Go to content

Jaki jest twój stan emocjonalny? Powiedz, co widzisz na obrazku jako pierwsze i dowiedz się, co ci w duszy gra

Fot. Screen / BRIGHT SIDE

Pora na chwilę relaksu. Warto usiąść na chwilę, odprężyć się i zastanowić się nad tym, co tak naprawdę czujemy, czego pragniemy, w jakim punkcie życia się znajdujemy.

Przyjrzyj się tym obrazkom, co widzisz na nich jako pierwsze?

1. Twarz czy ryby

Fot. Screen / BRIGHT SIDE

Fot. Screen /
BRIGHT SIDE

Jeśli widzisz twarz

Z natury jesteś towarzyski i komunikatywny, interesuje cię życie innych. Potrafisz dogadać się właściwie z każdym. Częściej analizujesz całą sytuację z dystansu niż zagłębiasz się w szczegóły. Obecnie coraz częściej odczuwasz niepokój i lęk przed tym, co nieznane i dziwi cię to. Potrzebujesz odpoczynku psychicznego.

Jeśli widzisz dwie ryby

Czujesz, że jesteś we właściwym miejscu i czasie. Dla ciebie ważne są szczegóły, te najdrobniejsze elementy układanki jaką jest życie. Jesteś kreatywny, lubisz realizować konsekwentnie, to co sobie założyłeś. Przed tobą zmiany, już się cieszysz na myśl o tym, co nastąpi za chwilę.

2. Dziurka od klucza czy płacząca postać

Fot. Screen / BRIGHT SIDE

Fot. Screen /
BRIGHT SIDE

Jeśli widzisz smutną postać

 Jesteś na takim etapie swojego życia, kiedy uczysz się nowych rzeczy, dowiadujesz nowego o sobie samym i wychodzisz ze strefy komfortu. Korzystaj z tego czasu, niech będzie dla ciebie wspaniałym doświadczeniem.

Jeśli widzisz dziurkę od klucza

Czujesz, że wkrótce zdarzy się coś niezwykłego i nowego. Nie boisz się tego, ale wręcz nie możesz się doczekać. Być może spotkałeś ostatnio kogoś, kto cię intryguje i jesteś ogromnie ciekawy dokąd cię ta znajomość zaprowadzi. Nawet jeśli odczuwasz smutek, nie bój się puścić tego, co już dawno nie należy do ciebie.

3. Uchylone drzwi czy nuta

Fot. Screen / BRIGHT SIDE

Fot. Screen /
BRIGHT SIDE

Jeśli widzisz nutę

Czujesz, że marnujesz swój czas. Mógłbyś się rozwijać, przejąć inicjatywę, spróbować jakiejś artystycznej działalności, czegoś o czym myślisz lub marzysz od dawna, ale brak ci odwagi. Zajrzyj wgłąb siebie i pomyśl, co sprawiłoby ci radość? Może nauka gry na jakimś instrumencie? Może pisanie?

Jeśli widzisz uchylone drzwi

Jesteś gotowy na zmiany i czujesz, że podejmujesz właściwe decyzje. Nadeszła pora na poważne decyzje. To właściwy moment by radykalnie zmienić swoje życie. Nie bój się. Twoja postawa będzie inspiracją dla innych.