Go to content

Meble wypoczynkowe, które idealnie dopasują się do twoich potrzeb

Fot. Materiały prasowe

Dom — niezależnie, czy określamy tym mianem M2 w bloku, podmiejski domek czy klimatyczny loft w mieście, kojarzy się nam z tym samym. To miejsce, do którego aż chce się wracać, by schronić się w czterech ścianach, odpocząć od zgiełku zewnętrznego świata, cieszyć się czasem z rodziną lub po prostu pobyć samemu ze sobą. 

W domu zawsze mamy wyznaczoną ulubioną strefę wypoczynku. Miejsce idealne na czas poświęcony książce, seansom telewizyjnym czy rozmowie z bliskimi osobami. Jeśli w dodatku urządzamy to miejsce z sercem, nie może zabraknąć w nim przemyślanej koncepcji ustawienia mebli i ozdób, a w szczególności wypoczynku, który stanie się sercem pomieszczenia.

Wybierz wypoczynek stworzony dla ciebie

To zadanie, wbrew pozorom, nie jest wcale takie proste. Bo przecież rzecz nie polega na tym, by wejść do salonu meblowego i kupić pierwszą lepszą kanapę czy narożnik. Bez planu łatwo jest dokonać wyboru pod wpływem impulsu, a nie rzeczywistych potrzeb. Na co więc warto zwrócić uwagę, by znaleźć idealny mebel wypoczynkowy pasujący do mieszkańców oraz domu?

W zależności od stylu panującego w salonie, wypoczynek powinien zostać uwzględniony jako element pasujący do danego konceptu. Niezależnie od tego, czy preferujemy styl klasyczny, czy nowoczesny, barwy stonowane lub intensywne, rodzaj mebli oraz wypoczynek powinny stanowić idealne połączenie wprowadzające do wnętrza harmonię i ład.

Same meble wypoczynkowe powinny mieć cechy, które umożliwią zarówno relaks, jak i wygodę podczas rodzinnego spotkania. Pamiętajmy, że wygodny mebel to inwestycja, która będzie służyła kilka następnych lat. Zwróćmy uwagę, by kanapa, sofa czy narożnik, posiadały siedzisko o odpowiedniej głębokości, dobrze wyprofilowane oparcie, które zagwarantuje stabilną podporę całym plecom. Staranne wykonanie mebla, wykorzystanie dobrych materiałów tapicerskich, które w dodatku łatwo będzie utrzymać w czystości, to ważne atuty.

Meble, które spełniają najwyższe oczekiwania

Powyższe, znajdziemy w ofercie WAJNERT MEBLE, wśród których z pewnością wyszukamy modele doskonałe do każdego wnętrza. WAJNERT MEBLE w trosce o satysfakcję klientów proponuje meble wyjątkowe. Tu liczy się jakość oraz optymalna wartość – czyli właściwa relacja jakości do ceny. Szczególną uwagę zwraca się na miejsce produkcji i dobór materiałów, ponieważ odpowiedzialność i wartości, którymi kieruje się producent, są w tym przypadku niezwykle istotne. Ważna jest również świadomość, że mebel został dobrze przemyślany i zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego użytkowania. Szukając wypoczynku idealnego warto zwrócić uwagę na poniższe propozycje.

BARCELONA

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Ta modułowa kolekcja sof i narożników, została zaprojektowana z myślą o wszelkich aktywnościach w najważniejszym dla nas centrum – naszym domu. To przecież na sofie zarówno odpoczywamy, bawimy się, jak i pracujemy. Dlatego powinna być przygotowana na rozmaite domowe wyzwania. Wygodne przesuwne oparcia o oryginalnej formie zwiększają bądź zmniejszają głębokość siedziska, co docenią ci więksi i ci mniejsi domownicy. Ruchome zagłówki sprawdzą się doskonale podczas wypoczynku, służąc wygodnym oparciem. BARCELONA powstała z myślą o dużych i małych przestrzeniach wypoczynkowych. To kolekcja o bardzo nowoczesnym wzornictwie, które można dostosować do własnych wymagań estetycznych i funkcjonalnych. W kolekcji znajduje się kilkanaście modułów umożliwiających stworzenie własnej, perfekcyjnej konfiguracji brył. Dodatkowo można wybrać spośród trzech rodzajów nóg i boków.

KELLY

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

W kolekcji KELLY połączono piękne wzornictwo, wyjątkowy styl, nieoceniony komfort oraz mnogość rozwiązań modułowych i funkcji. Ten projekt wypoczynku powstał z myślę o wielu rozmaitych okazjach, podczas których realizujemy nasze cele i spełniamy marzenia. Dzięki KELLY czujemy się „jak u mamy” – to gwarancja pełnego relaksu w domu, a przecież wiadomo, że nie ma jak u mamy i nie ma jak w domu. Elegancka linia podczas bardziej formalnego spotkania szybko zamieni się w centrum domowego relaksu dzięki ruchomym zagłówkom i głębokim siedziskom. Dodajmy do tego ulubioną muzykę dzięki modułowi audio wbudowanemu w elegancką półkę i czas na…, no właśnie, na co tylko mamy ochotę.

TABOO 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Z myślą o rozmaitych wymaganiach podczas domowego wypoczynku, powstawały rozmaite moduły w ramach wypoczynkowej kolekcji TABOO. Pozwalają na precyzyjne dostosowanie sofy czy narożnika pod indywidualne wymagania i możliwości. Od funkcji spania, poprzez praktyczne pojemniki i schowki, a na module z wbudowanym systemem audio skończywszy. Dzięki TABOO otrzymamy idealną przestrzeń relaksu i ulubionych aktywności, a nawet przysłowiowego „nicnierobienia” mając wszystko pod ręką.

OLAND 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Ten wypoczynkowy projekt był inspirowany skandynawskim wzornictwem. Charakterystyczną dla niego prostotę i minimalizm docenią miłośnicy przytulnych wnętrz, a uniwersalny design pozwoli odnaleźć mu się w rozmaitych przestrzeniach i wpisać w różnorodne style wyposażenia mieszkania czy domu.  Trudno mu się oprzeć po wejściu do salonu – zabawne guziki na oparciach oraz obłe boki zapraszają do siedzenia i leżenia. OLAND stworzono z materiałów, które gwarantują błogi relaks, a wykończenie lamówką stanowi doskonałe dopełnienie prostych form. Możliwość wyboru nóg drewnianych w dwóch kształtach i w 10 kolorach pozwala na uzyskanie mebla o różnym charakterze – sofy lub narożnika z funkcją spania i bez.

CAPITOL

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

CAPITOL to kolekcja modułowa, pozwalająca konfigurować dowolne układy sof i narożników, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Elementy kolekcji wyposażono w system płynnego, sensorycznego rozkładania a możliwość wyboru komfortu siedziska to dodatkowy atut kolekcji. Dodatkowo przemawia za nim możliwość wyboru miękkości siedziska, opcjonalnie moduł z panelem audio oraz opcja wyboru nóg drewnianych lub chromowanych.
Niezależnie od wyboru jaki dokonamy, meble wypoczynkowe z szerokiej oferty WAJNERT MEBLE, zagwarantują piękno i wygodę użytkowania przez długie lata.

Wpis powstał we współpracy z WAJNERT MEBLE