Go to content

Akcja pełna miłości do siebie – rozwiązanie konkursu

piękne kobiety
fot. iStock

Długo czytałyśmy Wasze #ListyDoSiebieSamej. Dziękujemy za wszystkie! Wiele się dowiedziałyśmy, wiele nauczyłyśmy, teraz same – dzięki Wam – spojrzymy na siebie inaczej.

„Bądź dla siebie dobra, kochaj czule, pamiętaj, że zawsze powinnaś być w życia tytule” – napisała w liście do samej siebie Jarzębina. Przyznacie, że to zdanie jest tym, które powinno przyświecać nam każdego dnia. Jeśli to nie stanie się naszym mottem, nie damy rady na dłuższą metę zmagać się z codziennością. To piękne, że to zdanie przewija się w Waszych listach, nie tylko w wierszu Jarzębiny. „Przede wszystkim dziękuję Ci za to, że przypomniałaś mi kto od zawsze powinien zajmować pierwsze miejsce na liście osób które kocham” – pisze Justyna.

Stoję przed lustrem w łazience i patrzę na Twoją twarz. Jesteś spokojna, w Twoich oczach nie ma strachu, chaosu ani zagubienia. Jesteś tu, gdzie chcesz być. Na twarzy nie widać głębokich bruzd, nie masz cieni pod oczami. Jedynie ta lwia zmarszczka na czole mogłaby być ciut mniej widoczna. Na Twojej twarzy nie odcisnęły się smutek, zwątpienie ani gorycz. To dobra twarz – mądra i rozumiejąca” – pisze w liście do samej siebie Ewa.

Vera w liście do siebie samej pisze: „Dziękuję, że dałaś radę, że dojrzałaś, że mimo wiecznej sinusoidy dołów melancholii na przemian z chwilami radości udaje Ci się trwać, żyć, uśmiechać do słońca, chmur, deszczu, śniegu, wichru do ludzi, ptaków, roślin… Że kochasz siebie i wszystko wokół dziękuję za trud nauki, za ambicję, za nieustanny rozwój za odwagę„.

U Czarnuli czytamy i podpisujemy się obiema rękami: „Dziękuję ci za to, że przestałaś  przejmować się tym i że masz to gdzieś, że o tobie gadają, czasem musisz do końca wysłuchać plotek, by się dowiedzieć, co na końcu zrobiłaś …Dziękuję ci za to, że dajesz sobie przyzwolenie na to, że nie każdemu musisz się tłumaczyć ze swojego życia, z tego, jaka jesteś, co robisz, w co wierzysz, co myślisz na dany temat.”

Drogie Kobiety, dziękujemy Wam za zaangażowanie i moc pięknych słów!

Lista zwyciężczyń:

  1. Jarzębina
  2. Ewa
  3. Justyna
  4. Vera
  5. Czarnula

Akcja pełna miłości do siebie samej – NAGRODY

5 x Double Serum CLARINS 30 ml

Double Serum to bestsellerowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa od Clarins, która wspiera 5 witalnych funkcji skóry.

Uniwersalna, podwójna formuła zainspirowana biomimetyzmem łączy w sobie ekstrakt z kurkumy z 20 ekstraktami z roślinnymi o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych, dzięki którym oznaki starzenia się skóry stają się widocznie zminimalizowane. Double Serum to perfekcyjnie uzupełnienie codziennego rytuału, który wzmacnia działanie przeciwstarzeniowe kremów na dzień i na noc, aby skóra promieniała młodzieńczym blaskiem.

Więcej o marce na Instagramie i Facebooku Clarins

5 x zestaw książek wydawnictwa ZNAK: „Inteligencja Erotyczna” Esther Perel i „Kobiety Capothiego”

Inteligencja Erotyczna” Esther Perel

Dziś, gdy wiele długoletnich relacji zmaga się z wyzwaniami codzienności oraz zostaje poddanych próbom, książka Esther Perel zachęca, inspiruje i uczy pielęgnowania bliskości i intymności w związku, również w przypadku kryzysu. Mądra, wrażliwa i otwierająca lektura, która daje szansę na odnowienie relacji.

Kultowa książka, która pomogła tysiącom par i odpowiada na pytania:

  • Czy namiętność po latach związku jest możliwa?
  • Dlaczego po pewnym czasie stygnie, choć ludzie wciąż się kochają?
  • Dlaczego przyjście na świat dziecka tak często zapowiada erotyczną katastrofę?
  • Czy całkowita szczerość w seksie jest naprawdę potrzebna?
  • I wreszcie, jak sprawić, by rutyna nie stała się pułapką dla erotyki?

Ta kultowa już książka, została przełożona na prawie 30 języków i stała się jedną z klasycznych pozycji zarówno w domach, jak i w gabinetach terapeutycznych na całym świecie.

Kobiety Capotego„. Śniadanie u Tiffany’ego, mroczne sekrety i zdrada w świecie glamour

Truman Capote, autor Śniadania u Tiffany’ego, zdobył przyjaźń najsłynniejszych kobiet swoich czasów. Nazywał je „łabędzicami”, chętnie słuchał ich najintymniejszych zwierzeń oraz korzystał z majątku ich mężów. Tylko po to, żeby je zdradzić.

Ta książka to prawdziwa historia niezwykłych kobiet, które były podziwiane na całym świecie, ikon swoich czasów. Zdeterminowane, aby zyskać status, majątek lub arystokratyczny tytuł, poślubiły „właściwych” mężczyzn. Piękne, bogate i często bardzo nieszczęśliwe znajdowały powiernika w Trumanie Capotem, który w bezwzględny sposób wykorzystał ich największe tajemnice.

Kobiety Capotego” to zaproszenie do najlepszych nowojorskich salonów – pełnych szyku, glamour i mrocznych sekretów, które do dziś budzą silne emocje.

Na podstawie książki powstaje serial Feud. W role „łabędzic” wcielą się  Naomi Watts, Calista Flockhart i Demi Moore.