Go to content

Mała, wielka pielęgnacja na święta, czyli cud zestawy od TOŁPY pod choinkę

Fajne kosmetyki pod choinkę? Oczywiście, że od TOŁPY! Bo to kosmetyki, których używa się z przyjemnością! Zobaczcie, jakie zestawy czekają na was w tym roku!

tołpa dermo face 3 enzymy 2020

Już małe niedoskonałości mogą popsuć dzień. Nasz zestaw łączy przyjemne z pożytecznym, kosmetyki usuwają niedoskonałości, poprawiają nastrój i przyjemnie się ich używa.

Kosmetyki z serii enzymatyczna odnowa i nawilżenie usuwają zrogowaciały naskórek bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszczają pory i zmniejszają ilość zaskórników. Zmniejszają błyszczenie się i ilość niedoskonałości.

Cena: 54,99

tołpa dermo face hydrativ 2020

Podstawą każdej pielęgnacji jest oczyszczanie i nawilżenie. Dzięki naszemu zestawowi jesteś krok dalej ku zdrowej skórze.

Kosmetyki usuwają zanieczyszczenia, makijaż oraz martwy naskórek bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Silnie nawilżają, łagodzą podrażnienia i odprężają skórę. Po użyciu skóra jest gładka i miękka.

Cena: 54,99 zł

tołpa dermo men hydro pielęgnacja twarzy 2020

Każdego dnia z naszej skóry wyparowuje nawet do dwóch szklanek wody, a dzięki naszemu zestawowi uzupełnisz te brakujące „szklanki”. Na zdrowie.

Nasz zestaw do pielęgnacji skóry zawiera kosmetyki, które silnie i długotrwale nawilżą twoją skórę. Łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia, zmniejszają uczucie ściągnięcia. Są łagodne nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Artykuł sponsorowany