Go to content

Dlaczego iPhone to najlepszy telefon w podróży?

Na rynku telefonów komórkowych jest wielu producentów oferujących smartfony o dobrych parametrach. To jednak iPhone uważany jest za najlepszy telefon w podróży – dlaczego?

iPhone – telefon w podróży

Lato – czas odpoczynku i podróży. Jeśli zaplanowałaś w tym czasie wyjazd, powinnaś się do niego solidnie przygotować. Nie zapomnij zabrać ze sobą wszystkich niezbędnych rzeczy – w tym telefonu komórkowego. Jeśli na co dzień korzystasz z iPhone’a to świetnie, gdyż przez wielu uważany jest za najlepszy smartfon w podróży. Czym zapracował sobie na ten tytuł?

Obecnie marka Apple cieszy się ogromną popularnością, a każde jej urządzenie sprzedaje się w milionach egzemplarzy. Producent nieustannie dopracowuje swoje produkty wznosząc je na wyższy poziom. Lata pracy sprawiły, że iPhone, którego można kupić w sklepie internetowym https://lantre.pl/iphone.html jest wspaniałym towarzyszem podróży. Wszystko za sprawą jego funkcjonalności. Zobacz poniżej jakie to funkcjonalności!

Obsługa kart pokładowych

To, co wyróżnia iPhone’y od smartfonów z systemem Android to fakt iż od lat ma wbudowany Wallet oraz obsługę kart pokładowych. Już kilka godzin przed lotem na zablokowanym wyświetlaczu pojawi się informacja o Twoim locie. Sprawdzisz nie tylko godzinę wejścia na pokład, ale również numer bramki wejściowej.

Smartfony z systemem Android umożliwiają pobranie aplikacji zewnętrznych udostępniających te informacje. W iPhone’ach jest to wbudowana funkcjonalność, która jest na tyle dopracowana, że raczej nie zdarzają się sytuacje, gdy od pasażera wymagany jest papierowy boarding pass.

Chcesz poinformować bliskich o swojej podróży? Żaden problem

Jeśli chcesz poinformować swoich bliskich o locie możesz udostępnić jego numer. Użytkownicy iPhone’ów zobaczą wszystkie najważniejsze informacje przedstawione w przystępny sposób.

Niezawodny aparat

Jadąc w podróż z pewnością będziesz chciała wrócić z niej z pamiątką w postaci zdjęć i nagrań wideo. iPhone’y mogą poszczycić się dobrej jakości aparatem i kamerą. Sam aparat posiada wiele funkcji umożliwiających dostosowanie wyglądu zdjęć. Z ich pomocą możesz zmienić styl fotograficzny bądź go skonfigurować. Jeśli natomiast jesteś fanką aktywnego spędzania czasu, pokochasz tryb nagrywania filmów w trybie akcji, który jest dostępny w iPhone 14 i iPhone 14 Pro. Umożliwia on nagrywanie płynnych filmów bez korzystania ze specjalnych akcesoriów.

Nie musisz również martwić się tym, że w pamięci telefonu zabraknie miejsca na Twoje nagrania i fotografie, gdyż iPhone’y mają od 64 GB do 1 TB przestrzeni. Pod linkiem: https://lantre.pl/iphone/pamiec-masowa-wbudowana.html możesz zobaczyć, w jakich wariantach dostępne są smartfony firmy Apple.

Niezbędne akcesoria

Chociaż smartfony iPhone są wykonane z solidnych materiałów, rozważ zakup akcesoriów, które mogą dodatkowo zwiększyć jego bezpieczeństwo. Znajdziesz je pod linkiem: https://lantre.pl/iphone/akcesoria-iphone.html. Ochronny pokrowiec może zabezpieczyć Twój telefon przed konsekwencjami upadku. To samo tyczy się szkła hartowanego, które nakłada się na
wyświetlacz.

W podróży przydatny może okazać się powerbank, który będzie źródłem energii, gdy nie będziesz mieć dostępu do elektryczności. Magnetyczny uchwyt samochodowy umożliwia Ci natomiast wygodne korzystanie z nawigacji podczas podróży samochodem.

Mapy lotnisk wewnątrz

Mapy wewnątrz lotnisk od Apple są dokładniejsze i estetyczniej wykonane niż te oferowane przez Google. Korzystając z nich nie będziesz błądzić po lotnisku szukając interesującej Cię lokalizacji.

eSIM

Jest to funkcja, która przyda się głównie osobom podróżującym poza strefę Unii Europejskiej. Z jej pomocą możesz za pośrednictwem GigSky bądź TruePhone zakupić pakiet danych i być online za kwotę korzystniejszą niż często oferowałby Ci to Twój operator.

iPhone najlepszym telefonem w podróży?

Jak widać iPhone’y posiadają wiele funkcji, które mogą znacznie ułatwić podróżowanie. Na uwagę zasługuje w szczególności funkcja eSIM, która ściąga z podróżujących konieczność zakupu karty SIM lokalnego operatora oraz jej rejestracji. W połączeniu z dobrej jakości aparatem oraz obsługą kart pokładowych czy dokładnymi mapami lotnisk staje się wspaniałym towarzyszem podróży.