Go to content

Idealny odkurzacz poradzi sobie z każdym brudem

Fot. Materiały prasowe

Mąż, kot, pies czy dzieci? Możesz wybrać jedno z zagrożeń, jakie najczęściej czyhają na twoje podłogi, a później wziąć głęboki oddech, bo na wszystko znajdzie się dobra rada. Mówi się że nie ma idealnych kobiet, ale są kobiety, które mają idealne sposoby na dbałość o ład i porządek w swoim królestwie.

A co gdy w domu są zwierzęta?

Zwierzaki, szczególnie psy i koty są ulubionymi towarzyszami życia rodzinnego. Najczęściej traktowane są one jak członkowie rodziny, obdarowani specjalnymi przywilejami. Czatują pod stołem na jedzenie, wylegują się za dnia w ulubionym fotelu pana, a w ciągu nocy cichaczem wciskają się do łóżka w nogi właściciela. Wszystkie te zachowania mają w sobie wiele uroku. Niestety, właściciele szczególnie długowłosych psów, dobrze wiedzą że z ich sierścią bywa prawdziwe utrapienie. Psia sierść kołtuni się pod meblami, wbija w tapicerki, utyka w długowłosym dywanie. W deszczowe dni, przezorni właściciele wycierają psom łapy, bo szczególnie te długowłose koncertowo przemycają brud na swoim ciele. Łatwo to zauważyć, gdy zwierzak wysycha po spacerze, wtedy cała zawartość z jego futra, opada na podłogi. Nieprzyjemnie przekonują się o tym ci, chodzący boso po domu, lub mający maleńkie dzieci, które raczkują, bądź podnoszą z podłogi do ust różne przedmioty. Oczywiście, nikt nie jest skazany na udrękę do końca psiego żywota, bo są sposoby na usuwanie psiej sierści bez szkody dla zwierzaka.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zamiast przeganiać psa z każdego miejsca, nakładać na meble specjalne pokrowce lub sprzątać ręcznie za pomocą gumowej rękawicy nadmiar sierści z tapicerek, postawna dobry, sprawdzony odkurzacz. Wśród odkurzaczy dostępnych na rynku, jest kilka modeli dedykowanych posiadaczom zwierząt. Jednym z nich jest Thomas AQUA + Pet&Family. Jest on wyposażony w specjalne szczotki, które ułatwiają usuwanie zwierzęcej sierści z dywanów czy tapicerki. Ale nie tylko – możemy za pomocą tego odkurzacza umyć podłogi twarde, zebrać rozlane płyny, czy wyprać dywan lub tapicerkę. Kolejną jego zaletą jest filtr wodny, którego skuteczność filtracji jest tak duża, że z powodzeniem może być stosowany w domu, w którym są alergicy.

Fot. Materiały prasowe

Dzieci pod specjalnym nadzorem

Bycie nadopiekuńczym rodzicem nie przyniesie niczego dobrego w wychowaniu dziecka. Lepiej być rodzicem przezornym, choć spokojnym, jeśli tylko na podorędziu macie rozwiązania, które pomogą zadbać o malucha. Wiele dzieci cierpi na różnego rodzaju alergie. Alergeny bardzo często dopadają najmłodszych nie tylko podczas pylenia drzew, ale i snu w łóżeczku czy zabawy na dywanie.

Niestety najczęściej uczulają odchody roztoczy, które żerują na resztkach ludzkich tkanek właśnie w pościeli, materacach, dywanach i wszędobylskim kurzu. Czy można pogodzić ciepły, miękki dywan na podłodze i raczkujące po nim dziecko? Można, o ile za pomocą sprytnych rozwiązań, pozbędziecie się alergenów z tych miejsc. Pomoże w tym bez wątpienia odkurzacz Thomas Perfect Allergy Pure, w którym zastosowano wyjątkowy filtr wodny AQUA PURE. Dzięki temu rozwiązaniu zassany kurz, sierść, pyłki, roztocza i inne alergeny są całkowicie zatrzymywane w wodzie, a następnie po prostu wylewane wprost do kanalizacji. Filtr HEPA 13 i filtr przeciwpyłkowy  w połączeniu z modułem filtra AQUA PURE zapewniają czyste, wyczuwalnie odświeżone i pozbawione zapachów wydmuchiwane powietrze. Od razu zauważycie różnicę nie tylko podczas odkurzania, ale w perspektywie dłuższego czasu. Wasz malec będzie rozwijał się nie tylko w domu wolnym od sierści, ale i z dala od alergenów, które do tej pory mu zagrażały.

Fot. Materiały prasowe

A co z mężem?

Na męża też sprytna kobieta potrafi znaleźć sposób!  Mężczyzna, który na co dzień jedynie potyka się o dywany w mieszkaniu, oraz nie przywiązuje wagi do psiej sierści czy okruchów na wypoczynku i podłodze, również może okazać się mistrzem  dbania o dom. I to wcale nie takie trudne, gdyż każdy mężczyzna lubi posługiwać się sprzętem nie tylko skutecznym , ale i o nowoczesnym designie. Mając odkurzacz, którego parametry trafią w gust mężczyzny, chętniej pomoże on kobiecie, jeśli tylko będzie miał ku temu okazję. Sprawdźcie wspólnie, który z modeli odkurzaczy Thomas będzie tym, który spełni oczekiwania pana domu. Wypróbujcie odkurzacz Thomas AQUA + Multiclean x 10 Parquet oraz jego unikalna szczotkę, którą jednocześnie odkurzysz, umyjesz i osuszysz podłogi drewniane. Brzmi fantastycznie, prawda? To tylko jedna z wielu unikalnych  “zdolności” tego odkurzacza. Sterowanie za pomocą pilota, czy funkcja prania, z pewnością będą przydatne oraz… przypadną do gustu twojemu mężczyźnie. Dzięki temu będzie mógł sam zadbać o czystość tapicerki w ulubionym samochodzie. Zresztą, decyzję pozostaw mężczyźnie, niech wybierze taki model, jaki najbardziej przypadnie mu do gustu, wszak to właśnie on może wziąć na siebie obowiązek zamieniony w lekkie zajęcie.

Fot. Materiały prasowe

Wracając do twierdzenia, że idealnych kobiet nie ma, tak nawet jest lepiej, bo dzięki temu mogą one wymagać dla siebie coraz doskonalszych rozwiązań, takich jak odkurzacze Thomas. A wszystko to dla zdrowia i wygody całej rodziny.


Artykuł powstał we współpracy z Idealny Odkurzacz.pl