Go to content

10 niewiarygodnych cech ludzi urodzonych w lutym

Fot. iStock/SrdjanPav

Urodziłaś się w lutym? A może ktoś z twoich bliskich obchodził lub za chwilę obchodzić będzie urodziny? Czy wiesz, jak wyjątkowymi ludźmi są ci urodzeni w lutym?

10 niewiarygodnych cech ludzi urodzonych w lutym

Są uczciwi

Nie próbują nikogo udawać, zawsze mówią to, co myślą. Nie używają krytyki, by kogoś skrzywdzić, wręcz przeciwnie, ich krytykę zawsze należy przyjmować jako konstruktywną.

Są bardzo dobrymi przyjaciółmi

Przyjaźń z osobą urodzoną w lutym to prawdziwy skarb. Nigdy nie odrzucą cię z głupich powodów, ale też nie będą naciskać, by być przy tobie na zawsze. Są jednymi z najbardziej godnych zaufania ludzi i doskonale wiedzą co to lojalność.

Są oryginalni

Osoba urodzona w lutym będzie jedną z najbardziej oryginalnych osób, jakie kiedykolwiek spotkasz.

Są tajemnicze

Wierzą, że im mniej mówią o sobie, tym są szczęśliwsi. Czasami trudno je odgadnąć. Poznasz je tylko wtedy, gdy jesteś blisko nich.

Są innowacyjne

Znajdziesz w nich urodzonego innowatora. Poszukają nieustannie czegoś nowego, są kreatywni, lubią eksperymentować. Bywają zbuntowani, bo nie ufają ustalonym schematom.

Są wolniejsi niż inni

Nie oznacza to, że są opóźnione lub mają inne trudności. Osoby urodzone w lutym mają po prostu tendencję do nauczenia się jednej rzeczy bardzo dobrze niż do osiągnięcia szybkiego rezultatu.

Są wyjątkowe

Mogą nie być idealne, ale są unikalne pod względem stylu, natury i zachowania. Ludzie urodzeni w lutym często posiadają umiejętności i styl życia odmienne od innych. Nie podążają za tłumem i modami.

Mają silną silną wolę

Są w stanie osiągnąć ogromne sukcesy w swoim życiu właśnie dzięki wyjątkowej silnej woli. Nie odpuszczają, walczą do końca.  Siła woli i cierpliwość to cechy charakterystyczne dla urodzonych w lutym.

Są oddanymi partnerami

Całkowicie oddani ludziom, których kochają. I nie chodzi tu tylko o miłość w relacjach, ale do świata w ogóle. Kochają przyrodę, często są wolontariuszami, pomagają tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Lubią ciszę

Nie lubią rozmawiać z wieloma ludźmi. Cisza często jest dla nich odpowiedzią.

Urodzeni w lutym są fantastycznymi ludźmi, są mieszanką wszystkich dobrych cech.


źródło: www.ideaherald.com