Go to content

10 urodziny Inwałd Parku. Złóż życzenia i wygraj cenne nagrody

Fot. Materiały prasowe

W tym roku mija 10 lat odkąd Inwałd Park otworzył swoje bramy dla spragnionych dobrej zabawy gości. W tym czasie wiele się zmieniło, ale najważniejsze jest nadal to samo – wywoływać na twarzach gości uśmiech,  dawać radość i pozwolić na przeżycie niezwykłych wrażeń w czasie odwiedzin Inwałd Parku.

Z okazji  święta parku przygotowano urodzinowy konkurs. Wystarczy podczas wizyty wypełnić kupon konkursowy i napisać życzenia z okazji 10 urodzin Inwałd Parku. Prawda, że proste?

Zwłaszcza, że czekają wspaniałe nagrody: zwycięzca konkursu odjedzie z Inwałdu Volkswagenem Move Up – pięciodrzwiowym, wygodnym i rodzinnym samochodem, który doskonale sprawdzi się podczas wycieczek w rodzinnym gronie. Nagrodą za II miejsce jest rodzinny weekend w ParkHotel Łysoń & SPA ****. To świetna okazja na rodzinny odpoczynek. A pięćdziesięciu szczęśliwców, którzy zostaną wyróżnieni w konkursie, otrzyma bilety sezonowe do odwiedzin Inwałd Parku.

Konkurs trwa od 24 kwietnia do 3 września 2017 r., więc jest jeszcze sporo czasu na zaplanowanie wizyty i przygotowanie życzeń. Wejdź na stronę www.inwaldpark.pl/10-urodziny, poznaj szczegóły urodzinowego konkursu, zaplanuj wizytę w Inwałd Parku i wygraj cenne nagrody.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Inwałd Park to kompleks 5 Parków tematycznych, które oferują wyjątkową zabawę i moc niespodzianek. Tylko tutaj można odwiedzić Paryż, przybić piątkę z Tyranozaurem Rexem, poznać średniowieczne obyczaje, podróżować Ciuchcią po niezwykłych krainach czy też wędrować alejkami kwiecistego obrazu. Na Gości czeka wizyta w Parku Miniatur, Dinolandii, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk i Ogrodzie Jana Pawła II oraz możliwość skorzystania z atrakcji znajdujących się w poszczególnych Parkach, a jest ich ponad 70!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Bilet jest ważny przez dwa następujące po sobie dni. A wizyta w każdym z Parków to gwarancja niezwykłych wrażeń. Te wszystkie atrakcje czekają na ciebie w Inwałdzie, malowniczej miejscowości leżącej przy drodze krajowej nr 52, na trasie Kraków – Cieszyn. Chcesz zostać na dłużej, zachęcamy do skorzystania z oferty noclegowej w ParkHotel Łysoń & SPA.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Odwiedź Inwałd Park, świętuj jego 10 urodziny, baw się na całego i wygraj cenne nagrody!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Inwałd Park