Go to content

Widzisz go po raz pierwszy. Jak ocenić, czy jest dobry w łóżku?

Fot. iStock/AleksandarNakic

Istnieje kilka teorii, jak stwierdzić, czy facet ma dużego penisa. Podobno świadczy o tym rozmiar stopy czy nosa. Te historie można sobie jednak wsadzić między bajki. Doświadczenia moje i przyjaciółek mówią, że rozmiar buta niewiele ma wspólnego z członkiem. I’m sorry. Poza tym wszystkie wiemy, że ogromny penis nie gwarantuje świetnego seksu. Czy można za to w jakiś sposób stwierdzić czy facet jest dobry w łóżku? Owszem. I tu znowu was zawiodę – nawet jeśli mężczyzna wygląda jak adonis, a ty na jego widok dostajesz palpitacji, wcale nie musi okazać się dobrym kochankiem, a ty po upojnej nocy wcale nie będziesz krzyczeć „Jeszcze! Jeszcze!”. Jak więc to sprawdzić? Trzeba z facetem chwilę porozmawiać. I to wcale nie o seksie. Pierwsza randka wystarczy, by to ocenić. 

Jest dumny ze swoich osiągnięć

Uwaga! Dumny, ale nie przechwala się. Facet, który odnosi sukcesy w jakiejś dziedzinie (może to być sport, życie zawodowe, pasja) i szczerze opowiada o tym kobiecie, daje jej jasny sygnał, że jest świadomy swoich umiejętności.

Jest hojny

Ludzie, którzy są hojni z natury, są także hojni w łóżku. Czerpią po prostu radość z dawania.

Jest gentlemanem

Jeżeli wyznaje zasadę „panie przodem”, możesz liczyć, że i w sypialni zadba o to, by i twoje potrzeby zostały zaspokojone jako pierwsze. Będzie też starał się, byś czuła się komfortowo i kobieco.

Jego chód jest pewny i naturalny

Ludzie, którzy stąpają pewnie, z reguły nie mają problemów z pewnością siebie. Jeżeli facet zna swoją wartość, potrafi stanąć na wysokości zadania w pracy, w miłości i w łóżku.

Ma intuicję

Niektórzy mężczyźni również podejmują w życiu decyzje na podstawie własnej intuicji i ocenie uczuć innych. Jest to bardzo przydatne w łóżku, ponieważ pozwala skupić się na tym, co dzieje się z naszymi ciałami i jak reaguje na wszystko partner.

Jest inteligentny

Potrafi zadowolić kobietę, ponieważ w sypialni wykorzystuje całą wiedzę na temat kobiet i seksu, jaką do tej pory zdobył.

Jest dobrym tancerzem

Ma poczucie rytmu, wie jak się poruszać i kiedy w ogóle należy się poruszać. Potrafi także idealnie dopasować swoje ciało do twojego tak, by wszystko zagrało zgodnie z tym, co sobie zaplanował.

Dobrze całuje

To się po prostu czuje. Jeżeli już w trakcie całowania coś jest nie tak – nie ta technika, brak chemii – najprawdopodobniej i w łóżku nie będziesz z niego zadowolona.

Potrafi śmiać się z samego siebie

Naprawdę, dystans do siebie to podstawa. Nawet w sypialni. Jeżeli on potrafi śmiać się z samego siebie, nie musisz obawiać się żadnych niezręcznych sytuacji, ponieważ on szybko wybawi was z opresji.

Jest nieco próżny

Mogłoby się wydawać, że ta cecha kompletnie tu nie pasuje. Nie, jeśli mówimy o życiu seksualnym. Dobry kochanek chce być doceniony i zaspokojony.

Zadaje mnóstwo pytań

Ciekawość drugiej osoby jest zawsze dobrym znakiem. Chociaż wydaje wam się, że rozmawiacie o jakichś pierdołach, on na podstawie twoich odpowiedzi może wywnioskować, jaki masz temperament, co lubisz, co cię wzrusza, a co irytuje. Niby nic, a jednak pozwala mu to odpowiednio zająć się tobą w łóżku.

Trzyma cię za rękę, odpowiednio dozując własną siłę

To znak, że twój luby może okazać się dobrym kochankiem, który jednocześnie daje ci czułość, wsparcie i bezpieczeństwo, ale także potrafi przejąć inicjatywę, gdy będzie taka potrzeba.

Źródło: Love Panky