Go to content

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o związku ze „złym chłopcem”. Po nim nic nie będzie takie samo

Przyjaźń czy kochanie? Co on naprawdę do ciebie czuje
Fot. Pixabay / unsplash / CC0 Public Domain

Pociągają nas źli chłopcy. Choć raczej się do tego nie przyznajemy, często zajmują miejsce w naszych marzeniach. Zdecydowanie nie są to idealni kandydaci na mężów i ojców, ale mają w sobie to coś, co sprawia, że kobietom wprost miękną kolana. I nie można się temu dziwić. Niegrzeczni chłopcy z naszych marzeń, zdecydowanie nie są chłopcami z marzeń naszych matek. Ale to nieistotne, bo te wszystkie ich wady, w naszych oczach stają się zaletami. 

Za co kochamy „złych chłopców”?

Nawet jeśli marzysz o mężczyźnie grzecznym, delikatnym, czułym i troskliwym, z którym możesz uwić rodzinne gniazdko, twoją uwagę zapewne choć raz zwrócił Pan Niepokorny. Piękny, dobrze zbudowany, obłędnie pachnący, z błyskiem w oku, papierosem w zębach i kurtką nonszalancko zarzuconą na ramię… Nawet jeśli sama nie palisz i nie używasz słowa na „k”, samiec Alfa, który doskonale wie, czego chce, i jak to zdobyć, wydaje się być bardzo, bardzo pociągający. Niczym zakazany owoc, na którego widok aż ślinka cieknie. Nawet tabuny innych kobiet, które wprost lgną do niego, cię nie zniechęcają. Może nawet wpadła ci do głowy myśl, że warto spróbować z nim związku. Najpierw przeżyjesz z nim szalone i niezapomniane chwile, później spróbujesz go przytemperować. Tylko, że taki plan ma wiele mankamentów. A największym z nich jest charakter złego chłopca, który sprawa, że pewne rzeczy, nawet z upływem czasu, w nim się nie zmienią. I musisz mieć tego świadomość, że możesz skończyć jak ćma, która podleciała za blisko źródła światła. Najmniej się oparzysz.

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o związku ze”złym chłopcem”

1. Czas spędzony z nim jest niezapomniany

Nawet jeśli przyjdzie ci spędzić razem tylko tydzień, zanim on odejdzie, będzie to niezapomniany tydzień. Emocje, jakie będą wam towarzyszyć, wypełnią każdą minutę wyjątkową intensywnością. Będzie pięknie, gorąco, ekstremalnie, ale raczej krótko. „”Źli chłopcy” raczej nie słyną ze stałości uczuć.

2. Zapomnisz o własnych zasadach

Jeśli jesteś miła, grzeczna i zawsze trzymasz się zasad, „zły chłopiec” postara się, by to uległo zmianie. Jego niewiarygodny wpływ na kobiety, urok osobisty i silny charakter zachęci cię do robienia wielu rzeczy na opak, bo przy nim wolność smakuje inaczej. Nawet, jeśli miałabyś jedynie zrezygnować z diety czy z powrotu do domu na noc. Przy niegrzecznym facecie zapomnisz, że coś wcześniej cię obowiązywało.

3. Miłość i nienawiść się przeplatają

Gorączka uczuć oraz niestabilność „złego chłopca” sprawia, że związek kobiety z takim jegomościem, jest bardzo, ale to bardzo ryzykowny. Zgodnie z zasadą, że od miłości do nienawiści jest jeden krok, będziesz miała ochotę na przemian rzucić mu niebo do stóp lub wyrzucić go za drzwi, razem z tą jedyną szczoteczką do zębów, którą u ciebie trzyma.

4. Przy kumplach traktuje cię jak trofeum

To wątpliwa nobilitacja dla kobiety, być przede wszystkim ozdobą u boku mężczyzny. Nawet jeśli w domu twój piękny niepokorny wydaje się być całkiem miłym i grzecznym chłopakiem, który zna słowo savoirvivre, wśród kumpli może zachowywać się zupełnie inaczej. Bądź na to gotowa, że np. zarzuci na ciebie ramię, pokazując, kto tu tak naprawdę rządzi.

5. Może mieć problem z wiernością

A ty nie będziesz umiała się powstrzymać, by sprawdzić jego skrzynkę mailową, konto na Facebooku czy rzucisz okiem na smsy w telefonie. Dobrze wiesz, że tak się nie robi, ale nie umiesz w pełni zaufać jego rozrywkowej osobowości. W końcu nie bez przyczyny nosi miano Bad Boya.

6. Będziesz chciała go zmieniać

Mimo tego, że wiesz jaki on jest, patrzysz na niego i czujesz, że w głębi duszy siedzi fajny i dobry facet, tylko potrzebuje wskazania kierunku rozwoju. Chcesz go zmienić, wydobyć pokłady jak najlepszych cech i zachowań, co raczej nie spotka się z jego aprobatą. To zły chłopiec niesie rewolucję, jego samego trudno będzie zreformować, nie nastawiaj się na zmianę o 180 stopni. Chyba, że znajdziesz innego faceta.

7. Niestety, jeden „zły chłopak” nie uleczy cię z innych

Dobrze wiesz, co oznacza mieć niegrzecznego chłopca w związku, ale nawet ta świadomość nie sprawi, że tacy mężczyźni przestaną cię pociągać. To tak jak na diecie — wiesz, że ciastka z kremem ci nie służą, ale gdy zatapiasz w nich zęby, jesteś w siódmym niebie. Inny facet przyniesie inną, zapewne równie pociągającą historię.

8. Dorobisz rozgrzeszającą filozofię

Wmówisz sobie, że właściwy człowiek w niewłaściwym czasie nadal jest właściwym człowiekiem. I tyle.

9. Zapragniesz uleczyć jego rany

„Źli chłopcy” są tak pociągający, bo mają swoje demony i tajemnice. Za nic w świecie nie będą dążyli do wyjawienia tego, bo aura tajemniczości jest ich wabikiem. Taki facet może grać poranionego, umęczonego i cierpiącego z powodu niezgody z porządkiem tego świata, a ty będziesz chciała mu pomóc i ochronić przed kolejnym cierpieniem. Jednak w ostatecznym rozrachunku, to ty będziesz cierpieć.

10. Będziesz miała niezapomniany seks

Zazwyczaj źli chłopcy są mistrzami nie tylko podrywu, ale i technik seksualnych. Niestety ich ogromne doświadczenie seksualne wynika z mnogości podbojów, ale za to seks jaki cię czeka, będzie niezapomniany. Prawdopodobnie nie będziesz jego ostatnią partnerką, potraktuj więc seks, jako wymierną nagrodę za twoje zaangażowanie. Czerp z niego tyle, na ile masz ochotę.


 

źródło: www.psychologytoday.comwww.milosctopasja.com