Lifestyle

Być jak Julia Roberts. 15 rzeczy, których o aktorce nie wiecie

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
24 kwietnia 2016
Być jak Julia Roberts. 15 rzeczy, których o aktorce nie wiecie
Fot. Screen z Youtube / Mr.Kittychow101
 

Uśmiech Mona Lisy, niezwykły, intensywny kolor włosów, a przede wszystkim ogromny talent – Julia Roberts jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek naszych czasów. Na pewno kochacie ją za takie role Viviane w Preety Woman, Erin Brockowich, czy Anna Scott w Notting Hill. Ale założę się, że jest kilka (a dokładnie 15) faktów w życiu Julii, których nie znacie. Zaczynamy odliczanie.

15. Julia poważnie interesowała się muzyką

W szkole miała nawet zespół, w którym grała na klarnecie. I była w tym naprawdę dobra.

14. Kariera aktorska nie była jej marzeniem z dzieciństwa

Poza karierą muzyczną, marzeniem Julii była praca weterynarza. Dziś aktorka znana jest ze swojej miłości do zwierząt i częstego udziału w akcjach charytatywnych na ich rzecz.

13. To ona miała zagrać w komedii romantycznej „Bezsenność w Seattle”

Tuż obok Toma Hanksa. To ona miała być Anną i stanąć u jego boku w niezapomnianej scenie w Empire State building. Ale odrzuciła tę rolę na rzecz Meg Ryan i … wyszła za mąż za muzyka Lyle’a Lovetta. Dwa lata później rozwiodła się.

Fot. Screen z Youtube / Mr.Kittychow101

Fot. Screen z Youtube / Mr.Kittychow101

 

12. Jako dziecko miała dziwny nawyk

Obgryzała paznokcie u … nóg. Zapytana o ten proceder przez nauczyciel w szkole, powiedziała po prostu, że jest „giętka” 🙂 .

11. Udany make-up to sztuka relaksu

Julia Roberts jest przygotowywana do „wyjść publicznych” przez swoje makijażystki zawsze w ten sam sposób: kładzie się na plecach, żeby mieć jak najbardziej zrelaksowany wyraz twarzy. Efekt – zachwycający.

10. Julia kocha dziergać na drutach

Kiedy aktualnie nie pracuje nad żadnym filmem, szydełkuje. To jej relaksujące hobby. Swoimi dziełami obdziela zazwyczaj członków rodziny, a zdarza się, że i członków ekip filmowych.

9. Jej pierwsza ciąża była zagrożona

Zanim na świat przyszły jej bliźnięta, Julia była wielokrotnie hospitalizowana. Dzieci, Phinneaus Walter i Hazel Patricia przyszły na świat w 2004 roku.

8. Julia pobiła pewien rekord

Za rolę Erin Brockovich, Julia Roberts zarobiła 15 lat temu 20 milionów dolarów. Była wówczas pierwszą aktorką, która otrzymała tak wysoką gażę.

7. Pewien szkielet nosi jej imię 🙂

 


Kiedy bułgarscy archeolodzy znaleźli prawie 10 000-letni szkielet, nazwali go na cześć aktorki jej imieniem i nazwiskiem.  Głównym powodem były fantastycznie zachowane, piękne zęby znaleziska… Równie piękne jak zęby Julii.

6. Jej firma producencka nazywa się Red Om

To nazwisko jej męża czytane od tyłu.

5. Julia jest znana z tego, że przeklina…

Przekonali się o tym wszyscy, którzy mieli okazję z nią pracować. Na szczęście Julia ma również czarujący uśmiech.

4. … i świetnie gotuje

A jej specjalnością jest kuchnia marokańska.

3. Julia jest leworęczna

Ale kiedy grała Erin Brockovich nauczyła się pisać prawą ręką, co było dla niej bardzo trudne.

2. Film ‘Pretty Woman’ wcale nie miał być komedią romantyczną…


A oryginalny scenariusz zakładał, że Viviane była uzależniona od narkotyków. W końcowej scenie Edward miał zostawić ją na ulicy dokładnie tam, gdzie ją spotkał. Jak to dobrze, że reżyser zmienił zdanie!

1. Pierwsza scena miłosna w filmie „Pretty Woman” była dla niej trudna. Bardzo trudna.

Julia tak bardzo się nią denerwowała, że dostała reakcji alergicznej na całej skórze, co wymagało aplikacji specjalnych leków.

Źródło: ppcorn.com


Lifestyle

Kosmetyczny powiew wiosny – prezentacja marki Nova Kosmetyki

Redakcja
Redakcja
24 kwietnia 2016
Fot. Materiały prasowe
 

Nie da się ukryć, że produkty Nova Kosmetyki powstały z wielkiej życiowej pasji  jej twórców i przynoszą autentyczne zadowolenie kobiet z ich stosowania, co przy licznych świadkach  potwierdziły znane z ekranów tv i lubiane Panie, licznie przybyłe na śniadanie prasowe do jednego z warszawskich showroomów: Anna Powierza, Anna Kerth, Anna Samusionek, Małgorzata Pieczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Dorota Czaja, Agata Załęcka, Małgorzata Ohme, Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012 – ambasadorka marki. 

Mimo, iż kosmetyków tej marki nie używa, prowadzący Conrado Moreno był znakomicie przygotowany z wiedzy o zasobach produktowych i zadawał fachowe pytania, na które zaproszeni redaktorzy i dziennikarze portali i pism urodowych otrzymali krótkie, ale bardzo fachowe odpowiedzi. Była też okazja do zapoznania się z nowymi produktami, które marka Nova Kosmetyki wprowadziła do znanych i nagradzanych już serii Go Argan i Go Cranberry.

Prawdziwym zaskoczeniem dla gości była premierowa prezentacja nowej linii dla dzieci Mikkolo, której powstanie zostało zainspirowane ( i opracowane graficznie) przez synków właścicieli.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Testowaniu nie było końca, zachwytom także. I dobrze, bo jak mówi przysłowie: „cudze chwalicie, swego nie znacie”, warto pochylić się na rodzimą produkcją, powstałą  wiedzy, doświadczenia i miłości do piękna i zadowolenia kobiet i od wczoraj dzieci. Mężczyźni muszą poczekać na swoją kolej do września, bowiem wtedy marka wprowadzi na rynek serię dla Panów.

www.novakosmetyki.pl

www.facebook.com/novakosmetyki

GALERIA ZDJĘĆ

ANT_6634

Fot. Materiały prasowe

ANT_6657

Fot. Materiały prasowe

ANT_6788

Fot. Materiały prasowe

ANT_6833

Fot. Materiały prasowe

ANT_6864

Fot. Materiały prasowe

ANT_6892

Fot. Materiały prasowe

ANT_6913

Fot. Materiały prasowe

ANT_6918

Fot. Materiały prasowe

ANT_6981

Fot. Materiały prasowe

ANT_7140

Fot. Materiały prasowe

ANT_7155

Fot. Materiały prasowe

ANT_7176

Fot. Materiały prasowe

ANT_7204

Fot. Materiały prasowe

ANT_7403

Fot. Materiały prasowe

ANT_7439

Fot. Materiały prasowe

ANT_7458

Fot. Materiały prasowe

 

 

 


Lifestyle

Dzieciństwo bez telefonów, komputerów? Okazuje się, że jest możliwe. Zobaczcie zdjęcia

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
24 kwietnia 2016
Fot. Screen z Facebooka / Niki Boon Photography/

Dzieciństwo wolne od telewizji, gier komputerowych i smartfonów? Trudno je wam sobie wyobrazić? Obejrzyjcie przepiękne zdjęcia Niki Boom, fotografa i mamy, która właśnie w taki sposób postanowiła wychować swoją czwórkę dzieci. Rodzina zamieszkuje obecnie posesję o powierzchni 10 akrów w Nowej Zelandii, otoczoną naturalnym pięknem wybrzeży, rzek i łagodnych wzgórz. To sielankowe środowisko ma ogromny wpływ na relacje między członkami rodziny. Boon wyjaśnia: „Moje dzieci żyją bez telewizora i nowoczesnych urządzeń elektronicznych, prowadzimy styl życia, który może wydawać niekonwencjonalny dla innych, ale to jest nasz sposób na to, by być naprawdę razem”.

Jedynym „urządzeniem”, którego używa Boon jest jej aparat.

Źródło: mymodernmet.com


Zobacz także

Co to znaczy, jeśli on głaszcze twoje włosy lub dotyka twojej twarzy

Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości!

Peggy Sage zachwyca na wiosnę!