Go to content

11:11 i fenomen powtarzających się liczb. Sprawdź, co to znaczy, jeśli widzisz je wszędzie, gdzie się obrócisz

Fot.istock/Dzhulbee

Czy kiedykolwiek patrzyłeś na zegar, znak lub radio i za każdym razem widziałeś powtarzające się cyfry? Najlepszym przykładem jest choćby słynna 11:11. Chociaż może się to wydawać głupim zbiegiem okoliczności, powtarzanie się cyfr i sekwencji liczbowych w twoim otoczeniu uważane jest przez niektórych za istotne sygnały, które wysyła ci świat duchowy lub podświadomość.

Różne sekwencje liczb mają różne znaczenia – na przykład  „11:11” oznacza, że ​​dostroiłeś się do swojej duszy i podążasz właściwą życiową ścieżką. Jesteś w najlepszym momencie, by realizować swoje najśmielsze marzenia i w pełnie odczuwać związek między tobą a wszechświatem. A co oznaczają poszczególne cyfry?

Jeśli stale spostrzegasz cyfrę:

Oznacza to właśnie, że nawiązałeś dobry kontakt z tym, co gra w twojej duszy i dokładnie wiesz, czego chcesz od życia.

2

Oznacza to, że ​​powinieneś kontynuować swoją drogę, niezależnie od tego, co inni o tym myślą. Nie obawiaj się, że będziesz wyśmiewany za to, kim naprawdę jesteś. Cokolwiek cię powstrzymuje cię, po prostu puść to wolno i pozwól rzeczom się wydarzyć. Uwierz w siebie i wstaw się za tym, co czujesz, nawet jeśli przez chwilę będziesz sam.

Oznacza to, że ​​ktoś lub coś cię chroni. Nie żyjesz w strachu, ale masz w sobie wewnętrzne przekonanie, że otacza cię dobra energia.  Ktoś lub coś (zależnie od tego, w co wierzysz)nad tobą czuwa.

4

Oznacza to, że już za moment  zaczniesz przyciągać sukcesy we wszystkich aspektach życia. Jeśli miałeś problemy finansowe, „duchowe”, emocjonalne lub jakiekolwiek inne, zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany.

5

Oznacza to, że ​​twoje życie zacznie iść naprzód w pozytywnym kierunku. Tak więc, jeśli ostatnio odczuwałeś stagnację, zagubienie lub lęk, nie pozwól, aby te zmartwienia przejęły nad tobą kontrolę. Podążaj za głosem serca, a wszystko się uda. Wielkie zmiany są tuż za rogiem.

6

Oznacza to, że ​​musisz zwolnić. Choć powtarzające się cyfry „6” mają negatywne konotacje, mówią jedynie o tym,  że potrzebujesz więcej czasu dla siebie. Możesz mieć natrętne, negatywne myśli lub zauważyć, że życie cię dołuje.  To wskazuje wyraźnie na potrzebę relaksu i odzyskania harmonii.

 7 

Oznacza to, że ​​pora postawić na rozwój i naukę. Powoli staniesz się coraz bardziej świadomą istotą i zaczniesz szukać swojej drogi. Nie martw się niczym, przejściowe trudności są częścią naszego życia.

8

Zdarza się to bardzo rzadko, jesteś prawdziwym szczęściarzem. Powtarzające się „8” mają bardzo uzdrawiającą, szamańską energię, więc jeśli je widzisz, weź to sobie do serca. Być może jesteś też na najlepszej drodze do odkrycia głębokich prawd o tym, jak działa wszechświat.

9

Oznacza to zamknięcie jednego rozdziału i otwarcie następnego. Może jesteś w toksycznym związku lub masz pracę, której już „nie czujesz”? Nadszedł czas, by odejść.  Powtarzające się dziewiątki nazywa się „liczbą główną”, ponieważ zawierają ważne lekcje na temat podróży twojej duszy.


Na podstawie: powerofpositivity.com