Go to content

Kobiety w digital marketingu, czyli nowa inicjatywa Orion Woman

Orion Woman Spotkanie kobiet digital marketingu

Kobiety, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w digital marketingu i wymieniać swoje doświadczenia z innymi specjalistkami z tej branży, powinny zapoznać się z nową inicjatywą, jaką jest Orion Woman. To wyjątkowy projekt, w ramach którego będą mogły łączyć się i wspierać. Pierwsze spotkanie tego cyklicznego eventu odbędzie się już 28 września 2023 roku w Warszawie. Dlaczego warto zapisać tę datę w kalendarzu i uczestniczyć w tym wydarzeniu?

Jaka jest misja Orion Woman?

Orion Woman to inicjatywa, której celem jest stworzenie przestrzeni do dyskusji, wymiany poglądów i wzajemnego wspierania się w rozwoju zawodowym kobiet na co dzień działających w branży digital marketingu. Ideą tego projektu jest stworzenie
grupy kobiet, które będą wzajemnie się motywowały i inspirowały, dzieląc się swoimi doświadczeniami, a jednocześnie nabywając nowe umiejętności.

Pomysłodawczynią tego projektu jest Magdalena Żmuda – COO agencji marketingu Orion Media Group, która będzie moderatorką pierwszego panelu dyskusyjnego. Orion Woman to inicjatywa, w ramach której organizowane będą cykliczne spotkania i warsztaty, a także panele dyskusyjne, w których uczestniczyć będą inspirujące kobiety z branży.

Kiedy odbędzie się pierwszy event Orion Woman?

Pierwsze, integracyjne spotkanie kobiecej społeczności z branży digital marketingu w ramach inicjatywy Orion Woman odbędzie się 28 września 2023 o godzinie 17:00 w STUDIO8 na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Event rozpocznie się od rejestracji uczestniczek i kawy. Następnie pomysłodawczyni projektu Orion Woman przedstawi jego idee i cele. Po ogólnym wprowadzeniu rozpocznie się panel dyskusyjny z prelegentkami, które są ekspertkami w branży digital marketingu:

  • Ania Garwolińska – Dyrektorka ds. Inicjatyw i Relacji Członkowskich w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska;
  • Wiktoria Kwiatkowska – Digital Media Director;
  • Magdalena Tyszkiewicz – Chief Knowledge Officer w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR.
  • Anna Tkaczyk – Partnerka Zarządzająca w Grupie Digitalowej Whites

Po panelu dyskusyjnym przewidziane są warsztaty integracyjne, a także czas na swobodne rozmowy między uczestniczkami.

Czy warto wziąć udział w evencie Orion Woman?

Spotkanie Orion Woman skierowane jest do wszystkich kobiet z branży digital marketingu, które chcą rozmawiać o swoich osiągnięciach i dzielić się doświadczeniami. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich zainteresowanych, niezależnie od ich wieku czy poziomu doświadczenia. Event ten jest miejscem dla kobiet z różnych obszarów biznesu, chcących rozmawiać nie tylko o swoich osiągnięciach, ale również trudnościach i wyzwaniach, z jakimi na co dzień borykają się w swojej pracy zawodowej. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie https://orionwoman.pl/.

Patronem Honorowym inicjatywy Orion Woman zostało IAB Polska – Związek Pracodawców Branży Internetowej, a partnerem wydarzenia jest Sister’s Aroma.