Go to content

Darmowy tatuaż w zamian za zaufanie

Screen Instagram/ alexlawyer99

Co byś powiedziała na darmowy tatuaż u najlepszego tatuażysty na świecie? Tak, zupełnie darmowy! W czym tkwi haczyk? Do samego końca tatuowania, nie będziesz miała pojęcia, co tak naprawdę znajdzie się na twojej ręce.

Scott Campbell, jeden z najlepszych artystów tatuażu na świecie, który na co dzień pracuje w Nowym Jorku, postanowił sprawdzić poziom zaufania wśród społeczeństwa.

 

Campbell oferuje ludziom darmowe tatuaże. Wszystko w zamian za kompletne zaufanie. To on wybiera wzór, który znajdzie się na ręce. Cały proces tatuowania odbywa się w za ścianą, w której znajduje się dziura na rękę. Efekty można podziwiać dopiero po zakończeniu pracy Scotta.

Whole Glory Moscow Garage Museum of Contemporary Art Thank you for your confidence. #wholeglory Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika scott campbell (@scampbell333)

Zaufanie do nowojorskiego artysty ma jednak swoje podstawy. Jego dzieła widnieją na ciałach takich gwiazd jak Penelope Cruz, Orlando Bloom czy Marc Jacobs. Nie zmienia to jednak faktu, że po każdej zakończonej pracy, Campbell dziękuje za zaufanie do niego, ale przede wszystkim do jego sztuki.

Whole Glory Moscow Garage Museum of Contemporary Art Thank you for your confidence. #wholeglory

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika scott campbell (@scampbell333)

Zdecydowałybyście się na taki eksperyment?

I love this photo. Tag this dude if you know him. #wholeglory @scampbell333

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika tristanstanstan (@tristanstanstan)


źródło: BoredPanda.com