszą być zgodne z tymi, którymi dysponuje Twój obecny operator. Kurier dostarczy Ci umowę oraz pełnomocnictwo – na jego podstawie nju będzie mogło zająć się wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru.

Dlaczego warto przejść do nju mobile?

W nju mobile pakiet danych rośnie wraz z Twoim stażem w sieci. Wszystko dzięki bezpłatnej usłudze „im dłużej, tym lepiej”. Jak szybko rośnie pakiet danych?

  • Abonament bez limitu 39 zł: 20 GB – na start, 40 GB ‒ po pół roku, 50 GB ‒ po roku, 60 GB ‒ po 2 latach
  • Abonament bez limitu 29 zł: 10 GB – na start, 20 GB ‒ po pół roku, 25 GB ‒ po roku, 30 GB ‒ po 2 latach
  • Abonament bez limitu 19 zł: 1 GB – na start, 2 GB ‒ po pół roku, 2,5 GB ‒ po roku, 3 GB ‒ po 2 latach.

Im dłużej korzystasz z usług nju, tym więcej GB masz do dyspozycji. W każdej chwili możesz także dokupić dodatkowy pakiet GB – 9 GB za 9 zł.

Co więcej, wysokość abonamentu w nju nie jest sztywna. Płacisz tyle, ile korzystasz. Dopóki nie osiągniesz wysokości abonamentu (czyli np. 29 zł), opłaty za usługi naliczane są według cennika: minuta rozmowy – 19 gr, SMS – 9 gr, MMS – 19 gr, 1 MB transferu – 19 gr. Gdy przekroczysz kwotę abonamentu, opłaty przestają być naliczane. Jeżeli jednak w danym miesiącu korzystasz mniej i nie osiągniesz kwoty abonamentu, płacisz tylko tyle, ile wynika z cennika.

Dodatkowy numer w nju mobile

W nju mobile rachunek możesz dzielić na pół z drugą osobą. Jak działa oferta dla par? Jeżeli korzystasz z nju na abonament, w każdej chwili możesz zamówić dodatkowy numer. Zrobisz to on-line, za pośrednictwem strony nju. Opłata za dodatkowy numer wynosi 9 zł miesięcznie. Kwota ta doliczona zostanie do Twojej miesięcznej faktury. To proste – jeżeli korzystasz z planu „Abonament bez limitu 29 zł”, miesięczny rachunek wyniesie 38 zł (29 zł + 9 zł). Ty i druga osoba z pary płacicie więc po 19 zł miesięcznie! Do dyspozycji macie 10 GB oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y. Z czasem dostępny pakiet zwiększy się – w ofercie dla par również działa usługa „im dłużej, tym lepiej”.

To nie koniec. Do pary może dołączyć trzeci numer – w ten sposób stworzycie trio. Trzeci numer możesz zamówić za pośrednictwem strony nju. Zapłacisz za niego 19 zł. Trzeci numer będzie korzystał z oferty numeru głównego. Po zsumowaniu wszystkich opłat (29 zł + 9 zł + 19 zł) i podzieleniu rachunku na trzy, miesięczna opłata cały czas wynosi 19 zł od osoby. Wasze trio może korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz wspólnej paczki 20 GB. Z czasem dostępny pakiet będzie wzrastał. Po pół roku stażu w nju wyniesie 40 GB, po roku – 50 GB, a po dwóch latach – 60 GB (liczy się staż numeru głównego). Wszystko dzięki bezpłatnej usłudze „im dłużej, tym lepiej”!

Przenieś numer do nju i płać mniej!

Artykuł sponsorowany