Go to content

Alleluja i do przodu! Kolejna książka Doroty Wellman to prawdziwa bomba energetyczna dla nas wszystkich!

Co sprawia, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą? Alleluja i do przodu – mówi Dorota Wellman, która właśnie zaprasza na kolejną premierę swojej książki – „I ty możesz być modelką”. Tym razem nie jest to intelektualny przewodnik filozoficzny, ale bardzo osobista  opowieść o tym, co sprawia, że ulubiona dziennikarka czuje się szczęśliwą i spełnioną kobietą. W tej podróży towarzyszą jej cztery wyjątkowe kobiety – przyjaciółki, które poznawała przez lata swojej kariery. „I ty możesz być modelką” to nowoczesny, pełen ciepła i akceptacji przewodnik po kobiecych duszach. Kto uwielbia dziennikarkę tak jak my, ma szansę spotkać się z nią na żywo już dzisiaj o godzinie 18.00 w centrum handlowym Arkadia!

Nie ma ideałów. Zdjęcia podstylizowane z sesji zdjęciowych, zrobione i wyrzeźbione, to praca wielu osób, żeby tak wyglądać. Pewnie, miło jest być zdrowym, dobrze wyglądać – co nie oznacza wcale, że trzeba być tylko idealnie szczupłym. Jestem daleka od tego, żeby propagować otyłość, bo jest to choroba. Ale myślę sobie, że nie można dać się zwariować we współczesnym świecie – takie jest zdanie autorki, a my się pod nim w pełni podpisujemy.

Najnowsza książka dziennikarki i wydawnictwa Edipresse Książki  to propozycja dla wszystkich Pań, które potrzebują inspiracji, chwili wytchnienia, uśmiechu czy motywacji. Niezależnie od metryki.

Doceniajcie siłę kobiecych spotkań!

Autorka od samego wstępu zachęca wszystkie Panie, by doceniały siłę kobiecych spotkań! Jak pisze w książce: „Kobiece rozmowy to terapia grupowa i coaching w jednym”. Twierdzi i znajduje przekonujące dowody na to, że nikt kobiety nie zrozumie tak dobrze, jak inna kobieta. W  serii felietonów Dorota Wellman otwarcie i szczerze dzieli się z czytelniczkami swoimi wartościami życiowymi. Dziennikarka znana ze swojego charakterystycznego stylu, ciętego dowcipu i oryginalnego stylu opowiada o tym, co na co dzień pomaga jej podejmować kolejne wyzwania, lubić siebie i wieźć spełnione życie.

Kobiety są mądre i interesujące!

W kolejnych rozdziałach znajdziemy szczere, osobiste i pełne emocji rozmowy z przyjaciółkami autorki.  Pięć kobiet, pięć historii, pełnych miłości, bólu, prawdy, satysfakcji. Kalina, Agnieszka, Renata i Marta na zaproszenie Doroty Wellman opowiedziały o ich barwnych relacjach, ale także o własnych drogowskazach, motywacjach, inspiracjach i wyzwaniach kobiecej codzienności.

Kompleksy – nobody’s perfect!

Pełne mocy i akceptacji życia kobiece opowieści, uzupełniają porady najlepszych ekspertów od mody i urody. Zaproszony do współpracy stylista gwiazd Grzegorz Bloch, tworząc stylizacje dla bohaterek książki, udowodnił, że styl nie ma nic wspólnego z wiekiem ani rozmiarem. A lista jego praktycznych trików jak wymodelować swoją figurę z pewnością posłuży czytelniczkom, by dobrze poczuć się we własnym ciele. Merytorycznym wsparciem będą także porady brafitterki Moniki Kołodyńskiej, która przygotowała przewodnik w temacie jak dobierać bieliznę, by zwiększyć pewność siebie. Wizażystka Barbara Szczepan i stylista fryzur Adam Szaro przygotowali pomocne rady jak wykonać trwały make-up i fryzury.

„Kochane kobiety! Trzymajmy się razem. Na dobre i na złe. Całuję”. Dorota Wellman

Artykuł powstał we współpracy z Edipresse Książki