Go to content

Czego najbardziej się boisz? Ten obrazek odkryje prawdę o twoim lęku. Sprawdziło się?

Fot. Screen/Facebook/Health And Beauty Tips

Jeśli przyjrzysz się bliżej temu obrazkowi, staniesz oko w oko z własnym, głęboko skrywanym lękiem. Co najbardziej przykuwa twoją uwagę, który element tego rysunku? Wycisz się na chwilę i szczerze odpowiedz na pytanie: Co widzisz tu przede wszystkim?

Dziewczynka

Nosisz sobie jakąś traumę związaną z twoim dzieciństwem. To nie musi być nic „bardzo poważnego”, ale coś, co jakaś część twoje podświadomości najwyraźniej przechowuje do dziś. Jest wiele takich wydarzeń, które mają na nas duży wpływ, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie.

Motyl

Ci, którzy najpierw zauważają motyla, to ludzie, którzy zawsze szukają nowych możliwości. Największą twoją obawą, jest strach przed ich brakiem. Boisz się rutyny, utknięcia w jakieś niewygodnej sytuacji.

Truskawka

Boisz się miłości albo boisz się pokochać kogoś, kto już jest ci trochę bliski. Snujesz wizję bycia porzuconym, zdradzonym, paraliżuje cię strach przed zawodem miłosnym.

Pająk

Oznacza to, że masz oko do szczegółów. Twoim jedynym lękiem jest niepewność. Prawdopodobnie jesteś ostrożną osobą, która stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo – swoje i bliskich.

Drzewa

​​Obawiasz się procesu starzenia. Nie chcesz, aby ludzie znali twój prawdziwy wiek. Obawiasz się niedołężności, zależności od innych w jesieni życia. I z niepokojem oglądasz nowe zmarszczki.

Misie

Oznacza to, że jesteś kimś, kto naprawdę bardzo ceni sobie znaczenie przyjaźni. Obawiasz się utraty przyjaciół bardziej niż czegokolwiek innego. Przeraża cię samotność.

Czaszka

Potrafisz patrzeć „ponad” i czytać między wierszami. Twoim głównym lękiem jest to, że twoja dobrze skrywana przed wszystkimi tajemnica wyjdzie na jaw i przysporzy ci to wielu kłopotów.