Go to content

Co cię czeka w przyszłości, zgodnie z twoim egipskim znakiem

Fot. iStock/Freeartist

Odrobina magii? Dlaczego nie! Zobaczcie, co mają wam do powiedzenia wasi egipscy opiekunowie :).

1 Tot (29 sierpnia – 27 września)

Tot był bogiem mądrości i nauki. Zapewne znalazłeś się właśnie w sytuacji, w której musisz komuś pomóc. Pojawią się trudności w życiu i będziesz musiał je rozwiązać. Uda ci się dzięki twojej wiedzy, doświadczeniu i życiowej mądrości.

2 Horus (29 września – 27 października)

Horus był bogiem Słońca. Przed tobą czas próby i rozczarowania, ale twój wrodzony optymizm pomoże ci opanować sytuację. Nie przejmuj się, gdy nadejdą „ciemniejsze” dni, twoje wewnętrzne światło wskaże ci drogę.

 3 Wadżet (28 października – 26 listopada)

Wadżet był boginią sprawiedliwości i czasu. Nadchodzi dobry czas na to, by wykorzystać twoje wrodzone poczucie sprawiedliwości i umiejętność odróżnienia dobra od zła. W razie wątpliwości kieruj się instynktem.

4 Sechmet (27 listopada – 26 grudnia)

Sechmet była boginią wojny, a jej wyznawcy byli odważni. W najbliższej przyszłości będzie musiał dać dowód swojej odwagi i stanąć w obronie tego, w co wierzysz.

5 Sfinks (27 grudnia – 25 stycznia)

Sfinks był strażnikiem skarbów i mógł przyjąć dowolną postać. Nadchodzi moment, w którym będziesz musiał dostosować się trochę do sytuacji, którą zgotuje ci życie, zmienić sposób myślenia. Bądź bystry i trzymaj się blisko tego, co kochasz.

6 Szu (26 stycznia – 24 lutego)

Szu był bogiem wiatru i powietrza. Pora pobudzić twój umysł i kreatywność do działania. Zostaniesz poproszony o pomoc w znalezieniu nowych, życiowych dróg i nowych rozwiązań problemów życiowych.

7 Izyda (25 lutego – 26 marca)

Izyda była boginią samokontroli i dyscypliny. Znajdziesz się w sytuacjach, w których poczujesz, że tracisz spokój i dystans. To właśnie teraz musisz jeszcze bardziej uwierzyć w siebie – to pomoże ci odzyskać równowagę.

8 Ozyrys (27 marca – 25 kwietnia)

Ozyrys był bogiem podziemi. Twoja osobowość jest skomplikowana i nie każdy może cię zrozumieć. Teraz jest czas, w którym zrozumiesz kto jest twoim prawdziwym przyjacielem, a kto tylko udawał.

9 Amon – Ra (26 kwietnia – 25 maja)

Amun Ra był panem ładu we Wszechświecie. Nadchodzi moment, w którym musisz pokazać wszystkie swoje umiejętności i pracowitość. Nie będzie ci łatwo, kilka razy się potkniesz, ale cierpliwość i pracowitość przyniosą ci zasłużony sukces

10 Hathor (26 maja – 24 czerwca)

Hathor była boginią Ziemi. W najbliższej przyszłości staniesz przed wyborem: pomóc komuś, czy dokonać znaczącej zmiany w swoim życiu. Niech prowadzi cię intuicja.

11 Feniks (25 czerwca – 24 lipca)

Feniks był bogiem życia i zmartwychwstania. Przyszykuj się na kilka trudnych wyzwań. Będziesz walczył, upadał i stale się podnosił, ale w końcu ​​staniesz silniejszy niż kiedykolwiek.

 12 Anubis (25 lipca – 28 sierpnia)

Anubis był bogiem umarłych i przeklętych. Nadchodzi moment, w którym przejmiesz rolę opiekuna – może w pracy, a może w stosunku do kogoś bliskiego. Będziesz przewodnikiem i przyjacielem.