Lifestyle

11:11 i fenomen powtarzających się liczb. Sprawdź, co to znaczy, jeśli widzisz je wszędzie, gdzie się obrócisz

Redakcja
Redakcja
28 czerwca 2018
Fot.istock/Dzhulbee
 

Czy kiedykolwiek patrzyłeś na zegar, znak lub radio i za każdym razem widziałeś powtarzające się cyfry? Najlepszym przykładem jest choćby słynna 11:11. Chociaż może się to wydawać głupim zbiegiem okoliczności, powtarzanie się cyfr i sekwencji liczbowych w twoim otoczeniu uważane jest przez niektórych za istotne sygnały, które wysyła ci świat duchowy lub podświadomość.

Różne sekwencje liczb mają różne znaczenia – na przykład  „11:11” oznacza, że ​​dostroiłeś się do swojej duszy i podążasz właściwą życiową ścieżką. Jesteś w najlepszym momencie, by realizować swoje najśmielsze marzenia i w pełnie odczuwać związek między tobą a wszechświatem. A co oznaczają poszczególne cyfry?

Jeśli stale spostrzegasz cyfrę:

Oznacza to właśnie, że nawiązałeś dobry kontakt z tym, co gra w twojej duszy i dokładnie wiesz, czego chcesz od życia.

2

Oznacza to, że ​​powinieneś kontynuować swoją drogę, niezależnie od tego, co inni o tym myślą. Nie obawiaj się, że będziesz wyśmiewany za to, kim naprawdę jesteś. Cokolwiek cię powstrzymuje cię, po prostu puść to wolno i pozwól rzeczom się wydarzyć. Uwierz w siebie i wstaw się za tym, co czujesz, nawet jeśli przez chwilę będziesz sam.

Oznacza to, że ​​ktoś lub coś cię chroni. Nie żyjesz w strachu, ale masz w sobie wewnętrzne przekonanie, że otacza cię dobra energia.  Ktoś lub coś (zależnie od tego, w co wierzysz)nad tobą czuwa.

4

Oznacza to, że już za moment  zaczniesz przyciągać sukcesy we wszystkich aspektach życia. Jeśli miałeś problemy finansowe, „duchowe”, emocjonalne lub jakiekolwiek inne, zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany.

5

Oznacza to, że ​​twoje życie zacznie iść naprzód w pozytywnym kierunku. Tak więc, jeśli ostatnio odczuwałeś stagnację, zagubienie lub lęk, nie pozwól, aby te zmartwienia przejęły nad tobą kontrolę. Podążaj za głosem serca, a wszystko się uda. Wielkie zmiany są tuż za rogiem.

6

Oznacza to, że ​​musisz zwolnić. Choć powtarzające się cyfry „6” mają negatywne konotacje, mówią jedynie o tym,  że potrzebujesz więcej czasu dla siebie. Możesz mieć natrętne, negatywne myśli lub zauważyć, że życie cię dołuje.  To wskazuje wyraźnie na potrzebę relaksu i odzyskania harmonii.

 7 

Oznacza to, że ​​pora postawić na rozwój i naukę. Powoli staniesz się coraz bardziej świadomą istotą i zaczniesz szukać swojej drogi. Nie martw się niczym, przejściowe trudności są częścią naszego życia.

8

Zdarza się to bardzo rzadko, jesteś prawdziwym szczęściarzem. Powtarzające się „8” mają bardzo uzdrawiającą, szamańską energię, więc jeśli je widzisz, weź to sobie do serca. Być może jesteś też na najlepszej drodze do odkrycia głębokich prawd o tym, jak działa wszechświat.

9

Oznacza to zamknięcie jednego rozdziału i otwarcie następnego. Może jesteś w toksycznym związku lub masz pracę, której już „nie czujesz”? Nadszedł czas, by odejść.  Powtarzające się dziewiątki nazywa się „liczbą główną”, ponieważ zawierają ważne lekcje na temat podróży twojej duszy.


Na podstawie: powerofpositivity.com


Lifestyle

Rozwiązanie konkursu „Poczuj świat wszystkimi zmysłami”

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
28 czerwca 2018
Fot. iStock / PeopleImages
 

Jak pamiętasz swoją mamę z czasów, gdy byłaś jeszcze mała? Pamiętasz jej zapach, miękkość dłoni, a może spódnicę w czerwone maki? Ja pamiętam zapach perfum i kremu Nivea, okrągłe, czerwone klipsy i smak mleka z miodem. Moja mama latem pachnie poziomkami i słońcem…

Mama to zapachy, kolory, faktury. Tempo w jakim gładziła twoje włosy, tembr jej głosu, śmiechu i szlafrok w kratę. A może twoja mama to świeży chleb, jego smak i zapach na wakacjach na wsi, gdy tak bardzo wszyscy zmokliście rano?

Razem z marką VIANEK serdecznie dziękujemy wam za wszystkie piękne i przepełnione dobrymi emocjami słowa, za każde ciepłe wspomnienie i namacalny wręcz zapach mamy! Wasze mamy są prawdziwymi szczęściarami – zupełnie jak Wy, bo mieć taką mamę – to największy skarb!

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: „Poczuj świat wszystkimi zmysłami”. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Laureaci:

 1. Iwona Skorek
 2. Patrycja Koźlik
 3. Ewa Lesniewska
 4. Jadwiga Stępień
 5. Dominika Jastrzębska
 6. Karolina Wochal
 7. Marta Kadziewicz
 8. Aleksandra Wąsik
 9. Agata Dziwoń
 10. Dominika Dominika Zdziech

Zestaw kosmetyków VIANEK składający się z:

 • Regenerującego kremu do rąk
 • Regenerującego peelingu
 • oraz Intensywnie regenerującej kuracji do rąk
DSC_8779 vianek-kuracja DSC_8777

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.


Lifestyle

Co dla ciebie stanowi przeszkodę w osiągnięciu szczęścia? Dowiedz się na podstawie twojego znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
28 czerwca 2018
Fot. iStock/Avesun
Następny

Bywa, że w naszym życiu, naszym zachowaniu, są rzeczy, które ewidentnie przeszkadzają nam w osiągnięciu szczęścia. Przekonania, które nas niszczą i nie pozwalają ruszyć z miejsca, sprawiają, że kurczowo trzymamy się tego, co znamy, a co jednak nam szkodzi. Jak się z tego wyrwać, co jest tym, co nas blokuje? Coś na ten temat mówią horoskopy, ciekawe, czy wam się sprawdza?

Baran

Barany są żądne przygód i niezależne, nie mają problemu z samodzielną wyprawą w nieznane. Bywa, że zupełnie nie radzą sobie  z rutyną i skupieniem, które są niezbędne do osiągnięcia ich głównych życiowych celów. Baran musi zrezygnować z idei, że życie ma być nieprzerwanym montażem filmowym, gdzie każdy dzień jest inny i bardziej ekscytujący niż poprzedni. Warto nauczyć się odnajdywać radość z nowych przygód, których można doświadczać także w byciu w danej sytuacji przez dłuższy czas, a nie uciekania w ponownie w nieznane.

Byk

Byk powinien pozbyć się przekonanie, że każdy, kto próbuje się do niego zbliżyć, ma zamiar go oswoić lub zmusić do zrezygnowania z niezależności, którą tak bardzo kocha. Bądź otwarty na innych, nie zakładaj z góry, że ten, kto ciebie pokocha, będzie chciał na siłę cię zmienić. Tak wcale nie musi być.

Bliźnięta

Bliźnięta mają trudności z podjęciem decyzji, chcą realizować każdy projekt, który wpada im do głowy. Zmieniają swoje zainteresowania i hobby tak, jak inni zmieniają ubrania. Jednak aby się rozwijać, Bliźnięta muszą pozbyć się poczucia winy, które nimi targa. Kogo obchodzi, co myślą inni? Ciesz się swoją energią i kreatywnością.

Rak

Raki mają niesamowitą zdolność kochania ludzi, ale bardzo łatwo je zranić. Dlatego muszą nauczyć się puszczać tych, których spotkali w przeszłości, a którzy ich nie kochali. Powinni patrzeć w przyszłość, by trafić na kogoś z kim będą szczęśliwi.

Lew

Lew ma dużą potrzebę bycia docenianym przez innych, by czuć się pewnym siebie. Warto jednak budować swoją wartość w oderwaniu od opinii i zachwytów innych. Docenić to, kim ja jestem.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Zobacz także

7 rzeczy, które staną się, gdy będziesz robić każdego dnia „deskę”

Trening ze skakanką. Ćwiczenie kardio i dziecięca radość w jednym

12 wskazówek dla tych, których partnerzy cierpią na zaburzenia osobowości