Go to content

Pięć najczęstszych pytań, jakie zadajemy u wróżki

Fot. iStock/nullplus

Chodzicie do wróżki? A może czasami korci was, by zadać pytanie, na które chcielibyście bardzo poznać odpowiedź? Okazuje się, że większość pytań, jakie zadajemy podczas wizyty u wróżki, tarocistki dotyczą naszych relacji, związków – to niemal 90%.

O co pytamy najczęściej?

Czy spotkam moją bratnią duszę?

To pytanie pojawia się właściwie zawsze, jeśli do wróżki przychodzi osoba samotna, która szuka miłości lub jest w związku, ale nie ma pewności czy z właściwą osobą. Obserwując innych zastanawia się, czy kiedykolwiek będzie w stanie stworzyć równie szczęśliwą relację, co znajomi lub przyjaciele.

Czy on/ona mnie zdradza?

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia na rzecz Małżeństwa i Terapii Rodzinnej, około 25 procent mężczyzn i 15 procent kobiet w długotrwałych związkach zdradziło partnera, uprawiając seks z kimś innym, przynajmniej raz. Nic więc dziwnego, że często pytamy: „Czy on mnie zdradził?”, „Czy ona mnie oszukuje”, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy nietrudno o rozpoczęcie romansu – choćby na portalu randkowym, a później jego kontynuację.

Czy romans przekształci się w coś więcej?

Często jest tak, że osoby, które mają romans, chcą wiedzieć, czy on lub ona zostawią dla nich swojego dotychczasowego partnera, czy zmienią swoje życie, czy to faktycznie prawdziwa miłość. Według parapsychologów 20% takich romansów kończy się jak w bajkach: „I żyli długo i szczęśliwie”.

Co mogę zrobić, żeby on mnie pokochał?

Nieodwzajemniona miłość jest bardzo bolesną formą odrzucenia. Często pytamy, czy ci, którzy od nas odeszli, może jednak wrócą? To efekt randkowania w sieci – ktoś się pojawia, jest fajnie i nagle znika bez słowa. A przecież w sieci nie da się zbudować intymności. Wróżki podpowiadają, żeby zamiast siedzieć na randkowych portalach, wyjść do świata żywych i realnych ludzi.

Czy rozwód to pomyłka?

Oskarżamy siebie, szukamy winy w sobie, chcemy wiedzieć, że podjęta decyzja była jednak słuszna, że to nie my zawiedliśmy. Czy takie pocieszenie może dać nam wróżka? Mądra powie, że wypełniła się twoja rola w tym małżeństwie i teraz trzeba pójść dalej i otworzyć się na nowe… Czy rozłożenie kart jest nam do tego potrzebne?


źródło: Huffingtonpost