Zdrowie

Jak widzą cię inni? Odpowiedź na to pytanie da ci ten rysunek

Redakcja
Redakcja
7 października 2022
 

Miło jest wierzyć, że nie obchodzi nas, co inni o nas myślą, ale… w rzeczywistości, świadomie lub nie, zawsze zachowujemy się tak, aby wywrzeć pozytywne wrażenie na innych. Czy nie byłoby miło zajrzeć do czyjegoś umysłu i choć raz wiedzieć, co o tobie myśli tak naprawdę? Ten test może ci pomóc. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie, a pierwsze, co dostrzeżesz, będzie odpowiedzią. Czy jesteś gotowa?

Jeśli pierwszym, co dostrzegłaś, jest ciało kobiety…

Ludzie podziwiają twoje pozytywne nastawienie do życia. Jesteś postrzegana jako osoba wysoko zmotywowana. Wyznaczasz sobie cele i konsekwentnie dążysz do ich realizacji. Ludzie to widzą i doceniają.

Jesteś również znana ze swoich umiejętności interpersonalnych. Potrafisz wychwytywać subtelne sygnały w swoim otoczeniu i emocje innych. Jesteś empatyczna i bardzo uważasz, żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami. Ponieważ jednak łatwo ulegasz wpływom, jesteś bardzo selektywna, jeśli chodzi o ludzi, których chcesz mieć wokół siebie. Żyjesz w równowadze z własnymi emocjami i potrafisz wyznaczać zdrowe granice.

Jeśli pierwszym, co dostrzegłaś, jest twarz mężczyzny…

Swoje emocje i uczucia trzymasz głęboko w sobie. Osoba postronna, patrząc na ciebie z boku, nie będzie w stanie dostrzec twojego nastroju, wyczytać nic z twojej twarzy, nawet jeśli targać będą tobą straszne emocje. W grupie jesteś znana jako przywódczyni i osoba dająca dużo siebie.

Jesteś bardzo analityczna i stanowcza w swoich decyzjach. Ludzie mogą cię odbierać jako osobę wyluzowaną, bez właściwości. Ale to nie znaczy, że podążasz za tłumem. Jesteś ciekawska i bezpośrednia, a ludzie lubią z tobą obcować, bo masz silną pozytywną aurę. Cenisz sobie ludzi i zawsze stawiasz ich na pierwszym miejscu, bywa że kosztem własnych interesów. Czasem potrzebujesz jednak, żeby dali ci znać, że też jesteś dla nich ważna.Zobacz także

Jak schudnąć, nie odkładać tego na jutro, i nie zwariować. Z pamiętnika odchudzającej się Polki

Jak odmłodzić skórę, pozbyć się blizn czy rozstępów? Autologiczne fibroblasty robią furorę wśród zabiegów

Ile wody potrzebuje twoje ciało i jak pić jej więcej? 8 trików, które nauczą cię pić wodę