Go to content

Zodiakalne pary, których nie można rozdzielić. Ich związek jest tak silny, że przetrwa wszystko

Zakochana para
fot. Mizuno/Pexels

Jeśli wierzycie w siłę astrologicznego przyciągania, to wiecie, że są takie zodiakalne pary, które nie sposób rozdzielić. Łączy ich uczucie tak silne, że pokonają wszelkie przeciwności losu, by ze sobą być. Coś je ku sobie popycha, a opatrzność czuwa nad ich losem.

Zodiakalne pary: Panna i Wodnik

Kompatybilność pomiędzy Panną i Wodnikiem jest zapisana w gwiazdach. Dzieje się tak, ponieważ oboje patrzą w stronę przyszłości i marzą o tym, by uczynić świat lepszym miejscem.  Podczas gdy Panna chce pomagać ludziom, uzdrawiając ich i opiekując się nimi, Wodnik chce oświecić wszystkich swoją wiedzą i mocą.

Panna z pewnością zna wiele miłosnych trików. Wie dokładnie jak sprawić, by Wodnik się w niej zakochał. Jest praktyczna, a Wodnik to marzyciel. Oboje lubią intelektualne dyskusje i szybko „zapalają się” do nowych pomysłów i koncepcji. W trudnych chwilach razem próbują znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Choć przemądrzały Wodnik działa czasem na nerwy Pannie, nie zagraża to ich relacji.

Zodiakalne pary: Lew i Waga

Być może najciekawsza para zodiaku. Dumny lew, który uwielbia być adorowany, przyciąga uroczą Wagę, która uwielbia… uwielbiać. Oba te znaki mają silną osobowość i nawzajem się podziwiają.

Miłośnik rozgłosu, Lew, samozwańczy przywódca, może denerwować swą postawą innych, ale nie Wagę. Dla niej ta zarozumiała poza jest oznaką silnej osobowości. Waga kocha wyrafinowanego Lwa i sposób, w jaki psują ją luksusami. Ogólnie rzecz biorąc, oboje preferują wystawny styl życia. Nic dziwnego, że są w sobie zakochani! Waga może być nieco zaborcza i mieć problemy z zaufaniem, ale ponieważ, tak, jak Lew, nie ma problemów z komunikacją, wszelkie problemy są natychmiast wyjaśnione, a konflikty zażegnane.


Na podstawie: themindsjournal.com