Lifestyle

8 największych niechcianych nawyków blokujących Twoją Radość!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
23 października 2017
radość życia
fot. Pixabay – radość życia
 

Nawyki, które towarzyszą nam na co dzień zarówno te pozytywne jak i negatywne decydują o całym naszym życiu. Jeśli masz wypracowane dobre nawyki w swoim życiu to jesteś szczęściarą i zapewne szczęścia i radości nie brakuje Ci w Twojej codzienności.

 A co zrobić jak wyzwalasz w sobie negatywne nawyki? Pierwszy krok, który „musisz” zrobić to uświadomić sobie jakie negatywne nawyki są w Twoim życiu. To jest kluczowe ponieważ często brakuje nam odwagi, aby się do nich przyznać i w konsekwencji lekceważymy ich negatywny wpływ na nasze życie. A one na każdym razem , kiedy się uaktywniają to co raz mocniej oddziaływają na Nas i to, co mamy.

Zapamiętaj – niechciane nawyki to często nieuświadomione nawyki, aby zacząć je przemieniać z pozytywne nawyki, wzmacniające Twoją radość i poczucie szczęścia to najpierw musisz sobie je uświadomić. W tym pomocna Ci będzie poniższa Lista Największych Niechcianych Nawyków blokujących Twoją Radość czyli:

Co robisz nawykowo tracąc radość życia?

1. Pędzisz w biegu codzienności!

Ciągły bieg powoduje brak uważności, który to  zabiera Ci radość. Sprawia, że zapominasz, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Wówczas Twoja motywacja w realizacji zaplanowanych celów spada ponieważ wartości i pasja są Twoimi najsilniejszymi motywatorami.

2. Dopada Cię Wewnętrzny Krytyk!

Ten prześladujący Cię głos w Twojej głowie to wynik Twojego doświadczenia – otoczenia, które wzmocnili rodzice, znajomi, nauczyciele… Mógł się stać bardzo silną częścią Ciebie. On wzmacnia w Tobie poczucie niewystarczalności, ciągłe dążenie do doskonałości, perfekcjonizm i tym samym osłabia Twoje szanse i możliwości w realizacji tego, co jest dla Ciebie ważne. Każde działanie poddaje w niepewność, wykorzystując doskonale  momenty słabości. Ma ogromne oddziaływanie na Ciebie, tworząc pesymistyczne nawyki myślowe – ogranicza Twoje możliwości i szanse w działaniu, a nawet obniża poczucie własnej wartości.

3. Nie jesteś wdzięczna za to co masz!

Traktujesz wdzięczność jako „coś” prostego i niepotrzebnego w Twoim życiu. Uważasz, że i tak osiągniesz to, co chcesz od życia, a wdzięczność nie jest Ci do tego potrzebna. A to jest duży błąd! Dlaczego? Jeśli nawet masz wysokie poczucie pewności o własnej skuteczności, to uważam, że nie jest ono wystarczające, aby przyciągnąć to własnego życia, to czego najmocniej pragniesz. To właśnie poczucie wdzięczności jest prawdziwą, krystaliczną energią o nieziemskiej mocy oddziaływania, która oddaje nam to, co jest dla Nas najważniejsze.  

4. Czarnowidztwo to Twoja specjalność!

Negatywne myślenie to samospełniająca się przepowiadania. To co myślimy o samej sobie, staje się Twoją prawdą. Czasami trudno w to uwierzyć, a jednak jak się zatrzymamy dłużej nad tą prawdą to okazuje się realna..  myśli i wypowiedziane przez Nas słowa kreują naszą przyszłość. Wszechświat zawsze wspiera to, o czym pomyślisz. Jest pulsującą energią, która pobudza to aktywności, to czego pragniemy. Jeśli Twój  umysł jest czysty i wolny od negatywnych myśli to doświadczasz równowagi życiowej. Natomiast jak  ciągle wszystko widzisz w czarnych barwach, to i to do siebie przyciągniesz.

5. Nie przebaczyłaś światu i nie wybaczyłaś samej sobie krzywd przeszłości!

Dźwigasz ciągle bagaż przeszłości pełen urazy, poczucia winy, wyrzutów sumienia, lęku czy strachu przed przeszłością. Jeśli tak to takie sprawy niezałatwione pełne negatywnych emocji będą do Ciebie powracały za każdym razem pozbawiając Cię ogromnej ilości energii. Wybaczanie samej sobie i przebaczenie światu wszelkich ograniczeń jest niezbędnym krokiem jeśli chcesz cieszyć się życiem. Kiedy zrozumiesz i zaakceptujesz to, na co nie masz wypływu to uwolnisz się od przeszłości i tylko wtedy zaczniesz żyć własnym prawdziwym życiem.

radość życia

fot. Pixabay

6. Poddajesz się trudnościom!

Nie traktujesz trudności, błędów, ograniczeń  jako wyzwań, tylko są one dla Ciebie ciężarem z którym trzeba się męczyć. A każde takie  ograniczenie to lekcja,  która pokazuje Ci  co tak naprawdę jest dla Ciebie w życiu ważne odkrywając Twoje prawdziwe wartości zgodne z misją czy przeznaczeniem. To prezent, który należy przyjmować od Losu/Boga jako bardzo cenną wiadomość! Błąd niesie zawsze ze sobą ukryte przesłanie, tego co wymaga w naszym życiu „naprawy” czy ulepszenia odsłaniając nasze wewnętrzne ograniczenia. Kiedy poznamy źródła danego ograniczenia to już jesteśmy na drodze jego definitywnego  „rozpracowania”. 

7. Twoją dobrą energię wysysają wampiry energetyczne!

Największymi przyczynami, które sprawiają, że poddajesz się otoczeniu są: brak świadomości, co jest dla Ciebie ważne w życiu i oczywiście niewystarczający poziom miłości do samej siebie. Ważne jest także to, abyś miała świadomość, kto jest wampirem energetycznym w Twoim otoczeniu, a może Ty sama masz skłonności do przyjmowania roli ofiary i sama wysysasz z siebie energię? Jak? Cięgle narzekasz na zło całego świata, jesteś niezadowolona z samej siebie i tego, co masz, doświadczasz poczucia winy, urazy, lubisz się wywyższać…

8. Nie jesteś konsekwentna  w realizacji zaplanowanych celów!

W styczniu wchodząc w Nowy Rok zbudowałaś gigantyczną listę celów, a ile zrealizowałaś do tej pory? Co jest powodem, że nie udało Ci się osiągnąć to, czego tak mocno pragnęłaś. Brak konsekwencji, której powodem są zazwyczaj ciągłe usprawiedliwianie samej siebie, że i tak dużo już zrobiłaś i więcej nie dasz rady. Ja uważam, że jest to oszukiwanie samej siebie, ponieważ jeśli czegoś mocno pragniesz to będziesz do tego dążyła. Normalnością są słabsze chwile i dni, ale zawsze możemy „coś” zmodyfikować w naszych Planach, bo to my mamy nimi zarządzać, a nie one nami!


Podsumowanie

To właśnie takie niechciane nawyki są największymi przeszkodami blokującymi Twoją radość i często sprawiają, że odłożyłaś swoje największe marzenia do „szafy”! Czy tak u Ciebie nie jest? Co możesz zrobić, aby rozpocząć pracę nad przemianą tychże negatywnych nawyków w pozytywnych. Na początku miej świadomość, że nie jest to praca łatwa i szybka. Te nawyki są w Tobie mocno zakorzenione i będziesz „musiała” być wytrwała, konsekwentna w działaniu  i bezgranicznie wyrozumiała i życzliwa dla samej siebie.

Zrób własną Listę Niechcianych Nawyków już teraz!

Daj sobie szansę na życie pełne radości i tego, czego najmocniej od niego pragniesz!

W skutecznej krok po korku przemianie negatywnych nawyków w pozytywne pomocny Ci będzie kurs on-line Bank Radości Życia.

Zobacz kurs Bank Radości Życia i pobierz BONUS!


Lifestyle

Listopadowe „porządki” i dobry start w Nowym Roku!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
3 listopada 2017
fot. Pixabay
 

Listopad miesiąc, w którym wiele z Nas odczuwa gwałtowny spadek formy, dokuczają nam przeziębienia, kapryśna – deszczowa i wietrzna pogoda, a nawet takie wewnętrzne „wahadełko” nastrojów. Dlaczego tak się dzieje? Ja uważam, że każdy miesiąc… i dzień jest dobry na to, aby robić to co się lubi. A te dopadające Nas nostalgie to wynik tego, że same się im poddajemy.

Podejdź do listopada w przyjazny i optymistyczny sposób…

To doskonały czas na to, aby przyjrzeć się temu, co dotychczas osiągnęłyśmy  w 2017 roku i rozpocząć generalne porządki z planowaniem w tle. Dlaczego akurat teraz? Wiele z Nas z utęsknieniem czeka na Nowy Rok i myśli sobie, że to właśnie od nowego roku rozpocznie w swoim życiu spektakularne zmiany i już na pewno się uda, to czego chce. Takie podejście to stawienie wszystkiego na „ostatnią kartę”, a w taki sposób nie ma szans na to, aby zmienić „coś” bardzo ważnego w swoim życiu – długotrwale.

przemiana życia

fot. Pixabay

Jak wiesz dokonywanie zmian  nie lubi pośpiechu!

Kluczowa jest tutaj świadomość odpowiedniej ilości czasu, takiej dzięki której „rozpracujesz” w swoim życiu to, co tego wymaga, a wówczas będziesz mogła postawić solidne fundamenty na którym będziesz budowała życie jakie pragniesz mieć z głębi serca. Wówczas każdy swój dzień wypełnisz miłością do samej siebie, wysokim poczuciem własnej wartości, sensem życia, spełnieniem, szczęściem, radością… To będzie naturalne ponieważ raz na zawsze pożegnasz się z tym, co Ci nie służy stopniowo otwierając się na to, czego najmocniej pragniesz. Dlaczego tak ważne jest tutaj „rozłożenie na części pierwsze” wszelkich ograniczeń, przeszkód, trudności… których doświadczasz w życiu.

Jakich generalnych „porządków” możesz dokonać w listopadzie?

Co zrealizowałaś w 2017 roku, z tego co zaplanowałaś?

To jest bardzo ważny krok, który albo zachęci Cię do dalszych działań, albo zniechęci… Dlatego tak ważne jest to, aby dokonać go w 100% szczerości, otwartości, zaufaniu do samej siebie, traktując siebie jak największą przyjaciółkę.

Już teraz…

Odszukaj swój zeszyt z celami 2017 roku i popatrz na nie, a następnie odhacz te, które zrealizowałaś. Następnie przejdź do przyjaznej informacji zwrotnej opartej na wdzięczności zadając sobie następujące pytania:

Karpackie Inspiracje

Karpacki Sekret

Jak nie zrealizowałaś tego, co zaplanowałaś to już teraz rozpocznij proces wybaczania samej sobie tego! To jest bardzo ważny krok! Jeśli ciągle będziesz rozpamiętywać to, czego nie zrobiłaś i wyrzucać sobie jaka to jesteś nieudacznica i brak Ci konsekwencji to nigdy nie powrócisz do równowagi i nie będziesz zrealizowała nowych celów. Najpierw musisz zbudować wewnętrzny grunt wypełniony miłością do samej siebie, zaufaniem, otwartością i szczerością. To na nim będziesz tworzyła życie jakie pragniesz mieć! Pamiętaj także, że każda z Nas ma prawo do trudniejszego dnia, tygodnia, a nawet dłuższego czasu. Najważniejsze jest to, aby go świadomie przeżyć akceptując. Wówczas uwolnisz się od największych ciężarów, które Cię zatrzymały w życiu. Daj sobie szansę na ten niezwykle ważny moment w Twoim żuciu. Pamiętaj wszystko jest po „coś”, a to co boli z czasem przerodzi się w siły dzięki którym już nic Cię nie zatrzyma!!!

Co jest Twoim sensem życia?

Masz odkryty cel życiowy, wiesz kim jesteś, co kochasz robić i dla kogo… to jesteś szczęściara 😉 A co możesz zrobić jeśli nie masz jeszcze odkrytego poczucia sensu albo się wahasz czy ten o którym myślisz jest jednym…

Mam nadzieję, że masz gdzieś zapisaną tą swoją misję – przeznaczenie i…

Już teraz…

Odszukaj ją i sprawdź czy to ona, a w jaki sposób?

Zadaj sobie podstawowe pytania, które znajdują się w poniższej Karpackiej Karcie Inspiracji:

Możesz ją sobie także pobrać klikając w nią!

Karpackie Inspiracje

Karpacki Sekret

Jeśli potrzebujesz inspiracji, wsparcia tak aby krok po kroku odszukać albo wzmocnić swoje poczucie sensu, to skutecznie Ci w tym pomoże mój kurs on-line Bank Radości Życia, który zobaczysz TUTAJ, a także klikając w obrazek…

Bank Radości Życia

Karpacki Sekret-Monika Bulik

Co pragniesz osiągnąć w 2018 roku?

Już teraz…

Zrób listę wszystkich celów, pragnień, marzeń. Spisz wszystko o czym myślisz, za czym najmocniej tęsknisz, co pragniesz.  Podobnie jak w przypadku poprzednich kroków zrób i ten w 100% szczerości, otwartości i zaufaniu do samej siebie.

Możesz to ćwiczenie wykonać w zeszycie, który będzie stanowił Twój Dziennik Celów 2018 albo pomocna Ci w tym będzie poniższa Karpacka Inspiracja:

Karpackie Inspiracje

Karpacki Sekret

Kiedy zweryfikowałaś swoje dotychczasowe osiągnięcia wykonując przyjazną informację zwrotną pełną wdzięczności, umacniając swoje poczucie sensu w życiu, poznając swoje nowe cele na 2018 roku to od razu przejdź do działania. Nie czekaj na ten wyjątkowy Nowy Rok! Szkoda czasu, a do stycznia możesz robić kawał dobrej roboty, aby być bliżej tego czego najmocniej pragniesz w życiu.

Już teraz…

Pomyśl:

Co możesz z robić jeszcze w tym roku, aby byś bliżej swoich noworocznych celów?

A następnie zaplanuj:

⇒ Cele na listopad, albo większy cel listopadowy i do niego mniejsze zadania

⇒ Organizuj sobie tydzień, najlepiej podczas weekendu, aby wraz z poniedziałkiem wkroczyć w fazę konsekwentnego działania

⇒ Wyznaczaj zadania na dzień, maksymalnie 3, one mają być realne w wykonaniu.

Podsumowanie…

Listopad nie musi być pochmurny, kapryśny, wymagający dla Nas. Postanów już teraz w jaki sposób pragniesz przeżyć ten czas, niech będzie wyjątkowy i pełen tego, co jest dla Ciebie ważne w życiu. Dokonaj przeglądu swoich celów 2017 roku, zastanów się dlaczego poszło Ci tak, a nie inaczej i co było tego powodem. Rozlicz się szczerze z tychże osiągnięć, a następnie zachęć się do realizacji nowych Wyzwań-Celów, które są Ci bliskie. Jeśli masz do „posprzątania” jakąś część w swoim życiu, to zacznij od tego. Nie pójdziesz do przodu jak będziesz chowała trudności pod dywan. „Musisz” zapragnąć stawić im czoła i wówczas „jak z procy” polecisz w kierunku upragnionych celów zaskakując się swoimi możliwościami, o którym być może nawet nie marzyłaś. Tak działa piękno prawdziwości oparte na Twojej autentyczności i tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu!

Staw w listopadzie trudnościom, które Ci doskwierają!

Uświadom sobie już teraz czego pragniesz pozbyć się z własnego życia…

Co blokuje Cię od pełni życia i codziennej radości…

Szkoda marnować czasu i czekać na ten wyjątkowy Nowy Rok!

Każdy dzień jest dobry na zmianę!

Przemień trwale swoje życie z kursem Bank Radości Życia!


Lifestyle

10 kroków, dzięki którym zadbasz o swoją Radość każdego dnia!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
16 października 2017
Radość Życia
fot. Pixabay – Radość Życia

W końcu doczekałyśmy się pięknej jesieni… złotej, wielobarwnej, słonecznej! Za pewne każda z Nas tęskniła za taką aurą, która od kilku dni nam towarzyszy.

Jesień to piękny czas w którym zbieramy owoce tego, co posiałyśmy dotychczas przez 2017 rok. Tak jak natura szykuje się  do nowego życia – zimy, tak i my zaczynamy czuć zbliżający się nowy rok.

Dlatego już teraz zadbaj o swoją Radość Życia i to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Nie czekaj na specjalny moment, bo takich nie ma!

Przed Tobą 10 niezwykłych-zwykłych KROKÓW dzięki który zadbasz o swoją Radość Życia każdego dnia:

 1. Doceń siebie i to, co masz!

Im bardziej doceniasz samą siebie i to, co masz tym więcej otrzymujesz.

Życz sobie dobrze, zaufaj sobie, traktuj samą siebie jak największego przyjaciela.  Wyrażaj wdzięczność za to, jaką jesteś i to, co masz. Wdzięczność i miłość do samej siebie to klucze  do radości życia z każdego dnia.

Nie krytykuj i nie osądzaj innych bo wówczas zawsze odbierasz sobie nowe szanse i możliwości w osiąganiu tego o czym najbardziej marzysz, za czym najmocniej tęsknisz.

Pamiętaj – to, co wysyłasz powraca do Ciebie zawsze zwielokrotnione zarówno dobro jak i zło.

 1. Zatrzymaj się i wybierz priorytet!

Co jest dla Ciebie najważniejsze na ten moment?

Jaki obszar Twojego życia domaga się zmiany jako pierwszy?

Twoje zdrowie, praca, rodzina, planowanie, a może zadbanie o miłość do samej siebie. Aby zacząć skutecznie wprowadzać zmiany należy mieć wybrany priorytet – to „coś” co od pewnego czasu odkładałaś i może już się „palić” wymagając błyskawicznej poprawy. Wówczas inne sprawy dostosuj do priorytetu, a nie odwrotnie. Zacznij konsekwentnie działać wprowadzając na samym początku jedną wzmacniającą czynność, która za każdym razem będzie rozwiązywała-zmieniała to, czego najmocniej pragniesz. Doceniaj każdy krok traktując go jak sukces.

 1. Odkryj, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu!

Uporządkuj własną rzeczywistość i porzuć bagaż ograniczeń z przeszłości.

Jeśli nie wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, to będziesz traciła swoją radość poddając się codziennym jej pochłaniaczom jak np. spotkanie z kimś, kto pobiera z Ciebie energię czy przypadkowa opieka dziećmi sąsiadki. Natomiast jeśli znasz swoje wartości, systematycznie o nie dbasz realizując zaplanowane cele to dokładnie wykorzystujesz swój czas do tego, co kochasz robić i z kim Ty pragniesz być. 

Radość Życia

fot. Pixabay

 1. Wzmocnij przekonanie, że radość jest także dla Ciebie!

Zbuduj Dekalog wspierający Twoje poczucie szczęścia.

Doświadczenia z przeszłości – często negatywne, pędzący bieg codzienności w którym zapominamy o samej sobie i tym, co jest dla nas najważniejsze odbierają Ci przekonanie, że radość i szczęście jest czymś normalnym. To one sprawiają, że masz mocne poczucie pewności, że musisz ciężko pracować i poświęcić specjalną „dawkę” czasu, aby być szczęśliwą. Jak możesz zacząć zmieniać taki sposób myślenia?  To nie jest łatwa praca gdyż przekonania są już bardzo mocno zakorzenione w Twojej podświadomości. Jednak wszystko można zmienić jeśli tego szczerze z głębi serca pragniesz.

Dlatego zacznij od wzmacniającego myślenia: 

Radość i szczęście nie jest czymś specjalnym za czym się dąży – to stan, który w sobie mam i który mogę codziennie pielęgnować ciesząc się drobiazgami codzienności i sprawiając sobie najmniejsze przyjemności.

 1. Sprawiaj sobie prezenty ciesząc się drobiazgami codzienności!

W jaki sposób możesz się dzisiaj uszczęśliwisz?

Jakie prezenty pełne przyjemności sobie sprawisz?

Zadawaj sobie każdego ranka takie pytania, a każdy dzień obdaruje Cię obfitością, o której nawet nie pomyślałaś, a może gdzieś w Twoim wnętrzu czekała ona na ujawnienie. Niezwykłym prezentem, który możesz sobie sprawić każdego dnia jest własny Rytuał Radości, który zawsze doda Ci energii otwierając Twoje serce i duszę – Ciebie prawdziwą i to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Na czym opiera się taki rytuał? Na nawykach wzmacniających Twoją radość, przy budowie którym ważne jest systematyczne wynagradzanie się za tygodniowe i miesięczne osiągnięcia.

Radość Życia

fot. Pixabay

 1. Wybaczaj sobie i idź dalej!

Akceptuj i odpuszczaj rzeczy, na które nie masz wpływu.

Jeśli nawet wszystko masz zawsze zaplanowane to często pojawiają się sytuacje, które te plany burzą. Co wówczas robisz? Dręczą Cię wyrzuty sumienia, że ich nie zrealizowałaś, Twoja frustracją potęguje i jesteś obrażona na cały świat. Jak nie dopuścić to takiego postępowania? Nie możesz w 100 % kontrolować wszystko, co Cię spotyka!

Wybacz sobie – zaakceptuj sytuację w której się znajdujesz wówczas wzmocnisz wewnętrzny spokój, który doda Ci sił w następnym działaniu, a także miłość do samej siebie, która uzdrowi Twoje wszystkie smutki.

 1. Zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę!

Zaproś do swojego życia CUD-a!

Dokonaj w swoim życiu wzmacniających wyborów dzięki którym wyeliminujesz to, co jest zbędne na rzecz przyjemności wzmacniających Twoje poczucie szczęścia. Znajdź w swoim grafiku obowiązkowo czas na zadbanie o siebie i swoją równowagę w życiu. Systematycznie rozwijaj świadomość tego, co dodaje Ci energii, a co odbiera. Zbuduj sobie własny CUD dbający o Twoje ciało, umysł i duszę składający się ze Wzmacniaczy Radości. Oczywiście wiedz także, co pochłania Twoją równowagę i radość dzięki temu systematycznie będziesz uwalniała się od tego, co je osłabia stopniowo przemieniając je we wzmacniacze. Kiedy będziesz miała taką świadomość to łatwiej i przyjemniej zadbasz o swoją równowagę życiową.

radość życia

fot. Pixabay

 1. Przemieniaj trudności w siłę do działania!

Traktuj ograniczenia jak prezenty wzbogacające Twoje życie.

Każdy problem, sytuacja, trudność zawsze próbuje Ci powiedzieć, że „coś” w Twoim życiu wymaga naprawy. Kiedy się pojawi to zatrzymaj się zadając sobie następujące pytania:

Co dobrego daje mi ta sytuacja?

Co próbuje mi uświadomić?

Jak ją wykorzystam w swoim życiu?

Co zrobię, aby rozwiązać to ograniczenie?

Choć na samym początku kiedy  pojawiają trudności jest Ci ciężko, to warto świadomie je przeżyć – zaakceptować  – wówczas szybko zaczniesz odzyskiwać siły, które będę mocniejsze zanim się one pojawiły. Znajdziesz rozwiązania, które są dla Ciebie najkorzystniejsze wzmacniając własne wartości. Zatem nie chowaj trudności „pod dywan” bo prędzej czy później przewrócisz się nam nich, a powstanie po takim upadku będzie kosztowało Cię olbrzymiej dawki energii, którą możesz spożytkować w przyjemny sposób.

 1. Włącz emocje, także te negatywne!

Rozwijaj świadomość uczuć dbając o swoje ciało i umysł.

Odczytuj sygnały jakie niesie Ci każda emocja – dobra działa na Ciebie pozytywnie, natomiast negatywna jest zawsze wezwaniem do działania. Wykorzystaj czas dobrych na twórcze działanie oraz rozwijaj świadomość tego, co chcą Ci „powiedzieć” negatywne uczucia – systematycznie się z nich oczyszczaj odprężając własne ciało. Szukaj źródeł skąd pojawiają się u Ciebie dane emocje. Mogą one pochodzić tylko do Ciebie i tylko Ty sama możesz je zmienić. Pamiętaj Twoje emocje są pochodną Twoich myśli, także dbaj o swój umysł! Jeśli zauważysz, że reagujesz na „coś” źle to możesz to zmienić w każdej chwili zadając sobie pytania:

Co jest powodem, że tak się czuję?

Co to uczucie pragnie mi powiedzieć?

Skąd się wzięła ta emocja? Gdzie jest jej źródło?

 1. Odkryj sens życia!

To, co robisz i kim jesteś zależy od wartości, którymi kierujesz się w życiu.

Odkrycie sensu życia nie jest łatwo, często jest to proces, który wymaga od Ciebie cierpliwości i czasu. Szczególnie jest trudno go wydobyć z gąszczu codzienności pełnej spraw, w których biegniesz. Od czego zacząć? Świadomości: własnych radości i wartości, naturalnych darów – tego w czym jesteś najlepsza, pasji, dobrych lekcji, które wyciągnęłaś z trudności. Żyjąc z poczuciem sensu będziesz robiła to, co kochasz wyrażając samą siebie, spełniała swoją misję życiową, a cieszenie się życiem z każdego dnia będzie Twoją piękną normalnością. 

Radość Życia

fot. Monika Bulik – Karpacki Sekret

Podsumowanie:

Odzyskać Radość Życia nie jest łatwo jeśli przeszłość pozostawiła piętno w Twoim życiu, a obecnie gubisz się w odczytywaniu wiadomości z trudności, które Cię spotykają, a otoczenie w którym się znajdujesz wzmacnia w Tobie negatywne przekonanie, że szczęście jest czymś nieosiągalnym.

Aby definitywnie stawić czoła tym wszystkich ograniczeniom Twojej Radości niezbędne jest to, abyś zbudowała solidny Fundament Świadomości tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, a następnie konsekwentnie działała budując na nim własny Bank Radości Życia. To z niego już zawsze będziesz czerpała siły, realizowała swoją misję życiową oraz wzmacniała swoje poczucie szczęścia sprawiając sobie codzienne radości.

Tego Ci z całego serca życzę!


W skutecznym wprowadzaniu i realizacji tychże  10 Kroków w Twoim życiu pomocny Ci będzie kurs on-line Bank Radości Życia. 

Kurs ten jest dla kobiet, które pragną rozpocząć trwałą przemianę w swoim życiu przede wszystkim w sferze prywatnej, a także zawodowej budując nawyki wzmacniające radość. 

7 kluczowych korzyści jakie da Ci ten kurs:

 1. Otworzysz się na to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu
 2. Wzmocnisz miłość do samej siebie i tym samym poczucie własnej wartości
 3. Rozwiniesz swoje prawdziwe wartości
 4. Zadbasz o swoją równowagę: Ciała, Umysłu i Duszy
 5. Odkryjesz własne Depozyty Radości Życia
 6. Przemienisz trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia
 7. Zaczniesz cieszyć się każdym dniem!

Biorąc w nim udział dokonasz w swoim życiu wzmacniających wyborów dzięki którym wyeliminujesz to, co jest w nim zbędne na rzecz radości z każdego dnia.

Zobacz mój kurs Bank Radości Życia i pobierz niezwykły bonus!