Go to content

W jakich majtkach się ochajtać?

Fot. iStock

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc. To właśnie wtedy rozpoczyna się prawdziwe lato, zaczynamy myśleć o urlopie i zbliżających się wakacjach. Jest on jednak szczególny także z innego powodu – ma w swojej nazwie literę „R”, która zdaniem wielu przynosi szczęście w małżeństwie. Liczba legalizowanych wówczas związków bije wszelkie rekordy, a narzeczeni planują całą ceremonię w najdrobniejszych szczegółach. Jedną z kluczowych kwestii jest ślubny strój. Abstrahując od sukni, czy garnituru, istotna jest także… bielizna. Ta kobieca traktowana jest niemal jak relikwia, a męska…  no właśnie. Czas to wreszcie zmienić!

Diabeł tkwi w szczegółach

Garnitur, koszula i buty – wokół tych elementów garderoby Pana Młodego koncentruje się cała uwaga. To one rzucają się w oczy i są szeroko komentowane. Jednak najważniejsze kryje się pod spodem. Mowa oczywiście o bieliźnie. I choć zobaczy ją prawdopodobnie jedynie Panna Młoda (choć wesele może się różnie potoczyć…), Pan Młody powinien wybrać swoje majtki z podobnym pietyzmem, co pozostałe elementy ślubnej stylizacji czy dodatki.

Dlaczego?

Ślub i późniejsze wesele, poza uczuciowym i romantycznym charakterem, daje Młodym po prostu niezły wycisk. Kościół – wstań, usiądź, uklęknij. Wesele – całonocne tańce oraz rozmowy z przyjaciółmi i rodziną, wymagające nieustannego przemieszczania się. Nie wolno zapominać także o oczepinach – tutaj może wydarzyć się już naprawdę wszystko. W związku z tym Państwu Młodym musi być po prostu wygodnie. W sukni, garniturze, butach, ale też bieliźnie. Świadomość panów w tym zakresie jest raczej znikoma, a to duży błąd. Ciągłe układanie „interesu” w nogawkach wygląda nieestetycznie i jest zwyczajnie niekulturalne, natomiast pozostanie z tym dyskomfortem może przerodzić się w ból lub wręcz  złość i ostatecznie pokrzyżować plany związane z nocą poślubną.

Klejnoty w hamaku

Marka SAXX wyciąga rękę do facetów, oferując im nowoczesne bokserki, wyposażone w specjalny hamak na klejnoty. To rozwiązanie sprawia, że noszący taką bieliznę ma wszystko pod kontrolą i nie musi przejmować się koniecznością ciągłego majstrowania w kroku. SAXXy zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu oddychających materiałów, a szwy przeniesiono na zewnątrz bielizny, co sprawia, że niemal się ich nie czuje. Dostępne są poza tym w całej gamie wzorów – od tych eleganckich, po naprawdę wystrzałowe. Które wybrać – tę decyzję musi podjąć Pan Młody (lub jego przyszła żona).

Bielizna, zarówno męska, jak i damska, szczególnie w kontekście ślubów jest kluczowa. Wysiłek wynikający z ogromu obowiązków, z jakim będą musieli uporać się Młodzi, pomimo asysty świadków i rodziców będzie bardzo duży. Garnitur nie jest najwygodniejszym ubiorem (dodatkowo faceci chętnie decydują się na bardzo obcisłe spodnie) – dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na majtki. No i dzięki temu uratować noc poślubną…


Artykuł sponsorowany