Go to content

Dieta i ćwiczenia łączą pokolenia!

Fot. Materiały prasowe

Tym hasłem Mariola Bojarska-Ferenc zachęca do korzystania z programów, które przygotowała w ramach współpracy z Anną Lewandowską w aplikacji Diet&Training by Ann. To pierwsza taka inicjatywa adresowana do osób w wieku dojrzałym, idealna dla naszych mam i babć. Dzięki niej mogą skorzystać z pomocy ekspertów w dziedzinie bezpiecznej aktywności fizycznej i w przyjemny sposób poprawić swoją jakość życia.

Aż 8 różnych zestawów ćwiczeń przygotowała propagatorka fitnessu w Polsce – Mariola Bojarska-Ferenc. Jak sama mówi, z Anną Lewandowską łączy ją wspólna misja: propagowanie zdrowego stylu życia, poprzez świadome i konsekwentne budowanie nawyków żywieniowych i zachęcanie do aktywności ruchowej. W aplikacji można znaleźć również diety dostosowane do naszych potrzeb.

Wśród propozycji znajdziemy ćwiczenia wzmacniające odporność, wzmacniające kości, poprawiające wydolność i ogólną sprawność, oraz… nasze samopoczucie! Bo jest ono przecież równie ważne, jak zdrowie. Ćwiczenia są bezpieczne i szczegółowo przedstawione przez prowadzącą, która od lat motywuje Polaków do aktywności ruchowej i ma ogromne doświadczenie w pracy z osobami 50+. Po raz pierwszy jednak dostęp do ćwiczeń jest możliwy dzięki aplikacji – wystarczy smartfon, wygodny strój!

Fot. Materiały prasowe

Z okazji Dnia Babci aplikacja jest dostępna z 15% rabatem. To idealny pomysł na prezent, który z pewnością przyniesie wiele radości i korzyści zdrowotnych naszym bliskim.

Więcej informacji po adresem: www.dieta.hpba.pl