Lifestyle

5 par znaków zodiaku stworzonych dla siebie

Magic Moments
Magic Moments
18 maja 2021
Photo by John Schnobrich on Unsplash
 

Niektóre znaki zodiaku pasują do siebie jak ulał i doskonale się uzupełniają. Dogadują się, jak nikt inny. Oto 5 takich par, które są dla siebie stworzone.

Chcesz, czy nie, astrologia odgrywa ważną rolę w twoim życiu miłosnym i naprawdę ma znaczenie w kwestii dopasowania dla ciebie.

Baran i Lew

Zarówno Baran, jak i Lew mają podobne cechy – są energiczni, entuzjastyczni i pełni życiowych pasji. Mają tę samą radość życia i potrafią zamienić każdą sytuację w imprezę.

Byk i Waga

Oboje przywiązują jednakową wagę do lojalności i stabilności oraz mają ten sam zestaw wartości. Byki są opiekuńcze, podczas gdy Wagi chcą, aby ktoś się nimi zajął.

Rak i Ryby

Wydobywają z siebie to, co najlepsze, inspirując i wspierając się bezwarunkowo. Mają podobny temperament, są lojalni i wrażliwi, dlatego doskonale się rozumieją i jest między nimi niesamowita chemia.

Panna i Koziorożec

Mają takie samo zdyscyplinowane podejście do życia i stawiają rodzinę ponad wszystko. Oboje są pracoholikami, ale wiedzą, jak znaleźć właściwą równowagę.

Strzelec i Wodnik

Podczas gdy Strzelce są szalone, Wodniki są… jeszcze bardziej szalone. Oboje są maniakami przygód i wiedzą, jak cieszyć się życiem i żyć na swoich warunkach. Oboje lekceważą konwencje i monotonne, nudne życie.


Lifestyle

Znak zodiaku, od którego powinnaś się trzymać z daleka. Tylko jeden

Magic Moments
Magic Moments
25 maja 2021
Photo by Sai Maddali on Unsplash
 

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ryby. Jesteś zbyt praktyczna i trochę zbyt narwana dla zbyt wrażliwych i emocjonalnych Ryb. Potrzeba dużo pracy i wysiłku, aby ten związek zadziałał, a Ty jesteś trochę niecierpliwa i zbyt zajęta, aby być w związku, który wymaga od Ciebie więcej.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Bliźnięta. Bliźnięta są dla Ciebie zbyt głośne i wszędzie ich pełno. Ty natomiast pragniesz konsekwencji, stabilności i rutyny, a Bliźniąt zawsze będzie dla Ciebie „za dużo”.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Panna. Podobnie jak Byk, Panny są praktyczne i uwielbiają swoją rutynę i czas dla siebie, są też powściągliwe w myślach i uczuciach, a Ty zawsze mówisz, co myślisz i wyrażasz swoje uczucia, dlatego Panna zawsze będzie Ci się wydawać zbyt cicha i trochę… nudna.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Koziorożec. Koziorożce są indywidualistami i zajmuje im trochę czasu, zanim się przywiążą lub komuś zaufają, podczas gdy Ty jesteś najbardziej troskliwym, dającym i kochającym znakiem zodiaku i potrzebujesz intensywnych i silnych emocji, żeby mieć co odwzajemniać.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Waga. Jesteś zbyt hałaśliwa i wymagająca dla zrównoważonej i dyplomatycznej Wagi. Potrzebujesz bardziej namiętnego/ognistego znaku, takiego jak ty.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Strzelec. Mówiąc najprościej, lubisz przebywać w jednym miejscu, a Strzelec uwielbia wędrować po świecie. Ledwo znajdziecie czas, aby się zobaczyć, ponieważ prawdopodobnie pracujesz, a Strzelec prawdopodobnie planuje kolejną podróż.

Waga (23 września – 22 października)

Rak. Kochasz wszystko w idealnych dawkach i wszystko lubisz z umiarem, dlatego intensywność Raka może powodować u Ciebie dyskomfort. Zawsze będziesz czuła, że nie robisz wystarczająco dużo i przez cały czas będziesz czuła się winna.

Scorpio (23 października – 21 listopada)

Lew. Macie ze sobą wiele wspólnego, ale jeszcze bardziej się nie zgadzacie. Jesteście pewni siebie, czarujący i charyzmatyczni oraz kochacie uwagę, która może stać się w związku niezdrową konkurencją, ponieważ jedno z was zawsze będzie próbowało przyćmić drugie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Byk. Byk tak naprawdę nie będzie wspierał ani nie polubił twojego koczowniczego stylu życia. Byki są perfekcjonistami i lubią planować przyszłość, a Ty lubisz żyć z dnia na dzień. Byk będzie Ci mówił, jak masz żyć, a Ty będziesz z tego powodu nieszczęśliwa, ponieważ już go kochasz i nie chcesz tego zmieniać.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Baran. Poza pracą nie będzie tu wiele zgody. Zawsze będzie brakować komunikacji między wami dwojgiem. Oboje lubicie robić rzeczy po swojemu, dlatego zajmie to wieczność, zanim w końcu się na siebie otworzycie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Skorpion. Twoja buntownicza natura i niefiltrowana osobowość mogą źle wpłynąć na Skorpiona. Skorpiony nie wybaczają łatwo i dbają o to, jak są postrzegane na zewnątrz, podczas gdy Ty jesteś bardziej wolnym duchem i akceptujesz swoją dziwność. Nie jest dla Ciebie problemem wygłupianie się, a Skorpionowi zależy na reputacji.


Lifestyle

Bycie żoną, a znak zodiaku – ranking od „najlepszych” do „najgorszych”

Magic Moments
Magic Moments
17 maja 2021
Photo by Edward Cisneros on Unsplash

Lubicie takie rankingi z przymrużeniem oka? Czyż to nie fajne, poszukać swojego znaku na najróżniejszych listach? My lubimy bardzo. Tym razem sprawdzamy, co data urodzenia mówi o naszych małżeńskich umiejętnościach. Zapraszamy do zabawy!


Idea małżeństwa to coś, co wszyscy bez zastanowienia przyjmujemy jako oczywistość, gdy jesteśmy dziećmi. Od najmłodszych lat nasze rodziny, społeczeństwo, a nawet nasze horoskopy uczą nas, że małżeństwo to nasze przeznaczenie, nasz kurs.

Składając przysięgę wierzymy, że to na całe życie. Nigdy, przenigdy, decydując się na ślub, nie myślimy: „Hmm. Któregoś dnia chciałabym się rozwieść!”

Niestety, małżeństwo może opierać się na nierealistycznych ideałach i dlatego tak wielu z nas się nie udaje. Na początku wszystko jestnsuper, staramt się, nadskakujemy sobie nawzajem i spijamy z dzióbków. Ale to nie trwa wiecznie. To, co na początku może być uroczym „pochrapywaniem”, może z czasem stać się najbardziej piekielną cechą, jaką może mieć twój partner. I nie śmiej się – chrapanie zrujnowało wiele małżeństw.

Ale to, co naprawdę rujnuje małżeństwo, to konflikt osobowości, a wiele z tego, kim jesteśmy – pod względem osobowości – zależy od naszego znaku zodiaku.

1. RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Jeśli szukać lojalności i dobrego, stabilnego fundamentu, żona urodzona pod znakiem Raka jest idealną partnerką. Kobiety spod znaku Raka kochają życie rodzinne i naprawdę kochają małżeństwo. Poślubić kobietę Raka to poślubić kogoś, kto jest zaangażowany w związek; ona nigdy nie kłamie. Jest bardzo podobna do wilczycy: łączy się w pary na całe życie. Jej intencje są dobre i jeśli chodzi o partnerów życiowych, Rak jest jednym ze znaków zodiaku, spod którego wywodzą się najlepsze żony.

2. RYBY (19 lutego – 20 marca)

Ryby są niezwykle utalentowane w okazywaniu miłości i nie szczędzą energii i pracy, aby stworzyć szczęśliwy związek. Choć pełnymi garściami czerpią z palety nastrojów, kiedy czują się zrozumiane i doceniane, rozwijają się jak piękne kwiaty. Ryby są lojalne i inteligentne.

3. WAGA (23 września – 22 października)

To znak zodiaku, pod którym rodzą się najmilsi z najmilszych ludzie. W przypadku kobiet można to spokojnie pomnożyć razy dwa. Są dynamicznymi myślicielkami i mają na uwadze długoterminowe cele, które będą inspirować i ekscytować swojego partnera. Nie krytykują, to, czego chcą, otrzymują dzięki swojej dobroci, a nie manipulacji. Kobiety Wagi uwielbiają seks i chętnie eksperymentują.

4. BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Chociaż mogą być konfliktowe, szybko okazuje się, że tego rodzaju bezpośrednie, miłosne konfrontacje mogą w rzeczywistości bardzo pozytywnie stymulować małżeństwo. Kobiety Byki są bardzo inteligentne. Muszą więc czuć, że mają godnego siebie przeciwnika – zakochują się nie tylko ciałem, ale i umysłem. Jako żony są niezłomne i lojalne. Są też niesamowite jako matki.

5. WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Kobieta Wodnik jest silna i niezależna. Jedyne, na co naprawdę trzeba uważać, to nuda, ponieważ nie może i nie będzie tolerować nudy w związku. Wodniczka jest szybka, więc facet musi cały czas się starać, żeby za nią nadążać. Jeśli jednak sprosta temu zadaniu, bycie partnerem życiowym Wodniczki jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących sytuacji, w jakich się kiedykolwiek znajdzie.

6. KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Prowadzenie gospodarstwa domowego, biznesu i posiadanie dzieci to trudna sprawa, ale robienie tego przy jednoczesnym utrzymaniu szczęśliwego małżeństwa jest czymś, co tylko kobieta Koziorożec może zrobić z wielką finezją. Kiedy poślubia się kobietę Koziorożca, bierze się ślub z porządkiem, harmonogramem i terminowymi płatnościami. To bardzo zorganizowana kobieta. W łóżku tygrysica, w życiu codziennym księgowa.

7. BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Kobiety Bliźnięta są jednymi z najbardziej kochających i wspierających osób, jakie kiedykolwiek spotkasz. Dopóki, oczywiście, jej zainteresowania się nie zmienią. Jest kreatywna, ale też zapewni mężowi wielką lojalność i przywiązanie. Ale pamiętajmy, że jest reprezentantką Bliźniąt, więc zgodnie z zodiakiem, może się okazać, że „jej druga strona” będzie nie do zniesienia.

8. SKORPION (23 października – 21 listopada)

Pomimo zaledwie ósmej pozycji na tej liście, wybór Skorpionicy na życiową partnerkę to nie koniec świata. Z pewnością potrafi ona wydobyć z mężczyzny to, co w nim najlepsze. Musi on jednak mieć silną osobowość, ponieważ ta kobieta będzie żądać od niego więcej, niż jest w stanie dać. Mimo wszystko jej tendencja do stawiania poprzeczki wysoko, może odpowiedniej osobie dać coś, o czym nawet wcześniej by nie marzyła. Pokaże facetowi jego prawdziwy potencjał. Jako partnerka seksualna uwielbi dreszczyk emocji.

9. PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Biorąc ślub z Panną, w pewnym sensie trzeba zrezygnować z siebie. Ma świetne wyczucie tego, co jest dobre, a co złe, a to nie zawsze pokrywa się z poglądami drugiej strony. Czasami najlepszą rzeczą, jaką można jej powiedzieć, jest: „Tak, kochanie”. I to nie jest żart. Jeśli mężczyzna chciałby czerpać z jej niesamowitej zdolności do kochania i uwielbienia – bo taką Panna naprawdę posiada – to musi przyzwyczaić się do jej charakteru.

10. LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Daje wszystko, co ma, a posiadanie oblubienicy w Lwicy to zaszczyt. Trzeba jednak uważać na jej wahania nastroju. Jej wzloty i upadki są notoryczne, a jeśli nie dostaje tego, czego chce, nie dąsa się z tego powodu, a rzuca. Znacie powiedzenie: „Ranisz tylko tych, których kochasz”? Cóż, jeśli jesteś tym, którego kocha, przygotuj się na ciosy, ponieważ ta dama nie zniesie niczego mniej niż to, czego chce i dokładnie wtedy, kiedy tego chce.

11. BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Kobiety Barany są piękne i cudowne. Bardzo łatwo jest zakochać się w kobiecie spod znaku Barana. Jest mądra i pewna siebie. Jako żona jest niesamowicie lojalna, ale oczekuje za tę lojalność czegoś w zamian, a jeśli mężczyzna nie wymyśli swojej strony umowy małżeńskiej, to ona będzie pierwszą, która ustali to za niego. Cały ogień, który sprawia, że ​​kobieta Baran jest namiętna i wspaniała, jest tym samym ogniem, który spali cię na popiół, jeśli ją rozczarujesz.

12. STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Jeśli nie chcesz wiedzieć, na czym stoisz, koniecznie poślub kobietę Strzelca. Te kobiety są wyjątkowe, o ile robią to, co chcą. Mają w sobie pasję, która bardziej pragnie wolności niż zaangażowania i chociaż naprawdę zamierzają być lojalne i uważne w małżeństwie, są o wiele bardziej zainteresowane własnymi twórczymi planami. Są wspaniałymi partnerkami, o ile mężczyzna potrafi dotrzymać im kroku. Z drugiej strony, jeśli to się uda, powstanie małżeństwo bliskie doskonałości.