Go to content

Co rodzaj ulubionej bielizny „mówi” o mężczyźnie?

Wybór bielizny to indywidualna sprawa, podobnie jak jej noszenie lub nie. Kobiety są bardziej skore do eksperymentów, chętnie sięgają po nowe kroje, materiały i kolory, stawiając na różnorodność. Mężczyźni sięgają po bieliznę zgodnie z utrwalonymi upodobaniami, choć kierują się także tym, co lubi ich kobieta.

Panowie z dziurawą lub brudną bielizną, podobnie jak w białych skarpetkach i klapeczkach odchodzą w zapomnienie, i całe szczęście! Mężczyźni lubią i nie wstydzą się dbać o siebie, a od podstaw, czyli od samej bielizny, zaczynają. A jaki typ bielizny najchętniej wybierają mężczyźni i o czym to może świadczyć?


źródło:  www.thegentlemansjournal.com 

Fot. iStock/shblake

1/4 Luźne bokserki

Jeśli mężczyzna wybiera klasyczne bokserki w kolorach czerni, bieli lub granatu, najczęściej jest elegantem i konserwatystą, który nie szaleje specjalnie ze swoim wyglądem. Zapewne lubi dobrze skrojone ubrania, eleganckie dodatki i nieobcy jest mu styl i klasa. Nie przepada za rzucaniem się w oczy i  nie jest miłośnikiem epatowania dużym logo, choć nie żałuje pieniędzy wydawanych na zakupach.

Fot. iStock/Kiuikson

2/4 Bokserki przy ciele

To najczęstszy wybór osób ceniących sobie luz i nieskrępowanie. Mężczyźni szczególnie lubią bokserki przy ciele, ponieważ nie krępują one ruchów, pozwalają trzymać męskość w ryzach, dają swobodę ruchu. Chętnie sięgają po nie sportowcy, ale pasują także na co dzień i pod garnitur. Kobiety deklarują, że w takim typie bielizny mężczyźni podobają się im bardziej, ponieważ ładnie opina ciało. Panowie najczęściej pojawiają się w reklamach właśnie w tego typu bieliźnie.

Fot. iStock/4x6

3/4 Slipki

Klasyczne slipy najczęściej znajdziemy w szafie hipstera, który nie boi się eksperymentów i specyficznego wyglądu, choć akurat w jego przypadku  wszystko to ze sobą współgra. Opcjonalnie sięgnie po nie tradycjonalista, który trzyma się jeszcze nawyków z czasu, gdy bieliznę kupowała mu mama. Przez resztę męskiej populacji slipy nie są często wybierane, postrzegane jako mało pociągające dla kobiet.

Fot. iStock/CURAphotography

4/4 Stringi/bielizna seksowna

Najczęściej po ten typ niecodziennej (i mało wygodnej bielizny) sięgają mężczyźni, którzy nie boją się ryzykownych żartów, oraz ci, dla których erotyka ma duże znaczenie. Najczęściej taka bielizna jest nieszablonowa, kolorowa, być może w różne śmieszne wzorki i napisy.