Go to content

Kim jest bogini seksu i… jak się nią stać? Instrukcja krok po kroku

bogini seksu
fot. raw/iStock

Kobiety, który noszą miano bogini seksu, mają kilka wspólnych cech. I wcale nie chodzi tu o wysublimowane sztuczki, gibkie ciało i zero rozstępów. Wygląd zostawmy na boku. Nie przejmuj się nadprogramowymi kilogramami, przebarwieniami, obwisłą skórą na brzuchu, za małym piersiami i rozstępami. Twoja seksualność musi zrodzić się w głowie.

Nie, seks nie jest najważniejszy w związku, ale przyznasz, że jest cholernie istotny. Z jego pomocą możecie stworzyć wyjątkowo głęboką relację. Nic dziwnego więc, że każda z nas w oczach swojego faceta chciałaby być boginią seksu. Nie chodzi o to, żeby zatrzymać go przy sobie tym, co potrafisz wyczyniać w łóżku, bo żadna z nas nie byłaby zadowolona z takiej relacji. To jeden z elementów związku. Skoro chcesz być fajną partnerką, taką do tańca i do różańca, świetną matką, gospodynią, „kumplem”, to dlaczego miałabyś nie chcieć być również boginią seksu?

Trenuj

Chociaż może zabrzmieć to śmiesznie, musisz zacząć ćwiczyć swoje ciało. Seks to naprawdę ogromny wysiłek, a brak kondycji i zadyszka potrafią w mgnieniu oka zniszczyć nastrój. Nie chodzi o to, żebyś teraz intensywnie trenowała, żeby wyrzeźbić mięśnie. Zadbaj po prostu o swoje zdrowie i kondycję. Wtedy będzie cię w łóżku stać na więcej. Taka inwestycja się opłaca. Nawet w codziennym życiu.

Przejmij kontrolę

Jedną z najseksowniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić w sypialni, to przejąć kontrolę. Bogini seksu nie musi zaraz ubierać się w lateksy i dzierżyć w dłoni bicza. Do dominy jeszcze trochę ci brakuje, a i nie każdy facet to lubi (dobra – każdy, ale niektórzy nie chcą się przyznać). Przejmij kontrolę w prosty sposób – to ty zainicjuj seks, wybierz czas i miejsce. Narzuć pozycję, powiedz, co ma zrobić. Nie leż po prostu z rozłożonymi nogami. Najpierw kombinuj z pozycjami, których wcześniej nie znałaś. Potem spróbuj zmieniać tempo. Eksperymentuj na bezpiecznym gruncie. Jeszcze przyjdzie czas na bardziej ekstremalne doświadczenia i urozmaicenia.

Otwórz się

Na swojego partnera, na siebie, na zmiany. Ciesz się z seksu, baw się nim. Nie traktuj każdego zbliżenia jak obowiązku do odhaczenia. Otwarcie mów o swoich fantazjach i pragnieniach, ale też pytaj partnera o jego preferencje. Pozwól swojemu ciału i umysłowi reagować tak, jak chce – krzycz, jęcz, mrucz, miej spazmy, wyginaj się w łuk. Bogini seksu pozwala sobie na naturalność.

Podkręć swój seksapil

Żeby być boginią seksu, musisz odkryć swoją seksualność. Zauważyłaś, że niektóre kobiety roztaczają wokół siebie pewną specyficzną aurę? Właśnie o tym mowa. Są pewne siebie, podkreślają swoją kobiecość, potrafią subtelnie flirtować, są otwarte na nowości i pozytywnie nastawione do świata. Właśnie to podnieca facetów.

Pożegnaj kompleksy

Nie ma nic gorszego, jak baba, która w czasie seksu narzeka na swój wygląd i prosi o zgaszenie światła. Masakra, serio. Pokochaj swoje ciało albo przynajmniej zaakceptuj. Zmień to, z czym nie możesz się pogodzić, a da się nad tym popracować. Resztą kompletnie się nie przejmuj. Możesz wyczyniać w łóżku cuda, ale jeśli nie będziesz lubiła siebie, nie będzie miała tego „czegoś”, co przyciąga facetów.

Widzisz, jakie to proste?