Go to content

Czego on pragnie w seksie? Lista fantazji seksualnych, które sprawiają, że mu… miękną kolana

fot. vadimguzhva/iStock

Kiedy w codzienne życie seksualne zagląda nuda – to samo łóżko, te same pory, te same rytuały, mężczyźni fantazjują o seksie. Kobiety oczywiście też, ale mężczyźni naprawdę często. Gdyby mężczyźni i kobiety nie fantazjowali, porno nie byłoby przemysłem wartym wiele miliardów dolarów, a „365 dni” nie byłby takim bestsellerem, prawda? Trzeba też mieć świadomość, że w fantazjach nie ma nic złego i że to dzięki nim nasz seks jest tak fajny!

Co sprawia, że na samą myśl miękną im kolana? Rzuć okiem na to, co wszyscy mężczyźni lubią w łóżku. Oto czołówka wielkiej księgi męskich fantazji seksualnych.

1. Trójkąt

Właśnie tak, seks w trójkącie zajmuje pierwsze miejsce na liście! Mężczyzna uwielbia wyobrażać sobie seks w trójkącie. Mężczyźni marzą o seksie z dwiema kobietami. Marzą o tym, że będą mogli się tym pochwalić przed kolegami. Co jest w tej fantazji? Czy kluczową sprawą jest on – taki męski i sprawny, że zaspokoi dwie kobiety? To nie bez znaczenia, oczywiście. Ale bardziej kręci ich widok dwóch kobiet, bo nic piękniejszego niż nagie kobiece ciało nie ma, zatem dwa ciała, to już naprawdę szał.

Zatem tak – trójkąt, to kręci każdego faceta.

2. Seks z prostytutką

Nie znam zbyt wielu mężczyzn, którzy byliby skłonni zatrzymać się przy drodze na seks z prostytutką – zdają sobie sprawę z ryzyka. Kobiety natomiast uważają, że ta fantazja jest okropna, ale dajmy spokój – to tylko fantazja. Zresztą, w fantazjach tą prostytutką możemy być też my.

3. Odgrywanie ról

Mężczyźni uwielbiają odgrywanie ról. To jak spanie z różnymi kobietami w różnych sytuacjach. Jeśli zastanawiasz się, co mężczyźni lubią w łóżku, wyjmij strój pielęgniarki albo mundur policjantki czy stewardessy i obserwuj, jak się podnieca, szybciej niż wymówienie zdania: jest pan aresztowany.

Mężczyźni lubią kobiety, które chcą eksperymentować.

4. Niedostępna kobieta

To, co mężczyźni lubią, to kobieta, która jest poza zasięgiem. Mężczyźni kochają to, czego nie mogą mieć. Ale wciąż próbują. Ta fantazja seksualna obejmuje seks z żoną szefa, z kuzynką żony czy matką kolegi.

5. Egzotyczne miejsca

Faceci marzą o kochaniu się o innej porze dnia, w innej części domu. Bywa, że ich fantazje wchodzą na wyższy poziom, odpływają do jakiegoś nadmorskiego kurortu, na parking lub do klubu nocnego. To jest naprawdę świetne dla pary, żeby spróbować taką fantazję wprowadzić w życie.