Go to content

Aida: to czas, by otworzyć okno i przewietrzyć emocje

Marcowi w tym roku dla siebie i dla swojej rodziny otwierają bardzo dużo! Jak okno, żeby przewietrzyć emocje rodzinne.

 W 2023 roku marzec pełni rolę klucza, który zamyka za nami drzwi przeszłości. To za nimi możemy zostawić nasz zbędny bagaż, by ruszyć przed siebie po nowe doświadczenie, po nowe życie, a nawet po nasze nowe ja. To miesiąc prawd o nas i o ludziach, którzy stanęli na naszej drodze.

„To czas na regenerację i odbudowę siebie. Od marca, wraz z wiosną,  zaczynają się budzić nasze plany, będziemy odczuwać ogromną potrzebę zmian, a nawet walczyć z niecierpliwością, która może nas wykoleić z właściwej drogi.” – mówi Aida Kosojan – Przybysz, wizjonerka i artystka.

To miesiąc, który wymaga od nas skrupulatnego podejścia do każdej sprawy. Jesteśmy zegarmistrzami,  którzy nakręcają swój własny zegar życia. Gotując na dużym ogniu, można spalić najlepsze danie.  Jednym z kluczy, którym w marcu otwieramy lub zamykamy drzwi, jest słowo. Jeżeli masz wątpliwości, nie bój się zadawać pytań. To czas na twoje działanie we własnym tempie. To miesiąc, który rozpoczął odbudowywanie twojej wewnętrznej harmonii. – dodaje Aida.

 Co o ludziach urodzonych w marcu mówi wizjonerka?

Marcowi w tym roku dla siebie i dla swojej rodziny otwierają bardzo dużo. Jak okno, żeby przewietrzyć emocje rodzinne. Wskazują, sobie i innym ze swojej rodziny, kierunki słowem, myślą. Marzec dla każdej i każdego z nas bez wyjątku jest miesiącem, który jest lustrem danego roku.

Co słyszysz, co czujesz, jak reagujesz, jak się otwierasz lub nagle się zaczynasz zamykać. Ten miesiąc jest hojny jeśli chodzi o dobre przekazy, ale również te trudne. Czasami nie wiemy dlaczego chcemy wyjść, chcemy się  wyprowadzić.  Czasami od środka czujemy dużo więcej niż nam się wydaje. Intuicja marcowych ludzi jest w tym roku na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli ktoś z marcowych ludzi powie wam np. słuchaj, zbuduj siebie na nowo albo zajmij się sobą, swoim zdrowiem to nie jest to wtrącanie się w wasze życie tylko ważne słowo klucz.