Go to content

30 dni dobrych zmian z Gosią Ohme. Dzień 29

Nie jesteś gotowa na zmiany, prawda? Ale nie znajdujesz już w niczym motywacji, pomimo tego, że czujesz, każdą częścią swojego ciała, że powinnaś zrobić coś tylko dla siebie, zmienić nawyki, zacząć od początku. Ważne, żebyś nie myliła zaczynania od nowa z … poddaniem się!

Zrobimy to razem. Konsekwentnie. Z troską i czułością dla siebie. Daj sobie szansę i przyłącz się do mojego subiektywnego, holistycznego wyzwania – tylko Ty, Twoje myśli, pragnienia i jeden cel – zakochać się w swoim życiu i sobie raz jeszcze. Spróbujesz?

Całe wyzwanie znajdziesz TUTAJ – dołącz kiedy chcesz

Dzień 29

REGULARNE ĆWICZENIA

Nie lubisz biegać? Siłownia jest dla Ciebie udręką? Witaj w klubie. Tak, też nie umiem się do tego zmobilizować. Ale i odpuszczam sobie te niedoskonałości, nie katuje się obelgami. Ale moje drogie ruszać się trzeba. To jedyne lekarstwo jak dotąd na dosłownie wszystkie choroby! Zwłaszcza te psychofizyczne. To regularne ćwiczenia obniżają stres, poprawiają nastrój, pomagają w skupieniu, redukują zmęczenie ( o wadze nie wspomnę). Powinny być traktowane jako prewencja i terapia w zaburzeniach psychicznych. Endorfiny są nam potrzebne do walki ze stresem!

Wybierz sobie porę dnia, to nie musi być tylko poranek, zacznij od 15 minut, wybierze sobie na yutubie lub innej aplikacji swoją przewodniczkę do ćwiczeń i … zacznij ćwiczyć! Nawet w domu. Zdziwisz się kiedy już po tygodniu Twój organizm zacznie myśleć, żę to Twoja nowa rutyna

Lajf noł makeup – słuchaj na Spotify

Oglądaj na Youtube: