Go to content

Kiedy mężczyzna będzie lepszym kochankiem? Badania podają odpowiedź

Fot. iStock / Todor Tsvetkov

Z seksem różnie bywa. Często jest „Fajnie, ale…”. I za tym „ale” kryje się trochę oczekiwań, że może dłużej, może bardziej, wolniej albo szybciej.

Drogie panie, chcecie mieć w łóżku idealnego kochanka? Pozwólcie mu się masturbować! Tu nic nie dzieje się przeciwko wam, wręcz przeciwnie masturbacja sprawia, że faceci są lepszymi kochankami.

Okazuje się, że mężczyźni, którzy masturbują się raz w tygodniu, są o 10% bardziej pewni swoich poczynań w sypialni niż ci, którzy nie znają swojego ciała, poza tym lepiej oceniają jakość swojego orgazmu. Jak mówią badania – mężczyźni, którzy częściej się samozadowalają są bardziej zrelaksowani podczas seksu ze swoją partnerką.

Im więcej mężczyzn odkryje, że ich własne ciała mogą dać im rozkosz na dziesiątki, jeśli nie setki sposobów, tym bardziej prawdopodobne jest, że te same doznania będą starali się wywołać u swoich kochanek.

Nie można zapominać, że regularne oddawanie się odrobinie własnej miłości łagodzi stres, pomaga lepiej spać i poprawia samoocenę.


źródło: The Sun