Go to content

Które znaki zodiaku zdradzają najczęściej? Jest ich aż pięć

Fot. iStock/Marco_Piunti

Na pytanie, kto zdradza, ostatnio usłyszałam odpowiedź, że wszyscy. Na szczęście nie jest to prawda. Co niektórzy próbują się pokusić o zdefiniowanie wspólnego mianownika dla zdradzających, ale to nigdy nie jest łatwe, bo wiadomo, że wszyscy się różnimy – temperamentem, osobowością. Astrologia ma w tym względzie także coś powiedzenia. 

 5 znaków zodiaku, które najczęściej w związkach zdradzają

Rak 

Rak jest pełen emocji, zawsze bardzo zaangażowany we wszystkie aspekty swojego życia. Jednakże, chociaż są jednymi z najbardziej lojalnych dla swojej rodziny i przyjaciół znaków, w ich związkach sytuacja może być nieco inna. Jeśli Rak nie otrzymuje takiego wsparcia emocjonalnego od partnera, jaki on sam daje, niewierność może przejąć nad nim kontrolę i spowodować, że będą zdradzał.

Ryby

Świat, w którym żyją Ryby, często pełen jest fantazji. Biorąc pod uwagę ich ogromny apetyt na seks i największą ze wszystkich znaków chęć do namiętnych i romantycznych spotkań, Ryby mogą chcieć urzeczywistnić swoje fantazje, a wtedy zdrada stanie się faktem.

Lew

Jeśli w związku Lew nie znajduje się w centrum uwagi, z pewnością zrobi wszystko, by tę uwagę zapewnić sobie gdzie indziej. Kiedy czuje się  nieszczęśliwy i ograniczony przez partnera, znajdzie kogoś, kto połechce jego ego zarówno fizycznie jak i emocjonalnie.

Wodnik

Dla Wodnika najważniejsze jest doświadczanie nowych rzeczy. Dlatego dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że ma on tendencję do błądzenia, zwłaszcza, gdy jest w związku monogamicznym.
Chociaż zdradzając będzie miał wyrzuty sumienia, to jednak ta ekscytacja „nowością” sytuacji wygra walkę między głową a rozumem. Jest jednak sposób na Wodnika. Jeśli nie chcesz, by zdradzał, staraj się, by wasz związek był zawsze podsycany nowymi, bogatymi i inspirującymi doświadczeniami.

Koziorożec

Kiedy Koziorożec jest w związku z kimś, kto docenia jego ciężką pracę, to mało prawdopodobne, aby był niewierny. Jeśli jednak te potrzeby nie zostają zaspokojone, szybko się zniechęcają, są niezadowoleni i w efekcie zdradzają. To jedne z najjbardziej lojalnych znaków zodiaku, ale biorąc pod uwagę okoliczności, mogą szybko wylądować w łóżku z kimś, kto doceni wszystko to, co mają do zaoferowania.

I co wy na to? Można te teorie potraktować z przymrużeniem oka, w końcu to „tylko” horoskop. Ciekawe jednak, jakie są wasze doświadczenia…


źródło: Peacquaters