Go to content

Czego pragną kobiety?

Fot. iStock/filadendron

Niby komunistyczne święto, ale jednak każda z nas lubi kwiatka dostać (cieliste rajstopy już niekoniecznie).

Kobitki, życzę Wam, żebyście były tak niemożliwie szczęśliwe, jak ja jestem, żeby faceci, którzy pojawiają się w Waszym życiu to nie były stołki bez oparcia, ale porządne fotele, ale żebyście Wy też nie były stołkami, bo to musi działać w dwie strony. Bądźcie więc też od czasu do czasu poduchami, które ładnie wyglądają na tym fotelu i które można przytulić, gdy jest źle i w którą można się wypłakać, gdy trzeba i z którą można się pobawić, gdy jest taka ochota i której czasami trzeba kupić nową poszewkę, bez której źle, smutno i ubogo i niech panowie dla Was będą takimi poduchami 😉

Życzę Wam mądrych wyborów i pracowitości. Na czekaniu i marudzeniu świat się opierać nie może. Trzeba codziennie pracować i stawiać choćby małe kroki – ważne żeby w przód, cofamy się tylko po to, żeby spojrzeć, jak coś wygląda z daleka, a więc wyłącznie na sekundę lub dwie, a najlepiej wcale, to pobudza wyobraźnię do patrzenia z góry na to, co robimy.

Życzę Wam przyjaciółek, jak moja Iwona, do której zawsze mogę zadzwonić i na którą zawsze mogę liczyć i jak Skowronek, który jest po prostu przyzwoitą kobietą.

Życzę Wam pozytywnie zakręconych ludzi wokół Was. Mogłabym wymieniać wiele osób wokół mnie, dzięki którym nigdy moje życie nie jest nudne.

Życzę Wam ciekawych podróży, choćby kilka kilometrów od domu, ale takich, które czegoś uczą.

Życzę Wam, żeby praca sprawiała Wam radość – choćby tylko w dzień wypłaty. Jeśli praca nie jest pasją, szukajcie spełnienia gdzieś indziej. Bez zainteresowań nie da się żyć pełnią życia.

Życzę Wam, żebyście, mimo wielu codziennych obowiązków, miały czas leżeć i odpoczywać, ewentualnie tylko leżeć, jak mało jest czasu.

Jeśli jesteście Matkami, życzę Wam sukcesów w tej niełatwej misji.

Panowie, Was proszę, kochajcie nas tak, jak my Was kochamy – bądźcie dla nas dobrzy na tyle, na ile my jesteśmy dobre dla Was.
MamaM&M