Go to content

7 czynności, które fundują nam przyjemność porównywalną do orgazmu

Fot. iStock/CoffeeAndMilk

Orgazm to słowo-klucz dla wielu kobiet. Lubimy na równi z mężczyznami wspinać się na wyżyny rozkoszy, i to nie jeden raz. Niesamowitą przyjemność wyzwalają różne sytuacje, najczęściej związane z łóżkiem. Ale niezależnie od tego, czy wolimy w łóżku, czy na podłodze, z kobietą czy mężczyzną, wielką przyjemność i jednoczesną ulgę mogą przynieść rzeczy bardziej przyziemne, niż szczytowanie.

7 sytuacji, które bywają tak przyjemne, jak orgazm

1. Gorący prysznic

Szczególnie ten po dniu niekończących się obowiązków lub w paskudny dzień zimą. Gorący strumień wody relaksuje skutecznie, rozluźnia mięśnie i bywa doskonałym wstępem do jeszcze ciekawszego rodzaju przyjemności.

2. Świadomość, że nie musisz pracować

Weekend, urlop czy wygrana w totka, która uwalnia od konieczności pracy raz na zawsze — powód pozostania w domu i błogiego odpoczynku nie jest istotny. Istotne jest to, że nie trzeba zrywać się o świcie z ciepłego łóżka, aby przez resztę dnia znosić humory szefa i wykonywać beznadziejne obowiązki.

3. Masaż głowy i karku

Wyobraź sobie ciepłe dłonie na twoim karku i głowie. Te powolne, mocne ruchy doskonale rozluźniają mięśnie i przygotowują ciało i psychikę do odpoczynku totalnego. Lub też gwarantują doskonały start do erotycznej zabawy. Dwa w jednym. Genialne połączenie.

4. Możliwość skorzystania z toalety po długim czasie

Kto nie zna tego uczucia, gdy po wielu godzinach powstrzymywania się od wizyty w toalecie, wreszcie można odczuć niewyobrażalną ulgę? Nie ma wyjątku, opróżnienie pęcherza to może i dziwaczna, ale zawsze wielka przyjemność.

5. Zrzucenie obcasów i stanika po całym dniu

Co robią kobiety, jak tylko zamkną za sobą drzwi do domu po powrocie z pracy? Tak, zrzucamy niewygodne buty i pozbywamy się staników, aby poczuć luz i wygodę. Po wielu godzinach w służbowym uniformie, to jedno z najbardziej pożądanych odczuć.

6. Przeciąganie się w łóżku

W cieplutkiej, pachnącej snem pościeli, szczególnie, gdy  obok leży ukochana osoba. Przeciąganie mięśni i ziewanie gwarantuj sympatyczny start w dzień, po równie sympatycznej nocy.

7. Podrapanie swędzącego miejsca

Nie zawsze można sobie ulżyć, bo nie zawsze jest na drapanie odpowiedni czas i miejsce. Ale ta chwila, gdy wreszcie możesz ulżyć temu dręczącemu uczuciu (np. swędzące ucho), jest bardzo przyjemna.

A tobie co sprawia podobną przyjemność?


 

źródło: www.popularne.pl