Go to content

Jeżeli on spełnia te warunki, natychmiast wyjdź za niego za mąż

Fot. iStock/Bliznetsov

Są tacy faceci, o których mówi się, że są idealnymi kandydatami na mężów. Gdy twoje drogi skrzyżują się z jednym z nich, nie daj mu odejść. Druga taka szansa może się nie powtórzyć. Tylko jak to sprawdzić? Zauroczenie potrafi czasem wywołać przecież totalne zaćmienie umysłu. Jeżeli twój facet robi większość rzeczy z tej listy, jest dobrym materiałem na męża.

Doskonale wie, co jesz na śniadanie

Pamięta, czy wolisz na słodko czy na słono. Czy na ciepło czy na zimno. A może o poranku nie jesteś w stanie niczego przełknąć i jedyne czego potrzebujesz do szczęścia to mocna kawa? On doskonale o tym wie. Dlaczego? Bo twoje przyzwyczajenia i rytuały są dla niego ważne.

Informuje cię o drodze powrotnej

„Już wyszedłem, powinienem być w domu za kwadrans”. Taka wiadomość nie ma żadnego związku z kontrolą. On nie wysyła tego SMS’a dlatego, że musi cię informować, co i z kim robi. Pisze go z szacunku do ciebie, bo wie, że martwisz się o jego bezpieczeństwo i najprawdopodobniej czekasz. Czy to w seksownej bieliźnie w łóżku, czy też w dresie na kanapie.

Opiekuje się tobą

Poda ci tabletkę od bólu głowy i szklankę z wodą. Pójdzie do apteki, jeśli będziesz czegoś potrzebowała i siłą zawlecze cię do lekarza, jeśli wykręcasz się brakiem czasu.

Tak po prostu dzwoni w ciągu dnia

Wszyscy jesteśmy zabiegani i zapracowani. Mimo to on znajduje w ciągu dnia dwie minuty, żeby przez chwilę z tobą porozmawiać. Może zapytać, co porabiasz, jak mija ci dzień, ale opowiedzieć zabawną historię, która właśnie mu się przydarzyła. Takie telefony to jasny sygnał, że myśli o tobie w ciągu dnia.

Ma świetny kontakt z dziećmi

Jesteś przekonana, że odnalazłby się w roli opiekuna na jakimś obozie dla dzieciaków. One po prostu do niego lgną. Jego entuzjazm jest dosłownie zaraźliwy. To bardzo ważne, jeśli planujesz mieć dzieci.

Nie ma problemu ze zmianą planów

Wie, że relacje w związku trzeba pielęgnować i ma świadomość, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu. Nie chodzi o to, żeby być nierozłączni, ale warto mieć ustalone priorytety. On wie, która koszula jest bliższa ciału i bez problemu zrezygnuje z wyjścia na piwo z kolegami, żeby pójść na randkę ze swoją kobietą.

Odpisuje i oddzwania

Traktuje cię z szacunkiem, więc nigdy nie znika ot tak, z powodu kaprysu. Zawsze oddzwania lub odpisuje na twoje wiadomości tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie zawiesza niczego w próżni, nie unika kontaktu.

Nie pozwala byłym ingerować w związek

Wie, że utrzymywanie bliskich kontaktów z byłymi partnerkami, zawsze kończy się źle. Nawet jeśli faktycznie nic już ich nie łączy, ta relacja ma prawo być dla ciebie niepokojąca. On zdaje sobie z tego sprawę i nie prowokuje niezręcznych sytuacji.

Kupuje dla ciebie kupony Lotto

Chociaż sam nie wierzy, że cokolwiek można w takiej grze wygrać, lubi tę twoją ekscytację. Nie naśmiewa się, tylko razem z tobą planuje, na co wydacie te wszystkie miliony.

Daje ci przemyślane prezenty

Wie, że lubisz być dobrze zorganizowana, więc kupi ci piękny notatnik. Jeśli cenisz sobie drobne gesty, z zaskoczenia wręczy ci kartkę z miłymi, serdecznymi życzeniami. Chociaż nigdy nie pyta, co chciałabyś dostać, zawsze udaje mu się trafić. Dlaczego? Bo słucha tego, co mówisz i obserwuje cię.

Nie ma problemu z siedzeniem w domu

Nie ma nic złego w sobotnim imprezowaniu do białego rana. Chociaż jest to jedyny wieczór, kiedy może się odprężyć i wybawić na całego, nie ma problemu z tym, żeby owinąć się z tobą kocem na kanapie i obejrzeć razem film.

Krzyczy z radość, gdy jego ulubiona drużyna strzeli gola

Można się śmiać z tego zamiłowania do piłki nożnej, ale trzeba docenić pewną lojalność. On kocha ten klub piłkarski bez względu na to, ile razy przegrali i na którym miejscu w zestawieniu aktualnie się znajduje. No i ta radość! Aż miło popatrzeć, prawda?

Wciąż utrzymuje przyjaźnie z dzieciństwa

Oznacza to, że relacje międzyludzkie są dla niego bardzo ważne i potrafi odpowiednio je pielęgnować. Nie kontaktuje się z ludźmi tylko wtedy, kiedy czegoś potrzebuje. Dzwoni do kumpla z dzieciństwa tylko po to, żeby zapytać, co słychać. Nawet jeśli żyje w innym mieście lub w innej strefie czasowej.

Jest uprzejmy dla kelnerów

Nie wywyższa się i nie traktuje z pogardą ludzi, którzy wykonują dla niego jakieś usługi. Jeżeli traktuje obcych ludzi z szacunkiem, ciebie najprawdopodobniej też będzie nim darzył, a także wszystkich tych, których kocha.

Jest odpowiedzialny

Wiesz, że możesz powierzyć mu każde, ważne zadanie i wykona je najlepiej jak potrafi. Nie musisz się obawiać, że o czym zapomni lub zbagatelizuje. I co najważniejsze, nie musisz go kontrolować i poprawiać po nim.

Jest niewiarygodnie przystojny

Dla Ciebie! Nie musi wpisywać się w żadne kanony, ale powinien podobać się tobie. Musi mieć w sobie coś, co rozpala cię, gdy tylko na niego spojrzysz.

Mówi lub robi co najmniej jedną rzecz dziennie, która utwierdza cię w przekonaniu, że kocha

Nie chodzi o to, żeby wciąż to powtarzał. Tę miłość widać czasem w psikusach, które sobie robimy. Widać ją także w zakupach, które przynosi do domu. Kupił twoją ulubioną czekoladę, choć o niej nie wspominałaś? Sama widzisz…

Wie co robić, gdy masz zły nastrój

Niezależnie od tego, czy zanosisz się płaczem, żalisz się przyjaciółce przez telefon czy planujesz wyjść na samotny spacer, on nie stara się na milion sposobów poprawić ci humoru. Przede wszystkim wie, których guzików pod żadnym pozorem nie powinien teraz naciskać.

Kibicuje ci

Chce, żeby odnosiła sukcesy i realizowała swoje marzenia, dlatego wspiera cię, jak tylko może. Gdy ktoś pyta go o ciebie, z dumą o tobie opowiada. Ponieważ zna cię bardzo dobrze, potrafi docenić zarówno twoje zmagania, jak i osiągnięcia. Zawsze stanie za tobą murem.

Gotowa, żeby powiedzieć „TAK”?

Źródło: Your Tango