Go to content

Jaka bielizna na jaką pupę? Dobierz idealną bielizną i zyskaj pewność siebie, za którą będą szaleć mężczyźni

Fot. iStock / IPGGutenbergUKLtd

Damska pupa to obiekt pożądania mężczyzn. Oprócz biustu jest częścią ciała, na którą najczęściej zwracają uwagę u kobiet. „Uwielbiam kształtne tyłeczki w opiętych dżinsach. Nie musi być duży, ważne, żeby były jędrne pośladki”, „Zdecydowanie mała pupa. Taką lubię najbardziej!”, „Duża, taka w stylu Kim Kardashian”. Masz ci los… Ilu mężczyzn, tyle upodobań. Czyli wychodzi na to, że każda pupa jest super. Musisz tylko zadbać o odpowiednią pielęgnację. Wybieraj także odpowiednio skrojoną bieliznę, która wyeksponuje twoje atuty. Jaka jest idealna dla ciebie?

  1. Gruszka

Jeśli twoja pupa przypomina kształtem gruszkę koniecznie musisz ją podkreślać! To twój wielki atut, od którego ciężko oderwać wzrok. I wypowiadam się także w imieniu kobiet. Zakładaj obcisłe spodnie, ołówkowe spódnice. Wybieraj bieliznę z głębokim wycięciem nogawek i pamiętaj, by nie kupować innego rozmiaru niż ten, który faktycznie nosisz.

  1. Okrągła

Jeśli jesteś posiadaczką pupy jak J.Lo, jesteś szczęściarą! Taki kształt mogą mieć zarówno panie o większym rozmiarze, jak i te chudsze. Możesz ją osiągnąć poprzez odpowiednie ćwiczenia (przysiady, wchodzenie po schodach). Jeśli jesteś jej posiadaczką, nie krępuj się i chwal się nią! Idealne dla ciebie będą bezszwowe figi, najlepiej o wyższym stanie (kończące się tuż pod pępkiem).

  1. Kształt litery A

Masz figurę gruszki? Twój tyłeczek ma kształt litery A. Twoje ulubione stringi są idealne dla ciebie! Na co dzień możesz nosić wygodne figi, tylko pamiętaj o mocno wyciętych nogawkach (polecamy typ bikini lub tanga). Masz szersze biodra, dlatego wybieraj bieliznę wykonaną z elastycznych materiałów. I najlepiej unikaj sztywnych koronek, bo będzie ci niewygodnie.

  1. Pośladki w kształcie litery V

Jeśli granica między miednicą i biodrami ma kąty wewnętrzne, to masz ten kształt. Jest on dość problematyczny, ponieważ pośladki mają tendencję do opadania. Dlatego wybierz majtki z odpowiednią zabudową, które je trochę podniosą. Noś także figi, szorty, biodrówki pozbawione wysoko wyciętych otworów na nogi, czyli takie, które nie zakryją zupełnie twoich pośladków.

  1. Odwrócone serce

Masz pełne biodra i pupę, pośladki są nisko, dlatego wybieraj bieliznę z otworem na nogi niższego cięcia. Możesz nosić figi, szorty, biodrówki lub bikini. Jeśli martwi cię obwisły tyłek, zrezygnuj z bielizny, której wycięcia na nogi są tuż poniżej linii pupy.

  1. Kwadrat

Jesteś szczęściarą, bo możesz nosić wszystkie rodzaje majtek. Unikaj tylko majtek z elastycznymi krawędziami otworów na nogi, które mogą się podwijać. Masz taką pupę, jeśli linia między kością biodrową i zewnętrzną częścią uda przebiega prostopadle do ziemi.

typyfigury1


Źródła: avanti24.plwomansday.com