Go to content

Nowy salon Dekorii w Warszawie!

Fot. Materiały prasowe

Prawie 1000 m2 powierzchni, ekrany dotykowe, infokioski i przede wszystkim najmodniejsze elementy wystroju wnętrz w atrakcyjnych aranżacjach. To wszystko czeka na klientów detalicznych i projektantów, którzy odwiedzą nasz nowy salon stacjonarny w warszawskiej Domotece!

Oficjalne otwarcie showroomu odbędzie się 9-14 marca 2020 roku. W tych dniach na odwiedzających będą czekać specjalne atrakcje i zniżki. Klienci detaliczni mogą liczyć na rabat 20% na cały dostępny asortyment. Projektanci, którzy odwiedzą nas w pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu, otrzymają bon na zakupy w kwocie aż 300 zł, a także tzw. pakiet startowy – nasz najnowszy katalog, zasady współpracy z naszą marką oraz poradnik dla projektanta.

Fot. Materiały prasowe

W salonie znajdziesz nasz najpopularniejszy asortyment – zasłony, rolety, ozdobne poduszki, pościel, obrusy, meble czy lampy. Ekspozycje stworzyliśmy tak, aby konkretne elementy wystroju pokazać w aranżacji salonu, sypialni czy kuchni. Mamy nadzieję, że to pomoże Ci poczuć się u nas jak w domu!

Produkty, których nie znajdziesz w aranżacjach, obejrzysz na specjalnych ekranach dotykowych. A jeśli wolisz z kimś porozmawiać, będzie na Ciebie czekać nasz wyspecjalizowany zespół doradców. Chętnie pomożemy dobrać tkaninę czy elementy dekoracyjne, a także przygotujemy wyceny niestandardowych zamówień, które zostaną uszyte w naszej szwalni.

Fot. Materiały prasowe

Serdecznie zapraszamy!

Dekoria, Salon w Warszawie, Domoteka, ul.Malborska 41.

Fot. Materiały prasowe