Go to content

Jogowe popołudnie na plaży z nikalab i Olą Żelazo w Sopocie! 

Jogowe popołudnie na plaży z nikalab i Olą Żelazo!  Już 5 sierpnia o godz. 17:00, spotkamy się na plaży Hotelu Haffner w Sopocie na wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez kobiety dla kobiet. W trakcie wydarzenia instruktorka fitness i nauczycielka jogi, Ola Żelazo poprowadzi trening dla ciała i ducha.

Organizatorem wydarzenia jest firma nikalab, produkująca innowacyjne suplementy diety, dopasowane do potrzeb życia kobiety w każdym wieku.

W nikalab jesteśmy przekonani, że zdrowa dieta, suplementy, sen, aktywność fizyczna (np. joga) i umiejętność radzenia sobie ze stresem to elementy układanki, która pozwala zadbać o siebie całościowo. Mamy w ofercie produkty dla kobiet i wspieramy inne inicjatywy kobiece, które pomagają być lepszą wersją siebie codziennie – mówi Katarzyna Godlewska, prezes zarządu firmy nikalab.

Zaprosiliśmy do tego wyjątkowego projektu dyplomowaną instruktorkę fitness, pilatesu i kulturystyki, nauczycielkę jogi i jogilatesu oraz autorkę kilku książek – Olę Żelazo, która mówi,  że joga to idealny sposób, by zaprzyjaźnić się ze sobą i zadbać o swój dobrostan psychiczny, a przy okazji trochę się poruszać:

„Joga nauczyła mnie jak złapać równowagę między ciałem i umysłem i to w niej lubię najbardziej. Odpowiednio dobrana praktyka potrafi budować świadomość swojego ciała, siłę i pewność siebie. Każde spotkanie na macie, to spotkanie ze sobą, na które w ciągu dnia często brakuje czasu. Dlatego wspaniale, że dzięki tej inicjatywie będziemy miały okazję do wspólnych ćwiczeń, które będą idealne również dla osób początkujących.  Na macie zostawimy wszelkie troski, zmartwienia i przez chwilę oddamy się prozdrowotnemu ruchowi, aby po zakończonej sesji wywołać na twarzy uśmiech, przyjemną ulgę w ciele i większą moc w naszym wnętrzu. – mówi Ola Żelazo.

Wydarzenie będzie miało charakter zamknięty, a ilość osób, które mogą wziąć w nim udział, jest ograniczona.

KONKURS

Jeśli planujesz być w Sopocie tego dnia – mamy 15 pojedynczych zaproszeń na to znakomite spotkanie. Wystarczy, że napiszesz w mailu do redakcji: [email protected], dlaczego to właśnie TY powinnaś je otrzymać 🙂 Na Wasze maile czekamy do 1.08.2022r, do godz.23:59.

Dla uczestniczek wydarzenia organizator zapewnia maty.
Partnerzy wydarzenia: nikalab.pl, Ola Żelazo, Hotel Haffner, Women’s Health, Prestiż Magazyn Trójmiejski